320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mismoodi see Rock siis Kalevile võitu pakkus? Kogu aeg oldi ju ees?
    Tagasisööt, 3 sek. ala, lihtsad visked mööda, kui Linehan Sokult palli 2x lihtsalt ära võttis, jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      vaat kui palju eksis rock viimasel veerandajal aga kalev vastas samasuguse mänguga.ega kui võita ei taheta siis ei saa ju sundida.laupäeval on vaja tartus ikka võit võtta ja tervitused Martinile
      Ah, mis sa jaurad, ise ei näinud mängugi. Täielik esivänn.

      P.S. Tähh, Urmar, ei pannud alguses tähele.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        No see on ju teada, et sellistes närvilistes mängudes on palju tehnilist praaki ja Rock oli ju kogu aeg ees, st. et ei pakkunud ta midagi Kalevile. Ega siis Rock nii kõva ka ei ole, et alati Kalevi purustab. Kui võidab napilt, siis tähendab, et pakkus Kalevile võitu?

        Kommentaar


          urmar sa mängu vaatasid?
          Rock tegi sellised lihtvigu ja nii palju...Kalevil tasus ainult ära karistada rock ja kuldsel kandikul pakutud võit vastu võtta aga seda ei tehtud..
          FC Flora

          Kommentaar


            Korvpall sakib.

            Kommentaar


              Timeout- Visnapuu räägib mida teha ja värki, timeout saab läbi ja kullamäe kutsub mehed ja räägib mida teha. ma ei saa aru, kas Kullamäe on treener või Visnapuu. Ok, Kullamäe juhendab mehi ja ta peabki seda tegema aga seda moodi?
              Jube mäng oli tegelikult Kalevi poolelt ja tõesti Kriisa asemel oleks võinud highflyer Kurbast proovida. Mis sitast see uue...see tähendab paremini teha.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                urmar sa mängu vaatasid?
                Rock tegi sellised lihtvigu ja nii palju...Kalevil tasus ainult ära karistada rock ja kuldsel kandikul pakutud võit vastu võtta aga seda ei tehtud..
                ei vaadanud, aga siis on ju tore, kui Kalev, tegelt ikka Cramo nii rumalat mängu tegi. Ehk on tartlased kordusmängus paremas hoos.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  ei vaadanud, aga siis on ju tore, kui Kalev, tegelt ikka Cramo nii rumalat mängu tegi. Eks on tartlased kordusmängus paremas hoos.
                  no vot siis ära mölla siin.
                  Eks Kalev/Cramo teeb ka vigadeparanduse ja paneb tartus ära rockile.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Oljjja Vaata postitust

                    Järgmine mäng võiks +6 Kalevile tulla, siis läheks põnevaks
                    Keda see kotib, mis tulemus sealt tuleb? Piisaks ju ka ühe sangasest võidust...
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Samal ajal mingi vinniline ja üle-eelmisel kuul päikest näinud Kalevi fänn ussitab ja haiseb internetifoorumis.
                      teise silmas pindu näed,aga enda silmas palki mitte vms.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Timeout- Visnapuu räägib mida teha ja värki, timeout saab läbi ja kullamäe kutsub mehed ja räägib mida teha. ma ei saa aru, kas Kullamäe on treener või Visnapuu. Ok, Kullamäe juhendab mehi ja ta peabki seda tegema aga seda moodi?
                        Jube mäng oli tegelikult Kalevi poolelt ja tõesti Kriisa asemel oleks võinud highflyer Kurbast proovida. Mis sitast see uue...see tähendab paremini teha.
                        vaevalt, et Kullamäe ütles mis nüüd teha
                        ütleb paar ergutavat sõna, et poisid ikka rabaks
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Koguaeg oled ees a ikka pakud võitu Selle loogika kohaselt peaks Rock panema 20-30 ga stabiilselt Kalevile enda korraliku mängupuhul(sest siis mängitaks korralikult ja ei pakutaks võitu)! Mina Kalevi fanide asemel oma meeskonda nii ei alahindaks, olen küll Rocki poolt, kuid Kalev ikka nii palju nõrgem pole

                          Kommentaar


                            Rock mitte ei pakkunud Kalevile võimalust.....kalev ise võttis selle võimaluse tugeva kaitsemänguga.Kahjuks ei suuetud seda ära kasutada.
                            Laupäeval on uus mäng,uus tulemus.Kalev võidab selle seeria.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Ma olen nüüd natuke kursist väljas.

                              Kuidas se nüüd siis läheb?
                              Kui Rock peaks ka laupäeval võitma, kas siis Rock on BBL final fouris?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Ma olen nüüd natuke kursist väljas.

                                Kuidas se nüüd siis läheb?
                                Kui Rock peaks ka laupäeval võitma, kas siis Rock on BBL final fouris?
                                Just nii. 10 tähemärki

                                Kommentaar

                                Working...
                                X