320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Kas Jurmala on kehvemaks läinud, või kõik on Tartut väga alahinnanud? Eelmine aasta ju Jurmala lõpetas Läti liigas kolmandal kohal.
    Ma pole rostereid võrrelnud ja eelarve numbrit otsinud aga jurmalal kadus nimesponsor tagant ära. Ehk on see üheks põhjuseks

    Ja tartu paugutas ju korralikult preseasonil
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      VTB äpp on ajalugu?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        See Ivan Almeida on päris lege vend..

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          See Ivan Almeida on päris lege vend..
          Jap. Loodetavasti on Cramo seekord normaalsed
          (kõrged) väljaostu hinnad lepingutesse pannud
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Almeida pani ikka hullu jah, see Lewis ei tundu küll samal taseme defence-breake olema, aga no eri positsiooni mehed ka muidugi.
            Lisaks jäi minu arust Kalevil mingi 10-15p ka korvi alt ja kiiretest viskamata, sealt ikka pandi (seesama Lewis mitu korda) mööda suht lihtsalt.
            Kangur rollimängijana on ka ikka kordi kasulikum, kui et talt iga mäng 10p oodata, jube ilusti ikka andis sinna korvi alla mõlemale pikale söötu ja tõmbas oma pika välja.

            Ütleme nii, et ilma Almeidata on notc madalama tasemega meeskond Kalev, samas muidugi eilne mäng ka kõike ei näidanud, kuna mängiti päris palju tema peale. Ma usun, et tema vigastuse puhul peaks Lews ka midagi tegema ja üldse peaks mäng rohkem laiali tõmmatama.

            Kommentaar


              Kalevi abitreenerist väike jutt ka eelmisest aastast

              Et siis seal NCAA masinavärgis oli pahandusi. Ma seda filmi Blue Chips pole näinud igatahes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Almeida pani ikka hullu jah, see Lewis ei tundu küll samal taseme defence-breake olema, aga no eri positsiooni mehed ka muidugi.

                Ütleme nii, et ilma Almeidata on notc madalama tasemega meeskond Kalev, samas muidugi eilne mäng ka kõike ei näidanud, kuna mängiti päris palju tema peale. Ma usun, et tema vigastuse puhul peaks Lews ka midagi tegema ja üldse peaks mäng rohkem laiali tõmmatama.
                Ma selle ühe VTB mängu pealt pikki järeldusi ei teeks. Kui võtta juurde mängud Rytasega ja Balti Liigas (eelkõige Ventspilsiga), siis tundusid Lewis-Almedia üsna ühte auku mängijad. Et kui mängijal minema hakkas, siis läksid kõik visked igalt poolt ja kui tuleb periood, et ei tule välja, siis ei tule kuskilt välja. Seekord oli siis Almeidal see päev. Küll tulevad ka Lewise päevad. Selles mõttes tundub Kalevi seis muidugi hea, et on suur lootus, et vähemalt ühel kahest on hea päev ja laksab üsna kindlad 20+ punkti ära.

                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Lisaks jäi minu arust Kalevil mingi 10-15p ka korvi alt ja kiiretest viskamata, sealt ikka pandi (seesama Lewis mitu korda) mööda suht lihtsalt.
                Need Kalevi kaks keskmängijat teevad üsna murelikuks. See Lucas oli kuidagi erakordselt pehme ja kui nahavärv oleks valge, siis arvaks, et tegu on mingi Eesti keskmängijaga. Ja see Lynch näib olevat kodutu mehe JaVale McGee, mis on äge ja kohutav ühekorraga. Lucas viskesaldo kolmes natukenegi suuremas ametlikus mängus (Ventspils, Ogre, NN) 5-21 ehk visketabavus platsilt 23% ja Lynch on absoluutselt igas mängus vigadega hädas, sest hirmasti on vaja igas olukorras blokeerima minna. Jep, nendes kolmes mängus on mees kokku pannud küll 13 blokki, aga teisalt on igas mängus ka vähemalt 4 viga tulnud.

