320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siinkohal tulebki arvestada seda meie genofondi erilisust, selleks et meil oleks stabiilselt valik pikkade seas, peab iga 200m täis visanud noormees kindlasti korvpalluriks saama. Seda viimast aga voimatu tagada.

    Kommentaar


      veelgi juram värk mu meelest koondisel peatreeneri leidmisega, peale soku nagu midagi väga meil võtta polegi?

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        veelgi juram värk mu meelest koondisel peatreeneri leidmisega, peale soku nagu midagi väga meil võtta polegi?
        Mulle endale väga meeldib Rannule visioon mängule. Kuid karta on,et tal sellist respekti poleks meeste seas hetkel,et olla koondise peatreener.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          veelgi juram värk mu meelest koondisel peatreeneri leidmisega, peale soku nagu midagi väga meil võtta polegi?
          Eino "NBA pole õige korvpall" Enden? Üllar Kerde? Priit Vene?

          Kommentaar


            Pohh et Kullamäe on Rocki suht vingeid tegusid tegema pannud. Kaleviga võrreldes Rockil oluliselt väiksem eelarve, mõni aasta tagasi mängiti mingit euroliiga final fouri ja värki.

            Kommentaar


              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
              Pohh et Kullamäe on Rocki suht vingeid tegusid tegema pannud. Kaleviga võrreldes Rockil oluliselt väiksem eelarve, mõni aasta tagasi mängiti mingit euroliiga final fouri ja värki.
              Jah, euroliiga finaali mängiti kindlasti Kullamäe käe all. Sellel ajal ei olnud ta isegi mitte abitreener vaid lausa mängija. Sai Rockiga mitu aastat järjest eestikatel Kalevilt 4:0 (Mitte niipalju nõrgema meeskonnaga) ja Balti liigas iga aasta allapoole taset mänginud. Ainukesed suuremad saavutused on yleelmine hooaeg Eurochallengis playoffi saamine ja see hooaeg meistritiitel. Ei ole yldse väga halvad tulemused, aga vinged teod minu arust niiväga pole. Kindlasti mitte paremad kui näiteks Varrakul, aga eks see ole ka maitse asi.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                mis imeviguritega see varrak siis hakkama on saanud? Valdmaa otsa peaks vaatama kui mõningast edu vtb liigas millekski suurepäraseks pidada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                  Eino "NBA pole õige korvpall" Enden? Üllar Kerde? Priit Vene?
                  seda endeni värki ma mäletan kahjuks, näotu ja maotu. selle parimaks stiilinäiteks on jutt peale, seda kui eesti siin ühes mängus võitis rootsit umbes 10 silmaga, et eesti peabki rootsit võitma, see pole mingi tulemus, peab võitma 20ga.... paraku unustas ära, et tema treeneri ajal kaotati rootsile. samuti need hotronicut ja mida ta siin juhendaski, tegid reeglina alla igasugust arvestust tulemusi. üllar kerde ei oma mängijate seas just suuremat autoriteeti ja pigem on lausa naerualune. vana ja ajast ja arust arusaam korvpallist käib sinna juurde. vene oleks nüüd vast jah see variant, mida kaaluda küll, kuigi ei ole temalgi midagi tulemuste poolelt letti lüüa. argumendiks vaid töö zalgirise juures. varraku kohta ütleks ma ,et mees, kes hakkab peale eesti meistritiitlit raadioeetris nutma ja jookseb peale karikafinaali kaotust saalist minema, ei ole päris peatreeneri masti mees.

                  Kommentaar


                    läti 8 parema hulgas.
                    aga edasi ilmselt prantsusmaa-sein vastas.
                    8 hulgas siiski vaja 1 võit veel kuskil võtta siis on olümpial ka.
                    eks näis mis soomlased teevad.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      türgi prantsusmaa striimi ?
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tkkt Vaata postitust
                        türgi prantsusmaa striimi ?
                        Magasin küll mängu maha(), aga siit saab edaspidiseks peaaegu alati hea striimi:

                        Kommentaar


                          Kusjuures eilset mängu Prantsusmaa-Türgi vahel jälgis Lille´is asuvas korvpallihallis üle 26 000 pealtvaataja. Euroopa rekord!

                          Kommentaar


                            maćiulis on ikka hull vend, loodetavasti jätkub teda ka makaronide vastu
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              meie alagrupist kolm meeskonda kaheksa hulgas. tšehhid tegid horvaatidele samamoodi ära nagu meile. edasi läheb muidugi keerulisemaks, aga mine tea. reaalselt asjadele vaadates tundub tegelikult, et tšehhid olidki potentsiaalilt meie alagrupi kõige kõvem meeskond, kuigi lätakad-leedukad suutsid maa-ala kaitsega nad ära murda. Leedul on üks munadega mees koondises ja sellest piisab, et tavapärane tulemus ära teha.

                              Kommentaar


                                Kalnietis ja lätlane tahtsid hirmsasti serbia vōitu aga lōpp hea kõik hea
                                Nüüd Javtokas mängu alguses Gasoli raiuma ja tiitel koju!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X