320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Kellele male, kellele wrestling.
    NBAs muidugi imiteeritakse seda pealevõtmist, loogiline ju.
    Kas seda imiteeritakse MMilde, olümpiatel jms ka? Viimati vist oli keskmine pakk vist mingi -30?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ma ei saa aru, miks peab ühte maha tegema, et teist esile tuua. Mina nautisin küll tänavust Euroliiga hooaega. Kutxa ja sümpaatne habemik Bouroussis tõusid hooaja jooksul minu jaoks sellisteks, kellele kaasa elada (+ meie mehel oli ka hooaja algul väike roll selles). Vinge vana ikka! Võib Halliku kombel kolmese joone tagant täpselt peale uhada, aga erinevalt Hallikust meeldib tal ka korvi all mürada. Kahju, et Final Fouris tühjade pihkudega lõpuks jäädi. Finaalis olid vast kaks kõige ebasümpaatsemat satsi, aga samas tore ju, et venkud ja Teodosic said lõpuks selle ihaldatud karika kätte.

      Üldiselt oli põnevam ja ühtlasem hooaeg, kui eelmine. Loodetavasti tõesti seda toimivat asja nüüd ära ei lõhuta oma kraaklemistega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kas seda imiteeritakse MMilde, olümpiatel jms ka? Viimati vist oli keskmine pakk vist mingi -30?
        Koondis on vähe teine teema. Ma ei hakka jalkaga paralleele tooma, pole vist nagu mõtet.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          kuulge, rocki koef on täna 6,8, like wut?

          Kommentaar


            eelmine mäng kaotati 16 punniga, ning iga veerand saadi lutti. Pole just väga encouraging. Kui just Kalevil kaks ameeriklast vigastatud ei ole, siis peaks suht sarnane mäng tulema?

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              eelmine mäng kaotati 16 punniga, ning iga veerand saadi lutti. Pole just väga encouraging. Kui just Kalevil kaks ameeriklast vigastatud ei ole, siis peaks suht sarnane mäng tulema?
              julgustav või mitte kuid ma olen kindel, et kui mängida kuus finaalseeria teist mängu, siis ühe võtaks rock ikka ära.

              Kommentaar


                Halb lõpp aga value confirmed, Kalevi koefitsient oli 3.3 neljanda veerandi keskel

                Kommentaar


                  See, kuidas Kullamäe pidevalt platsil töllerdas ja Cramo rünnakuid otseselt segas, oli küll üsna häiriv vaadata. Aga lõpp hea kõik hea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    See, kuidas Kullamäe pidevalt platsil töllerdas ja Cramo rünnakuid otseselt segas, oli küll üsna häiriv vaadata. Aga lõpp hea kõik hea.


                    olla cramo fänn on umbes sama nagu olla city fänn.

                    Kommentaar


                      Ahsoo. Ma ennast muidugi Cramo fänniks ei julge liigitada, aga Rocki-Kalevi vahelises finaalis olen tõesti päälinlaste poole kaldu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ahsoo. Ma ennast muidugi Cramo fänniks ei julge liigitada, aga Rocki-Kalevi vahelises finaalis olen tõesti päälinlaste poole kaldu.
                        No tee päälinnas olete eediku poole ka kaldu.

                        Normaalsele inimesele on kaarsilla-Tannu, Allingu Vallo, illaku tütremees, Asko Paade, Rannula Heix, Kandimaa Tomm, Lusti Tõnn ja Neissaare Jürx koos alma materiga palju südamelähedasemad kui Gregor "keskmiselt 1 mäng viiest" Arbet ja vaheldumisi nutt ja piss püksis olev Varraku Äll koos VTB-st per mäng 10 tuhhiga tagasi tulevad ehitusmeistritest omanikud.

                        Kommentaar


                          Hea üritus. Aga ma ei ela Tallinnas.

                          Edit: Kui sa juba Tartu legende nimetama hakkasid, siis miks unustasid Tanel "ah p*rsse, magan end parem Tartu kaarsillal kaineks" Teini?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Hea üritus. Aga ma ei ela Tallinnas.

                            Edit: Kui sa juba Tartu legende nimetama hakkasid, siis miks unustasid Tanel "ah p*rsse, maga end parem Tartu kaarsillal kaineks" Teini?
                            loed ka teksti või niisama targutad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              loed ka teksti või niisama targutad?
                              Pikad juhtmed. Vabandused.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust


                                olla cramo fänn on umbes sama nagu olla city fänn.
                                Katsu olla oma Darek Moroninite ja asjadega eks.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X