320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kotsar läheb Raiestele seltsiks Baskoniasse. koondises teda siis ilmselt väga palju enam ei näe hooajasisestes akendes.

    Kommentaar


      Millise rolli saab Saks Keilas? Küllap sama nagu Rakveres. „Kaido on meie jaoks kindel valik, kuna teame üsna täpselt, mida võime temalt oodata. Usun tema võimesse, olla tänu kogemustele meeskonna üheks vaimseks liidriks. Komplekteerimist alustades oli kohe eesmärk tuua meeksonda suurte kogemustega mängija. Kaido sobib sellesse rolli ideaalselt,“ selgitas valikut Keila meeskonna peatreener Peep Pahv, kes ühtlasi on minu ülemus Delfis. Ja ma olen katseajal.

      Kodanik Eikal ikka supper huumor. Nii palun jätkata! Neid artikleid lugedes on hea tuju mõneks ajaks garanteeritud!

      Kommentaar


        Käisin vaatamas nii mängu Saksamaa vastu Tallinnas, kui ka Belgia ja Bosnia vastu. Nagu öö ja päev. Kuigi nuriseda saaks kindlasti veel, näiteks lauapallide üle, siis meeskond mängib palju hingestatumalt. Ei olegi nii lihtne mehi valida. Algkooseisu mees Raieste jäi lõpuni väristama ja ei leidnud enesekindlust. See pingil istumine ei aita tema arengule kaasa, mis sest, et hea klubi. Tassi algus oli ka krobeline, õnneks aja jooksul leidis end veidi rohkem, kui Raieste. Kuidas sa jätad näiteks Dorbeku maha, kes pani kaitses Bosnia mehed väristama? Või Hermeti, kes tuli ja hakkas kohe sisse laduma. Jah, seda võivad ka teised teha, aga just tema aitas tuua energiat, mis tundus peale esimest poolaega täiesti kadunud olema.

        Üldse oli meeste silmi näha jälle soovi võidelda. Seda oli tore näha. Meeskondlikult prooviti ka toeks olla ja lõpuks hakkas kaitse ka rohkem liikuma ja ei tulnud nii lihtsad korvid. Selle heaks näiteks oli esimese poolaja kaitse ja neljanda algus, kus ei saadud midagi aru ja selle võrdluseks see periood, kui Dorbek tagamängijaid survestas.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Käisin vaatamas nii mängu Saksamaa vastu Tallinnas, kui ka Belgia ja Bosnia vastu. Nagu öö ja päev. Kuigi nuriseda saaks kindlasti veel, näiteks lauapallide üle, siis meeskond mängib palju hingestatumalt. Ei olegi nii lihtne mehi valida. Algkooseisu mees Raieste jäi lõpuni väristama ja ei leidnud enesekindlust. See pingil istumine ei aita tema arengule kaasa, mis sest, et hea klubi. Tassi algus oli ka krobeline, õnneks aja jooksul leidis end veidi rohkem, kui Raieste. Kuidas sa jätad näiteks Dorbeku maha, kes pani kaitses Bosnia mehed väristama? Või Hermeti, kes tuli ja hakkas kohe sisse laduma. Jah, seda võivad ka teised teha, aga just tema aitas tuua energiat, mis tundus peale esimest poolaega täiesti kadunud olema.

          Üldse oli meeste silmi näha jälle soovi võidelda. Seda oli tore näha. Meeskondlikult prooviti ka toeks olla ja lõpuks hakkas kaitse ka rohkem liikuma ja ei tulnud nii lihtsad korvid. Selle heaks näiteks oli esimese poolaja kaitse ja neljanda algus, kus ei saadud midagi aru ja selle võrdluseks see periood, kui Dorbek tagamängijaid survestas.
          Nurkic vs Kotsar oli muidugi maiuspala

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Nurkic vs Kotsar oli muidugi maiuspala
            Eesti korvpallikoondise pühapäevases 102:89 võidumängus Bosnia ja Hertsegoviina üle toimus üks põnevamaid individuaalseid vastasseise Eesti liidri Maik-Kalev Kotsari ja bosnialaste NBA ässa Jusuf Nurkići vahel.

