320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Austet jalgpallisõbrad!

    Kõigepealt tahaksin ma kogu südamest vabandada Reading-Arsenal pildikvaliteedi pärast. Laiemalt on selle asja taustaks see, et seesinane kanal ei tohiks puhttehnilistel põhjustel hetkel üldse eetrisse minna, kitsamalt aga see, et seade, mis dekodeerib satelliidilt tuleva pildi, jõuab kuuldavasti siia alles lähipäevil. Aga ma tahaks tõesti loota, et jõuab, sest kava järgi on meil laupäeval kavas Iisrael-Venemaa valikmäng. Ja nii oligi meil esmaspäeval valida kahe halva variandi vahel - kas mängu üldse mitte näidata, või võtta see (ametlikult seejuures) premierist. Valiti teine variant ja sellest ka kõik need pildi ja heli jamad.
    Vabandan ka sellele mängule eelnenud stuudio pärast. See, et see läheb otse, selgus üpris viimasel hetkel, ja nii sattus sinna ka tõepoolest liigset mula, ala Itaalia liiga teemal ja vaheajal see Prantsuse asi.
    Kommenteerimise koha pealt - loomulikult on võimatu kõigile jalgpallisõpradele meele järele olla. Aga igaüks võib ju valida ka mõne muu telekanali, kus asi toimib märksa professionaalsemalt, asjalikumalt ja meeldivamalt. Senini on ju valitud. Igal juhul Ott Järvela on teadmiste ja jutu poolest tõeliselt super vend, ütlen ma oma 17-aastase telejalgpalluri kogemusega.
    Nii et kannatlikkust, kallid jalgpalliarmastajad. Ja veelkord - KalevSport pole ainus kanal, kust te Premier League'i või muud jalgpalli vaadata saate. Ja alati on võimalus ka hoopis mitte vaadata.

    Kommentaar


      Kaks asja, kuigi täiesti uut ei meeldi mulle ühe näite põhjal väga hinnata. Kuid siiski ja tõenäoliselt mõne aja pärast pikemalt ja sisulisemalt ning vähe teises kohas.

      Algselt postitas KalevSport Vaata postitust
      Vabandan ka sellele mängule eelnenud stuudio pärast. See, et see läheb otse, selgus üpris viimasel hetkel, ja nii sattus sinna ka tõepoolest liigset mula, ala Itaalia liiga teemal ja vaheajal see Prantsuse asi.
      Minu arust ei pea absoluutselt vabandama, sest teemad olid täiesti õiged ja head - mis siis, et veidi kobavad ja - miks mitte! - vahvalt piinlikud. Palun-palun jätkake stuudios nö laiema pildiga ja ärge kitsendage ennast ainult ühele mängule. Laiendused on olulised. Kasvõi Musta "Fever Pitch" oli lahe lüke.

      Kommenteerimise koha pealt - loomulikult on võimatu kõigile jalgpallisõpradele meele järele olla. ... Igal juhul Ott Järvela on teadmiste ja jutu poolest tõeliselt super vend, ütlen ma oma 17-aastase telejalgpalluri kogemusega.
      Kommentaar mulle meeldis, sest see oli 1) hoogne, 2) huvitav ja 3) naljakas ning 4) polnud ainult platsil toimuvale keskendunud.

      Olen täiesti nõus, et suuresti oli see tänu Otile, kellele ma seda olen ka juba SMSi teel öelnud - tõesti hea töö. Eks ta häälega mängimist pea veel õppima, et pingelisemaid olukordi paremini esile tuua, kuid ETV töötajate seal pole minu arust ühtegi sellist venda.

      Kalev Spordi ehk suurimaks plussiks ongi tegelikult võimalus haarata võimalikult palju noori ja uusi nägusid ja neid katsetada, et siis parimad alles jätta. Sama ka stuudio- ja lisainimestega kommenteerimise juures. Isiklikult näeksin ka kommentaari ajal kolmest isikust koosnevat komplekti, kus Ott veaks jooksvat kommentaari ja hoiaks tempot üleval ning ülejäänud kaks oleks ekspert ja intervjuuerija, kelle asi oleks pausid täita analüüsiga, mida Ott niivõrd ehk teha ei jõua. Kuid eks teisedki variandid ole mõeldavad.

