320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu info on paar kuud tagasi pärit Valdmaaga vestlusest, kus tema pakkus, et Matic võiks jääda. Kindlasti olenes tol hetkel PO mängudest, aga Ventspilsi alistamisega on Matic põrumise vältinud. Nüüd oleneb palju homsest mängust - kui neljandda veernadaja alguses vahe veel mängitav on, siis arvan, et Matic on oma eksami see aasta edukalt läbinud.

    Kommentaar


      Aga valesti arvasid.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Reedel, 18. aprillil kell 17.25 on Eesti Televisiooni ekraanil otseülekanne korvpalli FIBA EuroCupi poolfinaalist TÜ/Rock - Riia Barons/LMT.

        Kommentaar


          põhimõtteliselt on nii, et reedel peab lootma leegionäride heale mängule
          sest nad mõlemad + täna sestokas on nii heas hoos
          tsinnult super mäng muidugi esimene poolaeg. ilusad läbiminekud, plus head söödud ja kolmesed
          Baronsil läheb raskeks tema pidurdamisega

          tänane mäng oli lihtsalt väike vahepala. endal, ausaltöeldes, ei olnud sellist tunnet, mis muidu on kaleviga mängudes
          tuim tundus täna see kõik olevat
          publikut ka üllatavalt vähe
          reedet oodates
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Kuigi olen Kalevi pooldaja soovin rockile edu Kyprosel.Tooge karikas koju
            Kerde abiga murrate Riia maha :P

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Aga valesti arvasid.
              Jood jälle jah?
              Mida ma sain arvasta valesti, kui seda sündmust mis eelduseks oli üldse ei juhtunudki?
              Ja et olla ajakohane siis lõppu ka "Go Rock, go!!!

              Kommentaar


                Kalev Cramo vs BC Pirita mängu teise poolaja pildid
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Tead ,mis piider tee ise omale kõigepealt selgeks ,kus foorumis sa oled. Kui ei meeldi lugeda siis kebi delfisse või basketisse seal saad vaseliiniga omale paguneid teenida.
                  Vaata mühakas,mina ei ülbitse.Ma tunnen väga palju korvpalliga seotud inmesi,mängijaid,treenereid.Aga sinu jutt on purjus alaealise,mida sa ju ei ole, möga.Sa ju solvad siin juba aastaid.Ütle miks,on see kuidagi huumori või naljaga seotud?!Kui palju leiavad,et sa võiks enda jaoks selle teema sulgeda,siis miks sa ometi seda ei tee!!!!!
                  Ah,head ööd,on sulgi oma mihklipäev.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Küprose kuramused üritasid juba Rocki staari piiri taha jätta hirm nahavahel juba
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Ütleme ausalt - täna elan puhtalt Rocki mängu tähe all.
                      Ses mõttes, et haigena kodus polegi suurt midagi paremat teha. Ma arvan, et nagu koefidki näitavd 1,35-2,95 Baronsile, et loota võitu on tõsine wishfull thinking, aga .. Kui reaalselt vaadata neid satse, siis võimatu see pole. Ja just sellepärast, et kui suudetakse mängida võrdselt lõpuni, mis sellises neutraalses õhkkonnas on võimalik, siis Rockil on mehi, kes suudavad viimast viset enda peale võtta ja mängu ära tuua. Seega lootma peab. Kuid kui poolajaks ollakse 10ga taga, siis... see seal pole Tartu, kus mehed mingist tõsisest kaotusest välja suudaks tulla - seal peab pingutama kogu aeg.

                      Kommentaar


                        Hämmastav, kui suur vahe on

                        Kommentaar


                          škele võib kyll mängust väljas olla aga ma loodan,et nad nyyd n.ö loorberitele puhkama ei jää

                          Kommentaar


                            Ei, mis loorbberid. Arsenali Hlebi sugulane Hlebovitski pani kolmese buzzeriga ja 9 punga vahet - see on nohu Baronsi jaoks. Loodetavastti meie mehed jaksavad ründes liikuda - viimasel viiel minutil saadi kuidagi vähe punkte - muidu oli väga tugev rünnak.

                            Kommentaar


                              Nojah. Jõud ja mõistus sai lõpuks otsa.

                              Kommentaar


                                kaitselaud......
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X