            Ehk võtmekohaks oli see, kus Nurkic pikali lükkas Kotsari ja ülbitsema hakkas. Edasi on Kotsar parem.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Eilses kontrollmängus Läti vastu vigastada saanud Eesti korvpallikoondislase Kaspar Treieri trauma osutus nii tõsiseks, et ääremängija peab minema operatsioonile.

              Kommentaar


                Korvpalli EM on ikka alustanud vägevate mägudega.

                Monteneegro alla jäämine Türgile oli valus. Mäng oli hetkeks nende poole kaldu minemas, aga lõpus oli vastane kindlam. Muidugi ei tulnud kasuks ka viimase sekundi ligi keskjoonelt sisse läinud kolmene, mis viis vahe neljale punktile.

                Leedu ja Sloveenia lubas sama põnevaks minna ja viimasel veerandajal sai Leedu isegi 5 punktiga ette, kuid lõpus oli Sloveenia kindlam ning isegi Doncici kehva panusega olid vastasest üle.

                Ning muidugi ka Saksamaa Prantsusmaa mäng, kus oli kaitse ikka omaette tasemel. Juba ammu pole nii ägedaid mänge näinud.

                Täna on Eesti vastaseks Itaalia ja ise küll imedesse ei usu, aga kui väga häbisse ei jää, siis on mida ka järgnevalt oodata.

                PS! Kas ma olen ainus, kellele Sõbra mula betsafe podcastist veidi ajudele käib. Nagu muidu on toreda jutuga mees, aga kohati meenutab mulle mu tuttavat, kes vaatas kuldvillakut ja igale küsimusele ütles vale vastuse ja siis peale õige kuulmist kinnitas, et jah see oli õige ja ta ju ütles. Et no kui tema ainult saaks, siis oleks Eesti maailmameister ja korraga oleksid väljakul korraga Timmu, Vene, Metstak Babenko ning noored Riismaa, Rosenthal ja Drell jne. Jube lahmimine.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Sõber käis ühes toimetuses ka podcastis rääkimas. Kohvimasina juures tuli üks foorumlane ja ütles talle: "Oi, tere, härra Enden!"

                  Kõigil oli väga ebamugav ja Sõbral jäi ka jutt poole sõna pealt katki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    PS! Kas ma olen ainus, kellele Sõbra mula betsafe podcastist veidi ajudele käib. Nagu muidu on toreda jutuga mees, aga kohati meenutab mulle mu tuttavat, kes vaatas kuldvillakut ja igale küsimusele ütles vale vastuse ja siis peale õige kuulmist kinnitas, et jah see oli õige ja ta ju ütles. Et no kui tema ainult saaks, siis oleks Eesti maailmameister ja korraga oleksid väljakul korraga Timmu, Vene, Metstak Babenko ning noored Riismaa, Rosenthal ja Drell jne. Jube lahmimine.
                    Natukene väsitav on tema jutt tõesti. Aga eks tal kipitab, et ise koondise peatreeneriks ei saanud.

                    Kommentaar


                      Tramaivõi, Kotsar seisab terve 1. poolaja kolmese joone juures ja paneb ainult katteid ...

                      Kommentaar


                        See kõik on Ukraina uinutamiseks ainult...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          See kõik on Ukraina uinutamiseks ainult...
                          Kullamäe tegi oma turniiri möödavisked esimeses mängus ära
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Samas päris palju läks nii nagu Sõber ütles. et vist miskit jagab

                            Kommentaar


                              Ma väga tihti ei satu vaatama, aga kas sellist kaitset, kui seda nii võib üldse nimetada, mängitaksegi? Täielik läbikäiguhoov ju, nii polegi võimalik konkureerida...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Samas päris palju läks nii nagu Sõber ütles. et vist miskit jagab
                                Neid vigu võin ka mina välja tuua. Neid märkab igaks, kes kunagi kossu natukene tõsisemalt teinud. Okei, mitte samal tasemel ja detailsuses, aga ei pea olema just eriline geenius. Mind häirib see suhtumine, et oleks mina, siis me oleks Euroopa meistrid. Kui mina oleks treener, siis oleks Rosenthal Euroopa liigas ja Drell NBAs. Nagu Tein ausalt juba.

                                Aga midagi positiivset ka. Meie fännid olid tasemel!
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X