320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuradi hea mäng , kogu selle olümpia tippsündmus!!
    FCF Forever

    Kommentaar


      Nii toores!

      Raul. says (23:34):
      *icirw
      *eurospordi kommentaatorid
      Raul. says (23:35):
      *i would bet that half the population of canada is pretty much watching this game vms
      *js siis
      *pretty much the same as would be when england would be playing in the world cup final, if they would ever get there
      *teine kommentaator: not touching that one
      *sorry
      *
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Kõva andmine tõesti. Igati finaali väärt mäng ja pole kahtlustki, et kohtuvad turniiri kaks paremat meeskonda.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Wiking- Vaata postitust
          Kõva andmine tõesti. Igati finaali väärt mäng ja pole kahtlustki, et kohtuvad turniiri kaks paremat meeskonda.
          kuni viigiväravani ei oleks sinuga põnevuse kohalt nõustunud.

          aga nüüd..njaaaaaa

          Kommentaar


            hulllllll mäng krt, ja soome komentaatorid on leilis vaffa
            FCF Forever

            Kommentaar


              Aga nüüd enam ma ei julge ennustada , kuigi olen Canada poolt aga nüüd otsustavad juba närvid
              FCF Forever

              Kommentaar


                etv pealt vaadats jääks poolest ilma. õnnetus neile, kes soome keelt ei oska

                Kommentaar


                  Terve mäng olen üritanud nuputada, kelle poolt olla (mõlemad on võrdselt sümpaatsed) ning lõpuks nuputasin välja - tulgu finaal kogu raha eest

                  ning tuligi..aitäh
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    Kanadalased panid 8 aastat tagasi USA'le nende enda kodus koti pähe, nüüd on aeg kättemaksuks jäähoki leiutajate kodumaal
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      etv pealt vaadats jääks poolest ilma. õnnetus neile, kes soome keelt ei oska
                      Yle 2 Rocks!!!!
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        homod! tra, vaadake mängu, mitte ärge kuulake raadiot.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          pUTSI,AGA OK hea mäng,õnnitlused Kanadale
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                            Terve mäng olen üritanud nuputada, kelle poolt olla (mõlemad on võrdselt sümpaatsed) ning lõpuks nuputasin välja - tulgu finaal kogu raha eest

                            ning tuligi..aitäh
                            Ning Sidney paneb kogu loole punkti! Paremat ei saagi tahta!
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              super finaal ning palju õnne Kanadale!!!Kaks maailma parimat meeskonda finaalis ja milline mäng!!!Kahju USA-st aga mis teha
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Imeline Lõpp!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X