                Aga üldjoontes tundub, et kokku on saadud päris äge tiim.

                Kommentaar


                  Mulle see küll meeldib, et korvi all on kaitses kaks kolli. Viimati Elegar ja Bamba suutsid seal natukenegi Ühisliigas vastaseid korvi alla tulemast heidutada, nende 203 pikkade Balkani ja Leedu keskmängijatega ikka liiga kaugele ei sõida. Ja no rünnakul ka ikka veidi proovisid, ei ole nagu eelmistel hooaegadel, et need meie pikad tahavad parema meelega kolme visata.

                  Jah, eile oli vajakajäämisi omajagu, mis iseenest ju on tore, kuna potentsiaali nagu tundub hetkel olema meeskonnas. Vaatame, mis mängu Himki vastu näidatakse nldv.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                    Mulle see küll meeldib, et korvi all on kaitses kaks kolli. Viimati Elegar ja Bamba suutsid seal natukenegi Ühisliigas vastaseid korvi alla tulemast heidutada, nende 203 pikkade Balkani ja Leedu keskmängijatega ikka liiga kaugele ei sõida. Ja no rünnakul ka ikka veidi proovisid, ei ole nagu eelmistel hooaegadel, et need meie pikad tahavad parema meelega kolme visata.
                    Oot, mis 203 pikad Balkani ja Leedu keskmängijad? Ja mis pikad need kolme loopisid? Viimastel aastatel on Kalevi tsentrid olnud: Simmons/van der Mars, Simmons/Gladness, Killingsworth/King ja siis enne seda Elegar. Potentsiaal on praegusel duol Lucas/Lynch olemas, aga hetkeseisuga ei ütleks, et võrreldes varasemate aastatega selget edasiminekut oleks. Eks näis ja loodetavasti vähemalt üks neist hakkab rünnakul midagi tegema. Lihtsalt tipptiimidel on selge oskus tiimi nõrgad kohad ära kasutada ja kui keskmängijatelt punkte ei tule (nende pealt võib vabalt abi anda), siis võtab see koheselt ka teiste ruumi ära.

                    Need kolmeloopijad olid Kalevil varasemalt ikka number nelja peal, mis muidagi ka küsimärk, sest Kitsing peab astuma sisuliselt Subotic-Tollefseni-Freimanise saabastesse. (või siis tuleb loota, et Kangur teeb überhooaja)

                    Kommentaar


                      Loodaksin, et Salash saab ikkagi jalad alla. Kitsingusse puudub usk. Eks mõni mäng võib ju ka tal õnnestuda, aga ei usu, et ta VTB taseme välja veab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Oot, mis 203 pikad Balkani ja Leedu keskmängijad? Ja mis pikad need kolme loopisid? Viimastel aastatel on Kalevi tsentrid olnud: Simmons/van der Mars, Simmons/Gladness, Killingsworth/King ja siis enne seda Elegar. Potentsiaal on praegusel duol Lewis/Lynch olemas, aga hetkeseisuga ei ütleks, et võrreldes varasemate aastatega selget edasiminekut oleks. Eks näis ja loodetavasti vähemalt üks neist hakkab rünnakul midagi tegema. Lihtsalt tipptiimidel on selge oskus tiimi nõrgad kohad ära kasutada ja kui keskmängijatelt punkte ei tule (nende pealt võib vabalt abi anda), siis võtab see koheselt ka teiste ruumi ära.

