320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hokiturniir OM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    kas crosby oma 24 väravaga on läbi ajaloo suurim väravalööja ühel turniiril?
    ise teen nalja, ise naeran?

    Kommentaar


      Ilus pilt turniiri kokku võtma!

      Kommentaar


        Algselt postitas SDK Vaata postitust
        ise teen nalja, ise naeran?
        kas sulle tehti ka atškoo?

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          kas crosby oma 24 väravaga on läbi ajaloo suurim väravalööja ühel turniiril?
          Ei ole. Helger Kannelsepp viskas 39nda aasta Kohta-Järve turniiril 39 väravat.

          Kommentaar


            Algselt postitas -Wiking- Vaata postitust
            Ei ole. Helger Kannelsepp viskas 39nda aasta Kohta-Järve turniiril 39 väravat.
            Kohtla-Järve oli 1939. aastal veel leiutamata.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kohtla-Järve oli 1939. aastal veel leiutamata.
              Hehhee.

              Kommentaar


                Hommik!

                Okei, turniir sai nüüd minu jaoks ka läbi. Ma ei küsi, kes võitis, sest nimetatud küsimusele vastasin ma juba nendele kellele vajalikuks pidasin ööl vastu esmaspäeva sõnumineerides. Neid inimesi, kellele vajalikuks pidasin sõnumineerida oli päris mitmeid. Eks varsti, siis kui EMT-ist arve tuleb, saame teada, kui mitu neid nüüd täpselt oli. Ma ise ikka loodan, et väga palju ei olnud. Aga see selleks, pole oluline.

                Oluline on see, et nelja aasta pärast, Šotsis, saame seda uuesti teha! Ja siis juba tiitlikaitsjatena!

                Jou-jou vändad! Whos your daddy now?
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                  OM oli vä? Ei vaadanud üldse. Kes mängisid?
                  Just sellise kommentaari andsid sa esmaspäeval. Seega ära tule nüüd rääkima, et sa jälgisid seda turniiri ja sinu lemmikud veel võitsid kah. Katsu mõni usutavam vale välja mõelda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Just sellise kommentaari andsid sa esmaspäeval. Seega ära tule nüüd rääkima, et sa jälgisid seda turniiri ja sinu lemmikud veel võitsid kah. Katsu mõni usutavam vale välja mõelda.
                    Ma ei jälginud üldse. Kui keegi siin või kuskil mujal seda minu nime all väitmas on käinud, siis ma siin ja praegust kummutan need väited, ja ütlen et keegi on lihtsalt lolli nalja käind tegemas. Mingi mõttetu turniir mida ka vaadata. Sai läbi muidu vä? Viitsiks ma hokit jälgida, siis vahiks NHL-i, aga ma ju ei viitsi, nii et pole millest rääkida.

                    Härra Kübar võiks nüüd parem käe kübrasse pista sel nädalavahetusel ja seal kimbutäie punaseid roose oma lapse emale välja tõmmata. Esmaspäeval on kalender nimelt punane. Huvitav, mis päev see küll võiks olla. Ei tea, ei huvita. Kui huvitaks, küll ma siis välja uuriks.
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar

                    Working...
                    X