320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HÄDA ANNAB HÄIRET!

    Kas keegi!? saaks ETV-d alates Kalevi mängu algusest striimida? Telekal pole juba pikemat aega pilti, aga mängu tahaks väääääga näha, lenc, anyone?

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      HÄDA ANNAB HÄIRET!

      Kas keegi!? saaks ETV-d alates Kalevi mängu algusest striimida? Telekal pole juba pikemat aega pilti, aga mängu tahaks väääääga näha, lenc, anyone?

      Usu mind, sa ei taha seda näha.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Sõbra kommentaarid on ikka parimad:
        ,,Kuule coach äkki puhkaks täna? Ah et miks ve? No et siis homme jõuaks ikka joosta."
        ,,Jah võib küll öelda, et Mati (loe: Matic) lõikas täna näppu veidi."

        Kommentaar


          Tänane mäng oli halb. Algus oli üsna hea, siis teine veerand ei visanud kunbki palju sisse ja siis teine poolaeg Kalevi mäng lagunes. Pall käis ainult kolmese taga ja tehti väga palju palli kaotusi. Suur kaotus tuli. Kurb.

          Kommentaar


            On aeg päid lennutama hakata, Ivar!

            Kommentaar


              Kriisa jutt, et see mäng ei näita meeskonna kohta midagi, on täielik jura. Just selline mäng meeskonna kohta nii mõndagi näitabki. Väsimuse jutu võib ka kohe ära unustada, erilised preilid.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Aga Tartu Rock oli eriti hea täna!
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Täiesti masendav. Kalev ei suuda üle kümne minuti normaalselt Euroopas mängida. No ma ei tea. Ma ei oska midagi sellise mängu kohta öelda. Loodetavasti suudab "Mati" asjad paika loksutada.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                    Aga Tartu Rock oli eriti hea täna!
                    Jaa igasugused kopad ja pealtpanekud käisid. Mõnus 20 punktiline võit tuli. Rocki parim oli Kullamäe, kes viskas 24 punkti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                      Rocki parim oli Kullamäe, kes viskas 24 punkti.
                      Ja nende seas ei olnud vist ühtegi kahepunkti viset.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Ja nende seas ei olnud vist ühtegi kahepunkti viset.
                        Ei olnud jah
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          Eilne Kalevi suhkamisse saamine oli ikka väga masendav.Vabandage väga aga miks on meeskonnas Kriisa kes lihtsalt ei oska korvpalli sellel tasemel mängida ja tema leivanumber on vaid pallikaotused,Keerles üritas vähemalt aga nu e uskunud mina et nii kehv viskepäev tal on aga nu oli ka kehva,Reed tegi täpselt nii palju kui tal lubati aga oleks saanud kaitses paremini,Kangur tegi oma töö ära aga alati saab rohkem ja teisel poolajal oli tagaplaanil,Arbetiga jäin mina rahule,Kedzo oli teisel poolajal üks vähestest kes midagigi üritas aga üksi ikka mängu ära ei tee kui teised ludrid ei suvatse mängida.Frier 0 punkti räägivad enda eest.see Palmer võiks nüüd küll võtta suuna Tallinna lennujaama ja siit väga kaugele ära sõita,mehest pole mitte midagi kasu.Tanel Sokk sama mõistatuslik mängija nagu Kriisa aga näha on et poiss üritab ja ehk saab temast asja.tean juba ette et nüüd hakkate rääkima et Kriisa eestis kõige parem mängujuht aga mängujuht paneb mängu käima mitte ei tee 8 pallikaotust ja on lihtsalt tropp,eriti lahe oli see kui ta viimasel sekundil ässa pani.sinna korvi alla oleks võinud selle grusiini panna lõpus,oleks vähemalt prantslastel ees koperadnud ja mingitki kasu toonud.aga millest mina aru ei saa on millega Matic mõtleb,ta paistab silma aint mingite jaburate vahetustega ja siis kui rong juba ammu läinud mängitab põhimehi,just siis tuleks lasta neil mängida kes tavaliselt pinki teistele soojendavad,poisid saaksid ennast vähemalt tõestada ja maitse suhu.kui nüüd Kalev veel mõne häbiväärse kaotuse saab siis tuleks ka Maticile tööraamat kätte anda.

                          kuigi pole kunagi Tartu korvapalli austaja olnud siis see mida nad tegid eile oma fännide silme all on väga kiiduväärt.kodus tuleb alati endast maksimum ja sellega sai Rock ilusti hakkama ja fännidel on põhjust jälle saali tulla,aga see mida Kalev kodus korraldab on JAMA.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, kuidas kõik nii ekstaasi läksid ühe Tartu võidu peale kuskil mõttetus liigas. See, et samas alagrupis lammutab Soome klubi, kus üks põhitegijaid on Reinar Hallik näitab juba FIBA CUP taset (või õigemini selle puudumist). Samas Kalevi vastasteks on tippliigade üsna arvestatavad tegijad. Kahte võitu Asveli üle oleks tegelikult väga palju ju nõuda.

                            Kommentaar


                              Igatahes on Tartu Rocki mäng kõvasti paranenud, mis annab loota, et et nii Balti Liigas, kui Eesti liigas Kalevist edukam ollakse. Kuigi napakas Martin on samuti Tartust pärit, olen ma ikkagi Rocki poolt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Eilne Kalevi suhkamisse saamine oli ikka väga masendav.Vabandage väga aga miks on meeskonnas Kriisa kes lihtsalt ei oska korvpalli sellel tasemel mängida ja tema leivanumber on vaid pallikaotused
                                Minu arust lagunes Kalevi mäng teise veerandaja keskel, kui Kriisa 3nda vea sai ja afroameeriklased hakkasid mängu keerutama.
                                Siis loksus prantslaste maaala kaitse kenasti paika.

                                Ning võrrelda Samaarat ja prantslasi - no kammoon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X