320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see jah, oleks liiga ulme olnud
    eks David Bailey ole ka suht levinud nimi
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Korvpalluritel on siis suht suured lootused EMile pääseda. Vaja vaid kahe hulka jõuda ja vastas 3 Euroopa keskmikku. Oleks vaid jalgpallis samad võimalused. Aga paraku on seal vastasteks 2 EMi medalisti ja alles siis tulevad nö keskmikud Belgia, Bosnia ja Armeenia. Ja vaja samuti kahe hulka jõuda. Kolmas koht, mis kossus annab samuti võimaluse, ei anna vutis midagi.
      Härrad soovivad ikka õige suurt hinnaalandust, et vuti MM-finaalturniirile pääseda. Ei maksa võrrelda võrreldamatut.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Härrad soovivad ikka õige suurt hinnaalandust, et vuti MM-finaalturniirile pääseda. Ei maksa võrrelda võrreldamatut.
        Ei, ma lihtsalt nendin fakti, et pääs kossu või vuti EMile on ikka täiesti erinevas raskusastmes. Samas kossu MMile on isegi lootusetum pääseda, kui vuti MMile. Õigemine vutis on mõlemasse ühtmoodi raske pääseda, kuid kossus on EMile suht lihtne pääseda, aga MMile hoopis peaaegu ilmvõimatu.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ei, ma lihtsalt nendin fakti, et pääs kossu või vuti EMile on ikka täiesti erinevas raskusastmes. Samas kossu MMile on isegi lootusetum pääseda, kui vuti MMile. Õigemine vutis on mõlemasse ühtmoodi raske pääseda, kuid kossus on EMile suht lihtne pääseda, aga MMile hoopis peaaegu ilmvõimatu.
          No ma ei tea muidugi korvist suuremat, aga minu arusaama kohaselt kuulub Eesti seal ka mingisse valitud A-rühma. Sellepärast on neil ka vastaseid vähem.
          Vutis tuleb siiski arvestada sõna otseses mõttes kogu Euroopaga ja peksupoisse on minimaalselt.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kõigile huvilistele,Täna kell 22.25 ETV ekraanil EM-valikmäng Portugal - Eesti
            >>

            Kommentaar


              Marko Riis koondises .. kas see on seesama sepp, kes mõned aastad tagasi esiliigas mängides pealtpanekuvõistlusel rokkis vä?

              / korvpallivõhik

              Kommentaar


                Just, mingi aasta tähtede mängul tõmbas nummilt palli jalgevahelt enne donki läbi.

                Kommentaar


                  Jep, jalanumber 200
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Portugal vs Eesti esimene veerand seljataga ja juhime,norm mäng hetkel meie poolt.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      andke andeks
                      Last edited by akuonlahe; 03.09.08, 22:32. Põhjus: täielik lammas olen
                      Geniaalsuses on alati piisake hullust.

                      Kommentaar


                        Kohtunikud on nii aktiivsed et mängu lõpus pole platsil ühtegi meest
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          krt, see olümpia ja NBA vaatamine on ikka päris parajalt ära hellitanud, Eesti mängu(palju tehnilist praaki, mitmed lollid lahendused, lohakad söödud jne.) on kohati ikka jõle vaadata...siis tuleb aga muidugi mees nimega Kullamäe Gert mängu ja hakkab mingeid hulle kolmeseid panema! Ta on legend, sõbrad!

                          Kommentaar


                            Esimene poolaeg täitsa hea olnud, võiduka lõpuni
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Loodetavasti ei jääda lõpuni kolmestele lootma. 20 üritust ühe poolajaga on selgelt liiga palju.

                              Kommentaar


                                kui 50% pannakse siis miks mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X