320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    akka pihta,nalja-ammas

    Ma ei saa aru,mis Euroopa tuntust Sina otsid?Inimesed naudivad seda mängu nagu teda siin Eestis pakutakse antud hetkel.Ausõna ei saa aru,mis virvendused sul silme ees kumavad?
    Ilma naljata,oleks aeg tõstatada küsimus avalikult sinu ära keeramises korvpalli suhtes.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      No krt anname kõik raha Florale ja jalgpallile ega muidu meie armas Rootsi Kunn rahulikult magada ei saa. Kohe paha vaadata kuidas meie jalgpallile ja esindusklubile haiget tehakse. Kurb kurb kurb.

      Ma tahan õiglust.

      Kommentaar


        Mnjah, aga me tahame ka korvpalliametnikke, kes teeks oma tööd ja Konkreetselt Kalevi puhul ka tegeleksid meeskonna komplekteerimisega.
        Ja noh ok, kui eilse kaotuse põhjus polnud selles et Islandilt toodud mängumees pole tasemel, vaid see, et Tanel Sokul puudus mingi vajalik enesekindllus ja ta lasi endalt otsustavatel hetkedel kaks korda palli ära võtta ja pani viimase sekundi layuppi puusse, siis ikkagi..Keegi on selle taga, tõenäoliselt treenerid. Kellele makstakse päris korraliku palka, aga mängijat vajalikku konditsiooni ei suuda ajada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          akka pihta,nalja-ammas

          Ma ei saa aru,mis Euroopa tuntust Sina otsid?Inimesed naudivad seda mängu nagu teda siin Eestis pakutakse antud hetkel.Ausõna ei saa aru,mis virvendused sul silme ees kumavad?
          Ilma naljata,oleks aeg tõstatada küsimus avalikult sinu ära keeramises korvpalli suhtes.
          Loe mõni sporti puudutav linnauudis läbi siis saad teada ,mis Euroopa tuntusest ma virvendan.
          Kui Tallinna Linnavalitsus oma otsusega liba -kalevile 2,T milli eraldas siis oli üheks nõudmiseks .et klubi esindaks Tallinna edukalt Euroopas .
          Ja sina Pras ära vigise ,ma ei ole Florale seda raha nõudnud vaid taunin konkreetselt sellist poliitilist , korruptsiooni maigulist rahaeraldust olgu see korv ,võrk või mis iganes pallimäng. Kusjuures selline stiil on just Savisaare valitsusperioodil eriti silmatorkav.
          Ma võin olla korvpalli suhtes negatiivne aga selliste rahasüstide puhul kehtigu ausa mängu reeglid ja toetust peavad saama kõik populaarsemad meeskonnaalad.
          Ja siin tuleks ka vaadata ikkagi klubide eelnevaid saavutusi aga mitte nii ,et pappi vistakse kellegi huvidest lähtuvalt. Demolraatlikus riigi need asjad nii ei käiks.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Kunni jutt on jumala õige . Kalev on aastaid BBL-is tappa saanud ,mille eest selline toetus.
            Tahaks näha palju Levadia selle eest saab ,et Eestis jalgpalliajalugu tegi?

            Kommentaar


              Tõesti on nad peksa saanud viimasel kahel aastal(kahe aasta eest mängiti siiski Ehitustöörista nime all). Eelmisel hooajal oldi lähedal ka nn finaalidele ning aastavarem tuldi ka vast 6 v 7ks. Eurosarjas võideti kreeka meeskonda ja tuldi grupis kolmandaks(kreeka liiga korvpallis on vast kõvem sõna kui Hollandi liiga vutis)Ei viitsi otsida, mis nende konkreetsed kohad viimasel aastal olid, kuid tuleb tõdeda, et on nad väljapool eestit mänginud märksa edukamalt kui meie vutiklubid. Õige õige meie klubid ju staaritsesid viimasel aastal kõvasti. Flora viigistas kolm mängu, mis ju jõle kõva sõna. Levadia siis võitis ühe mängu Soome liiga klubi üle. Ja siis see meeletu edu Hollandi klubi vastu. Issand kui kuulsaks Tallinn nüüd sai. Keegi ei keela jalgpalliklubidel raha küsima minna, kuid härra Rootsi Kunn arvab et üks õnnestumine väärbi suuri summasi kohe.

