320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võideti mingeid poolprofessionaale
    aga millise mänguga? täiesti lõpp ju
    noored poisid peaks klubides, viinapudel käes, vähem ringi käima (eksju Viiask)
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      võideti mingeid poolprofessionaale
      aga millise mänguga? täiesti lõpp ju
      noored poisid peaks klubides, viinapudel käes, vähem ringi käima (eksju Viiask)
      Polegi väitnud, et nad hästi mängisid, aga faktiliselt valetada pole ka vaja.

      Kommentaar


        poolnaljaga võib ju öelda,et mitte midagi otsustavas mängus aetigi asi huvitavaks,lasti vastastel ka mängust rõõmu tunda ning lõpuks võeti võit tugevama õigusega ikka ära...samas,oli juttu,et see islandi klubi mingi eri nõrguke ka pole,niiet seal ikka mängitakse seda mängu vist
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Nüüd on Rocki fännidel nalja palju - Cramo kaotas Raplale!

          Kommentaar


            ja rock kaotab teisipäeval Kalevile.kõik peab ikka korras olema ja ma olen rõõmus tartu kossufännide pärast kellel on nyyd lõpuks olemas ka oma meeskond kelle poolt olla,mõtlen Tartu Faustot enne pidite valima teiste meeskondade vahel aga nyyd oma linnas meeskond olemas
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Polegi väitnud, et nad hästi mängisid, aga faktiliselt valetada pole ka vaja.
              kas ma väitsin, et nad ei võitnud?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                kas ma väitsin, et nad ei võitnud?
                jäi küll siuke mulje.

                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                ning islandi klubi ei saa võidetud?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  ja rock kaotab teisipäeval Kalevile.kõik peab ikka korras olema ja ma olen rõõmus tartu kossufännide pärast kellel on nyyd lõpuks olemas ka oma meeskond kelle poolt olla,mõtlen Tartu Faustot enne pidite valima teiste meeskondade vahel aga nyyd oma linnas meeskond olemas
                  oled küll vaimukas...

                  mina olen igatahes homme kohal, rocki võitu vaatamas.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    jäi küll siuke mulje.
                    kahemõtteline tuli jah
                    täna siis kõik mängule
                    soovitan suht vara kohale tulla
                    muidu pead seistes vaatama kuidas rock kaleviga tapleb
                    Last edited by EgoTrip; 19.12.06, 11:55. Põhjus: näpukas
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      kahemõtteline tuli jah
                      täna siis kõik mängule
                      soovitan suht vara kohale tulla
                      muidu pead seistes vaatama kuidas rock kaleviga tapleb
                      nõme et ETV mängu üle ei näita aga kalev võidab
                      /

                      Kommentaar


                        Õnneks on Eesti nii pisike koht, et tahtmise korral saab igale poole kohale sõita mängule
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          nii palju rahvast on olnud ainult finaalides
                          ja igalt poolt mängule sõites pole kindel, et mängu üldse näeb
                          nagu oli kuulda, siis paljud tallinna fännid jäid välja, koos megapalju tartu fännidega
                          igatahes oli mega hea mäng
                          aga kordan uuesti, Allingu tase ei ole siiski kõrge. ta võib küll särada mõne mängu, aga üldkokkuvõttes on ta siiski kehvapoolne
                          läheb tegema 1-1le, aga siis viskab kas vastu lauda, või kaotab palli, nagu eile näha oli
                          viiaski ja georgi poolt eile väga hea mäng. georgi ei trikita ka enam nii palju (Y)
                          kõik oli superhea igatahes
                          ise tulin mängule mingi enne pool 7, sest mulle hooiti kohta. ja kui poleks trüginud ukse poole, siis poleks sisse saanud. igatahes peale mind lasti sisse veel 10kond inimest, ja uks pandi kinni
                          jaanika tantsutüdrukud olid head rahvale igatahes väga meeldis
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Bc Tarvas Rakvere on oma ridu täiendamas veel kahe välismaalasega ja arvan et sellega yritatakse sekkuda tõsiselt ka medali mängudele.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              kysimus?? kas tänase Tarvase ja Pärnu mängu viimase meeskonna parim Raido Ringmets ei mänginud alles Soome esiliigas või on tegemist nimekaimuga???
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Sama mees.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X