320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Poola mäng oli vägev! Tublid poisid!

    Kommentaar


      Иди н**уй , хейно энден

      Kommentaar


        Leedu populaarne jutusaade ja inimeste hulk, kes tahtsid seda koha pealt kuulata.

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Cramo kaotas EST/Lat Liiga seeria 0:2 Pärnule. Viimati kaotati Eesti meeskonnale 2015, kui Rock võitis neid 4:1. Kas sel kevadel on oodata võimu vahetust Eesti klubikorvpalli maastikul?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Riivo Rait Laane ja Rain Veideman 1-2 kohapeal on tegelt selgelt Eesti top 2 tagaliin ja oleneb kui hästi Cramol läheb välismaalastega, aga võib ka vabalt mingitel perioodidel top 1 olla.

            Viimsi puhul kohe toodi turundusosakonda 2 uut inimest jne ehk reaalselt väga meeldiv on näha, et ikkagi arendatakse klubi igast küljest mitte ainult, et saaks mõned mängumehed satsi ja hakkame tegema. Pikk perspektiiv on meie spordis alati jumala õnnistus.
            ​​​​​​
            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Ma selle tugevuselt teise tagaliini üle eriti ei vaielnudki. Eriti arvestades, et ka Haller maandub suure tõenäosusega Viimsis. Küll aga oli see jutt, et Viimsi tagaliin isegi mingil hetkel Cramost tugevam võiks olla, päris jabur. Cramol on tõepoolset parajalt feile olnud ja küll ka sel hooajal keegi leegionäridest jookseb lati alt läbi, aga isegi sel juhul on nad Viimsist taseme poolest meeletult üle.

            Muide, näiteks see Keene, kes "Eesti liigas mängida ei viitsinud", pani keskmiselt 16p. Veideman oma parimal Cramo-hooajal 13 ja pigem on ta võrreldes selle ajaga kehvemaks muutunud. Minutid olid meestel identsed.

            e: Ahjaa, Pärnu Kasey Hill võiks ka teoorias päris hea mees olla, aga tema kohal on Cramo meestest vähe rohkem küsimärke.
            Nasfal 3+1 ja Larabla ässa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              ​​​​​​

              Nasfal 3+1 ja Larabla ässa.
              Cramo võitis sel hooajal Viimsit keskmiselt 25 punktiga. Rait-Riivo Laane oli Ventspilsi vastu ja eile pea terve mängu täiesti kadunud. Samas korvi all Zakis on päris kõva olnud.

              e: Võtaksid vastu kihlveo, et Viimsi ei saa eestikatel medalit?

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                Cramo võitis sel hooajal Viimsit keskmiselt 25 punktiga. Rait-Riivo Laane oli Ventspilsi vastu ja eile pea terve mängu täiesti kadunud. Samas korvi all Zakis on päris kõva olnud.

                e: Võtaksid vastu kihlveo, et Viimsi ei saa eestikatel medalit?
                Ma seda Eestikate süsteemi omakorda ei tea, aga tundub, et minnakse vastamisi Tartuga kui Pärnu full ei chocke, mida väga ei tundu juhtumat seega for fun võime vedada ja võtaksin vastu, aga Viimsi ikkagi proves mu pointi juba nii ehk naa võrreldes Cramoga. Kui mõttes midagi, mis vahele panna, sest mul pea tühi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Ma seda Eestikate süsteemi omakorda ei tea, aga tundub, et minnakse vastamisi Tartuga kui Pärnu full ei chocke, mida väga ei tundu juhtumat seega for fun võime vedada ja võtaksin vastu, aga Viimsi ikkagi proves mu pointi juba nii ehk naa võrreldes Cramoga. Kui mõttes midagi, mis vahele panna, sest mul pea tühi.
                  Mingi kuuspakk kunagi suvepäevadel on vast täitsa okei.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                    Mingi kuuspakk kunagi suvepäevadel on vast täitsa okei.
                    Sobib, deal confirmed

                    Kommentaar


                      Ausam oleks olnud, et kaotaja teeb võitja voodi ära. Pärast peame jälle Brandoniga teile mõlemale voodi ära tegema, aga selleks ajaks LaRaBla magab voodi all ja Nasfal vaatab öökullina seda kõike pealt.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ausam oleks olnud, et kaotaja teeb võitja voodi ära. Pärast peame jälle Brandoniga teile mõlemale voodi ära tegema, Nasfal vaatab öökullina seda kõike pealt.
                        Ma kuidagi kujutan seda ette Nasfali CL karikat käes hoidmas, olukorda vaatamas jne Aga ei suuda head nalja päris kokku panna. Aga palun teage, et südamest soovisin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                          Ma kuidagi kujutan seda ette Nasfali CL karikat käes hoidmas, olukorda vaatamas jne Aga ei suuda head nalja päris kokku panna. Aga palun teage, et südamest soovisin.
                          CL karikat polnud, aga pidi valvel olema ja hirmul on suured silmad. Itaalia fännid käisid Inglasi terroriseerimas. Sheffieldi fänn kukkus kiiresti, aga õnneks Chelsea au suutsin üleval hoida! Juventuse ja Milani fännil tekkis 10ndal korral juba frustatsioon creepy Chelsea fänni reageerimisvõime pärast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            CL karikat polnud, aga pidi valvel olema ja hirmul on suured silmad. Itaalia fännid käisid Inglasi terroriseerimas.
                            Ma annan endast parima, et Tofoa klopib lisaks chelsea padjale ka manchester unitedi padja see suvi kokku. Nagu kord ja kohus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                              Ma annan endast parima, et Tofoa klopib lisaks chelsea padjale ka manchester unitedi padja see suvi kokku. Nagu kord ja kohus.
                              Väga hea. Olgu hoiatuseks öeldud, et üks Liverpooli fänn jättis enda juuksed ka tol ööl oma padja peale. Ja mulle meeldib Liverpool rohkem kui mänkustan. Ja seda kõike Nasfali valvsa pilgu all.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Sobib, deal confirmed
                                Pooled õlled peaks vist Zakisele saatma. 68-68 pealt 1,9 sekki enne lõppu tehniline võtta on ikka täiesti, eee, geniaalne liigutus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X