320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Talts pani mingi 40 sekundi jooksul 3 kulpi

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      naljamies oled
      Sa oled vist vabsee ekspert. Et tuleta siis naljamiesile meelde Rocki meeste vanused. Eriti šeff oleks, kui sinusugune korvpalliasjatundja suudaks veel esile tõsta need noored põhimehed, kes väljakul no keskmiselt oma 20 minti joosta saavad, mitte lihtsalt mängijatele plaksu ei löö ja vett ei kanna. See oleks nagu eriti kõva.

      Aitäh.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mina olen kuulnud, et korvpallurid jäävadki noorteks! Algul on nad andekad noored, vahepeal lihtsalt noored ja lõpus juba justkui noored.

        Kommentaar


          Mina olen kuulnud, et Rocki supernoored nagu Denikin ja Kivimäe ning teised saavad samuti pärast raskeid mänge (nagu Perm), kui nad taas 0 mänguminutit kirja saavad, vaba päeva ja ei pea trenni tegema ning ei tee ka. Tõenäoliselt siit nende kitsehüpetega arenemine tulebki. Loodetavasti ei kurna poisid end ära.

          Aga arvatavasti teavad kossueksperdid ja insaiderid nagu Mikk4 asjast ikka rohkem.
          Last edited by Martin; 20.02.08, 16:52.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Mina olen kuulnud, et Rocki supernoored nagu Denikin ja Kivimäe ning teised saavad samuti pärast raskeid mänge (nagu Perm), kui nad taas 0 mänguminutit kirja saavad, vaba päeva ja ei pea trenni tegema ning ei tee ka. Tõenäoliselt siit nende kitsehüpetega arenemine tulebki. Loodetavasti ei kurna poisid end ära.
            Kui mees on oma töö teinud, siis peab ta ka puhata saama. Eks pingipoiste töö olegi 0 mänguminutit saada. Pealegi tahavad treenerid ilmselt puhkepäevast viimast võtta.

            Kommentaar


              Tein on mõne jaoks siiamaani andekas noor.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Sa oled vist vabsee ekspert. Et tuleta siis naljamiesile meelde Rocki meeste vanused. Eriti šeff oleks, kui sinusugune korvpalliasjatundja suudaks veel esile tõsta need noored põhimehed, kes väljakul no keskmiselt oma 20 minti joosta saavad, mitte lihtsalt mängijatele plaksu ei löö ja vett ei kanna. See oleks nagu eriti kõva.

                Aitäh.
                minu öeldu käis selle kohta et Permi noored nagu saaksid koduväljakul vett ja vilet rocki vastu näha. see on lollilegi selge et eestis võetakse kangurit, arbetit, taltsi jne nö tuleviku tähtedena Ühesõnaga Rockil nooremgeneratsioon puudub.
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kui mees on oma töö teinud, siis peab ta ka puhata saama. Eks pingipoiste töö olegi 0 mänguminutit saada. Pealegi tahavad treenerid ilmselt puhkepäevast viimast võtta.
                  Individuaalne treening on tõesti wuzzidele.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    võit on võit
                    teised teised räägivad mida tahavad
                    küll jäi ette, et petreener läks ära ja klubile oli see suur löök
                    siis jäi ette, et Perm tegi 22 pallikaotust ja kui poleks neid olnud, siis oleks Perm võitnud jne
                    kuid pallikaotused tehti rocki kaitse survel, ning see oli eile tõesti suurepärane
                    eriti Talts. no mida meest 3se joonel kulp, siis pall saada ja donki panna. suurepärane
                    võitu Permist on väga raske loota, kuid mitte võimatu
                    2-1 rockile. ega ma muudmoodi saagi, kui panustada rockile
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mina olen kuulnud, et Rocki supernoored nagu Denikin ja Kivimäe ning teised saavad samuti pärast raskeid mänge (nagu Perm), kui nad taas 0 mänguminutit kirja saavad, vaba päeva ja ei pea trenni tegema ning ei tee ka. Tõenäoliselt siit nende kitsehüpetega arenemine tulebki. Loodetavasti ei kurna poisid end ära.
                      Seekord siiski puhkepäeva ei olnud, kuna täna mängiti Weljega ja ka pingipoisid said mängida. Ilmaaegu läksin lahmimisega kaasa.

                      Kommentaar


                        See Jelic on ikka hale vend küll...
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          On küll jah. Masendav, et normaalselt suudetakse mängida ainult alguses. Loodetvasti kõik paraneb.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Tartu võidab sel aastal kulla,on meeskonda,on mõtlemist,on toetajaskonda,millest Kalevil hästi palju puudu tuleb.Kurb.Kalevit võib päästa AINULT Reed.Muud mitte midagi.Rämeda individuaalitsemise,ime ja hädavisetega(nagu viimane kord Tartu vastu) lõpmatuseni ei võida meeskonnamängu.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              mängu vaadates pani tõsiselt imestama kindla mängujoonise puudumine
                              punnitati üksi, sööte viimasel hetkel, või väga ebakindlalt
                              visked üle vastaste käte, vabu viskekohti väga vähe
                              täna tõesti lootsin, et kalev võidab, ikkagi eesti klubi
                              aga peale tänast mängu olen kindel, et rock võidab eesti meistritiitli

                              teeks kasvõi kihlveo kasti õlle peale, et rock võidab
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                aga peale tänast mängu olen kindel, et rock võidab eesti meistritiitli

                                teeks kasvõi kihlveo kasti õlle peale, et rock võidab
                                Vaat kui naljakas. Mina olen samas asjas sama kindel kui sina. Jääb vist sinuga kihla vedamata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X