              Olgem ausad. Enamustele Savisaare põlvkonna inimestele on ikka korvpall palju südamelähedasem kui jalgpall. Kui meie klubid hakkavad järjepidevalt eurosarjades edukalt mängima siis ei näe ma põhjust miks ei võiks rahade kraanid avaneda.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Eurosarjas võideti kreeka meeskonda ja tuldi grupis kolmandaks(kreeka liiga korvpallis on vast kõvem sõna kui Hollandi liiga vutis)Ei viitsi otsida, mis nende konkreetsed kohad viimasel aastal olid, kuid tuleb tõdeda, et on nad väljapool eestit mänginud märksa edukamalt kui meie vutiklubid.
                Kas see on see Kreeka klubi, kes tuli siia kokku kaheksa mehega, kellest kuus olid alaealised ja kaks pingipoisid ning kellest veel kaks ei saanud üldse mängu kaasa teha, sest nad polnud registreeritud ehk siis palliti vist kuue mehega?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Oli seesama Kreeka klubi küll.
                  Koss on rulli saanud sellepärast, et nad hakkasid juba kellegi jaoks häirivalt suurt kisa tegema, kuidas ikka Lätis-Leedus omavalitsused toetavad, aga meil mitte ja sellepärast meil ei olegi tulemusi. Nüüd toetati, aga tulemuste poolest on asi ikka päin persettä. Kuigi kindlasti ei olnud siin väike osa sellel, et Ratas kossufänn on, nii nagu hoki sai omal ajal nutsu, kui vanapaks oli pukis ja Vilba aselinnapea või mis iganes asjapulk. Vutiklubid ei ole vist minuteada eriti küsimas ka käinud ja kindlasti need Lilleküla jamad annavad rahaeralduste osas veel mõnda aega paraku tunda.
                  Enivei, Kunni mõtted on iseenesest jumala õiged, kuid minul tekkis selline "avalik küisimus", et mis need ahvipärdikud siin jälle ette jäid? Jah, võõrmängijate valikuprintsiibid on juba siinkandis aastaid sellised, et tulemus läheb kas enamvähem täppi või siis väääga sügavalt pepusse, ja mõttetutele meestele pole tõesti vaja riigi raha maksta. Aga jätaks selle nahavärvi äkki siiski mängust välja?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kas see on see Kreeka klubi, kes tuli siia kokku kaheksa mehega, kellest kuus olid alaealised ja kaks pingipoisid ning kellest veel kaks ei saanud üldse mängu kaasa teha, sest nad polnud registreeritud ehk siis palliti vist kuue mehega?

                    Just seesama.
                    Võõrsil mängiti kui võrne võrdsega. Nagu ülistati meie kullakallist Levadiat peale 0-1 ja 1-2 kaotust NUFC-le miks mitte seda ka korvpalluritega teha.

                    Erinevalt jalgpalli koondisest sai kossukoondis ikka silmad pähe. Isegi kahel korral. Meie vutikoondis aga tõenäolislet võidab heal juhul Andorrat. Super. Selliste tulemustega on kena ju raha küsima minna. Mõtlen siin kohal jalgpallureid.

                    Kommentaar


                      Ja mina olen veel kuulnud, et me võitsime suvel vist Horvaatiat või umbes sinnakanti meeskonda. Ja siis võitsime ükskord Prantsusmaad ka. Ja Euroopa meistrit Saksamaad võitsime ka ainsana ühel turniiril.

                      Up teh Eesti korvpall!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas skint Vaata postitust
                        Ja mina olen veel kuulnud, et me võitsime suvel vist Horvaatiat või umbes sinnakanti meeskonda. Ja siis võitsime ükskord Prantsusmaad ka. Ja Euroopa meistrit Saksamaad võitsime ka ainsana ühel turniiril.

                        Up teh Eesti korvpall!
                        Aga ükskord tegime šotimaaga viiki kah ju.Jalgpallurid siis.

                        Kommentaar


                          Aga ükskord kaotasime valusalt Põhja-Iirimaale. Tegelikult isegi mitu korda. Jalgpallurid siis. Korvpallurid ei kaotaks mitte kunagi Põhja-Iirimaale. Mitte kunagi. Ega arvatavasti isegi mitte Inglismaale.

                          Kommentaar


                            Seda viimast ärme nüüd väga kindla tõena võta - korvpall on olnud hädas nii Taani kui Portugaliga, kes on eelmainitud Inglismaaga samal tasemel.

                            Kommentaar


                              Kevadel algab vutis ka Balti liiga. Võrdsuse printsiibil peaks kõigile kolmele Tallinnat esindavale klubile andma 3 miljonit krooni toetust
                              aga korvpallist ka. Minu jaoks on kõige hämmastavam see, et meil ei ole viimase 10 aasta jooksul mitte ühtegi uut korralikku kaugviskajat esile kerkinud. Gert Dorbek andis vahepeal lootust, nüüd on ta aga päris mandunud.
                              Kõige rohkem potentsiaali nähakse hetkel vist Sten-Timmul?
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                ma arvan et ainuüksi see et Eesti klubi mängis kaks mängu NUFC-ga tõi Tallinnale rohkem tuntust kui kõik kossuklubisid kokku, kes eestis käinud on. Jalkas meil on korralik liigasüsteem mitte üheaasta projektid nagu kossus.

                                Korvpall magas õige hetke kunagi maha, kui siis oleks korraliku noortetööd tehtud oleks praegu seis palju parem, sest olgem ausad - eestlaste mäng on pigem korvpall kui jalka. Seda on ju selgelt publikunumbritest näha.....kahjuks.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X