                        Need kolmeloopijad olid Kalevil varasemalt ikka number nelja peal, mis muidagi ka küsimärk, sest Kitsing peab astuma sisuliselt Subotic-Tollefseni-Freimanise saabastesse. (või siis tuleb loota, et Kangur teeb überhooaja)
                        teadlik valik- lihtsalt Gladnessi või isegi Marsi jaoks raha ei jätkunud, see klots läks arvatavasti Lewise ja Almeida alla, seega võeti teadlik risk otse ülikoolist ja pika vigastusega audis olnud mehega. Ma ütleks, et siiani päris ok isegi, Lynchil on selgelt vaja mõne asjaga Euroopa kossus harjuda, Lucasel on füüsis nii ja naa, aga iseenesest on tal liigutused ründearsenalis olemas ja suht enam-vähem vise isegi, keha ka enam vähem selline, et maadelda võib. Domineerivat keskmängijat neist ei ole, pigem ongi mõlemad rollimängijad, üks kaitses, teine vähe asisem rünnakul, aga kannatavad võrdluse VTB tagumiste satside meestega ära. Väga raske on rohkemat tahta ka, sest suurus maksab nagu öeldakse.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Oot, mis 203 pikad Balkani ja Leedu keskmängijad? Ja mis pikad need kolme loopisid? Viimastel aastatel on Kalevi tsentrid olnud: Simmons/van der Mars, Simmons/Gladness, Killingsworth/King ja siis enne seda Elegar. Potentsiaal on praegusel duol Lewis/Lynch olemas, aga hetkeseisuga ei ütleks, et võrreldes varasemate aastatega selget edasiminekut oleks. Eks näis ja loodetavasti vähemalt üks neist hakkab rünnakul midagi tegema. Lihtsalt tipptiimidel on selge oskus tiimi nõrgad kohad ära kasutada ja kui keskmängijatelt punkte ei tule (nende pealt võib vabalt abi anda), siis võtab see koheselt ka teiste ruumi ära.

                          Need kolmeloopijad olid Kalevil varasemalt ikka number nelja peal, mis muidagi ka küsimärk, sest Kitsing peab astuma sisuliselt Subotic-Tollefseni-Freimanise saabastesse. (või siis tuleb loota, et Kangur teeb überhooaja)
                          Mõtled Lewise asemel ikka Landen Lucast ma eeldan? Nimed vist ka eelmises postituses vahetusse läinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas qrat Vaata postitust
                            Mõtled Lewise asemel ikka Landen Lucast ma eeldan? Nimed vist ka eelmises postituses vahetusse läinud.
                            Jup, miskipärast läks igale poole Lewis. Nüüd vist korras.

                            Kommentaar


                              Vabanduast, ma mõtlesin tõesti van der Marshi, Subotic-Tollefseni ja siis neis Tartu pikki.
                              Freimanis meeldis samas mulle väga, oskas end ka korvi all maksma panna.

                              Aga nii kui meil korvi all on võimu, tundub mäng kohe Kalevil enam vähem kontrolli all olevat. Need 4 koppa kahes tugevamas mängus kärpisid tagameeste korvi alla trügimise indu oluliselt.

                              Kommentaar


                                Oot, mis 203 pikad Balkani ja Leedu keskmängijad? Ja mis pikad need kolme loopisid? Viimastel aastatel on Kalevi tsentrid olnud: Simmons/van der Mars, Simmons/Gladness, Killingsworth/King ja siis enne seda Elegar.
                                Nii oli, lisaks jäi sul Boone mainimata.
                                Selge, et Elegari mõõtu ei anna kumbki praegune tsenter välja aga NN vastu said hakkama küll ja kuni Lewis ja Almeida paugutavad, pole hullu.
                                Mulle endale on küll Cramo selle hooaja koosseis natuke ebasümpaatne ja ega klubigi mõned tegemised usaldust ärata aga ilmselt on potentsiaali küll, et esmakordselt VTBs play-offi jõuda.
                                Minu jaoks on pigem positiivne üllatus, et Mirkovic on justkui endiselt 30-aastane, mitte kohe 36 saamas. Hea näide mängijast, kellele aastad ei tundu mõjuvat. Umbes nagu vutis Giggs või Scholes või Maldini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X