320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    ja üks asi veel
    kui viga tehakse enne audi sisseviset, siis ON tegu ebasportliku veaga
    Kui on koha pärast võitlus (nt mõnikord enne auti korvi all), siis minu meelest küll ebasportlikke vigu ei anta tavaliselt. Aga see selleks.
    Ei tea, mitu katet tegid Kalevi mängijad terve mängu peale? Pakuks umbes 3. Kangur näitas Jelicile, et tule tee kate ja see jorss lihtsalt passis. Kui meeskondlik mäng on 0 (null), siis ei saagi head tulemust loota.

    Kommentaar


      Algselt postitas Hughes Vaata postitust
      . võiks lembitu kuuset proovida kommentaatorina ja stuudios võiks samahästi olla maire aunaste.
      aunaste kommenteeriks kõigile koti pähe rsk.
      võrrelder esimese mänguga on vähemalt mingigi edasiminek olnud.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        võrrelder esimese mänguga on vähemalt mingigi edasiminek olnud.
        Eriti Kalkuni osas muidugi. "Tere tulemast vaatama võäääõõ Rocki ja võääööö Kalevi vahelist kohtumist võõäääööeee"

        Kommentaar


          Üleeile tegid kõik Kalevi mehed ilusti Saku Suurhallis trenni, sellest oli aru saada, et õues olid enamus autod Opelid ja peale oli kirjutatud autoomaniku nimi ja klubi.

          Saaks need balkanimehed minema, siis on korvpalli moodi see juba.
          Liiga palju leegionäre.
          Hea oleks selline algkoosseis: Kangur; Scott; Arbet; Kriisa;
          Ja pikka poissi pole.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Kurat ma ei saa enam, ma pean siia postitama, kuigi lootsin vaid lugemisega piirduda. Kuidas ei mängi rock ilusat korvpalli (las sellele vastab budulojus) Rockil on olemas sellised asjad, nagu kombinatsioonid, Kalevil ka kindlasti on mingisugused, kuid neil ei tule need välja. Teiseks Kalevil on kõik mingi isetsemine (minu arvamus). KOlmandaks, on teie korvialune nii hõre, kui olla saab. Noo kurat vaatame kasvõi esimeses mängus laupallid( Hea näide oleks Cuswort 19 Jelic 1). Täna lüpsti ka Jelicit täiega, ta sai lausa 2 lauda (okei mänguaega oli vähem). Cusworth lüpsis teid igast otsast seal all.

            Kommentaar


              Leppik jookseb Kangurile otsa. Kangur seisab. jalgadel. Leppik kukub. ebasportlik.

              mõtle nüüd kahe mehe kehaehituse ja massi vahe peale ka. näib ju loogilisena, et Kangurile otsa joostes jookseks Leppik nagu vastu Hiina müüri?

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Leppik jookseb Kangurile otsa. Kangur seisab. jalgadel. Leppik kukub. ebasportlik.
                Või hüppas ette ja lükkas teise mehe lihtsalt täiega auti.

                Ja ülejäänud ettekujutatavad kohtunike vead võiks ka üles loetleda.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas marts Vaata postitust
                  Cusworth lüpsis teid igast otsast seal all.
                  Hakkab ta siis juustu tegema?
                  Aga järgmine mäng läheb juba Kalevile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Või hüppas ette ja lükkas teise mehe lihtsalt täiega auti.
                    Kristjan tegi küll sammu(d) Leppiku teekonnale ette, kuid lükkas mehe täiega auti? Ära kujuta ette, sa ju ei ole nii silmaklappidega..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Kristjan tegi küll sammu(d) Leppiku teekonnale ette, kuid lükkas mehe täiega auti? Ära kujuta ette, sa ju ei ole nii silmaklappidega..
                      Isegi kui ole, siis teiste klappe peab ju ikka üritama kuidagi eest nihutada. Või tuleks esitada küsimus: ehk oled silmaklappidega hoopis sina? Budu osas ei pea seda muidugi üldse küsima, seal on kõik niigi selge.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Isegi kui ole, siis teiste klappe peab ju ikka üritama kuidagi eest nihutada. Või tuleks esitada küsimus: ehk oled silmaklappidega hoopis sina? Budu osas ei pea seda muidugi üldse küsima, seal on kõik niigi selge.
                        Arvad, et sinu klapid on paremad kui minu omad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Arvad, et sinu klapid on paremad kui minu omad?
                          Eesti korvpalli osas mul klappe pole, sest suht pohhui kogu see värk. Seega võin rahus vaadata ja mitte igas asjas tonti näha. Kalev oli lihtsalt pask ja kohtunikud lasksid täiesti võrdset vilelt - kasvõi see Cush - Keerles ründeviga, millele järges samasugune Lepiku vastu. Kumbagi ei võetud, kuid Kalevi toetajad seda teist muidugi ei arvesta. Lisaks viskas Keerles end lihtsalt persili. Aga see selleks.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Eesti korvpalli osas mul klappe pole, sest suht pohhui kogu see värk. Seega võin rahus vaadata ja mitte igas asjas tonti näha. Kalev oli lihtsalt pask ja kohtunikud lasksid täiesti võrdset vilelt - kasvõi see Cush - Keerles ründeviga, millele järges samasugune Lepiku vastu. Kumbagi ei võetud, kuid Kalevi toetajad seda teist muidugi ei arvesta. Lisaks viskas Keerles end lihtsalt persili. Aga see selleks.
                            Pole see Kalev midagi nii sitt. Eile teine poolaeg näidati juba head mängu.
                            Oleks vaid Müürsepp terve...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Eesti korvpalli osas mul klappe pole, sest suht pohhui kogu see värk. Seega võin rahus vaadata ja mitte igas asjas tonti näha. Kalev oli lihtsalt pask ja kohtunikud lasksid täiesti võrdset vilelt - kasvõi see Cush - Keerles ründeviga, millele järges samasugune Lepiku vastu. Kumbagi ei võetud, kuid Kalevi toetajad seda teist muidugi ei arvesta. Lisaks viskas Keerles end lihtsalt persili. Aga see selleks.
                              Ma tulen pühapäeval Tartusse mängule, ehk teeme proovi ja jooksed mulle otsa nagu Leppik Kangurile? Vahe peaks ju umbes sama olema?

                              Kommentaar


                                Päris hea artikkel:
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X