      Sellised esialgsed mõtted. Fausto korvpalliülekanne oli selles mõttes väga suureks pettumuseks. Seal oli tunda täielikku tavalist Eesti kommenteerimist - räägime rahulikult ja ilma tunneteta väljakul toimuvast, mida igaüks niigi ise näeb. Paha.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Kommentaaridel ei olnud viga midagi. Kõik oli OK. Läheb aeg, mehed saavad oma isu täis rääkida, oma hääl klappides ei lumma enam ja siis väheneb ka liigne mula. Pealegi näitas readingu-arse mäng, et tegelikult peakski kommenteerima vähemalt inglist Ott üksi. Kahekesi kommenteerimine on kunst, mida peab valdama, mida omandatakse üsna pikka aega. Sellee, et Eestis vutti kahekesi kommenteeritakse, põhjus on ilmselt ETV kommentaatorite ebakindluses. Ja Ott oleks üksi vägagi ok.

        Noh, kui muude asjade osas on nii, et arusaadav ja alati on algus eriti keeruline, siis kahe viimase lause osas luba kallis KalevSport küll kobiseda.
        Teile on litsents antud. Anti lubaduse eest midagi pakkuda. Ja nüüd pakkugegi. Klähvida stiilis, et ärge vaadake või vaadake muud, ei ole ilus ja õige, sest keegi teine, kes tahtis pakkuda midagi muud jäi ju litsensist ilma. Tehniliste probleemide olemasolul on mõistlik vaatajatele seda ka otse öelda. Muidu mõeldakse, et mida sitta ja maine ongi voila! olemas.
        Ja noh. Esimesel päeval oleks võinud ju olla rohkem saatejuhte/diktoreid eetris.
        Jõudu ja pisaraid!
        14. september 2006, Tallinn

        Kommentaar


          Algselt postitas KalevSport Vaata postitust
          Nii et kannatlikkust, kallid jalgpalliarmastajad. Ja veelkord - KalevSport pole ainus kanal, kust te Premier League'i või muud jalgpalli vaadata saate. Ja alati on võimalus ka hoopis mitte vaadata.
          Tegelikult on Kalev Sport küll ainus kanal kust Premier League'i legaalselt vaadata saab. Seega on teil ikkagi suur vastutus. Ja kui sa juba siin foorumis oled ehk räägid täpsemalt mida järgnevatel nädalatel kanalist näha võib. Kas spekuleeritud Andres Operi mängude näitamine Hollandist saab teoks?

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Tegelikult on Kalev Sport küll ainus kanal kust Premier League'i legaalselt vaadata saab.
            mis mõttes?

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              mis mõttes?
              Selles mõttes, et ühtegi muud kanalit mis Premier League'i näitab ei saa eestis legaalselt vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                Selles mõttes, et ühtegi muud kanalit mis Premier League'i näitab ei saa eestis legaalselt vaadata.
                Kuidas ma siis Viasati vaatan?

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Kuidas ma siis Viasati vaatan?
                  Viasat ei näita premier league'i lives.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Viasat ei näita premier league'i lives.
                    Okei heaküll.
                    Ma lihtsalt lugesin su lauset "Tegelikult on Kalev Sport küll ainus kanal kust Premier League'i legaalselt vaadata saab." - siin sa eriti live'st ei räägi. Aga vahetpole.

                    Kommentaar


                      Paar täpsustust

                      Jälle muidugi alustan vabandustega: see ei olnud mõeldud klähvimisena, kui ütlesin, et saab mujaltki vaadata, pigem fakti nendinguna.
                      Olen nende märkustega litsentsi osas täiesti nõus. Aga siin tulevadki välja need tohutud "kõrgemate jõudude" tegematajätmised. Mina pole mingi kanali eestkõneleja, aga selle jalgpalliosa sisulise poole eest ma siin tõepoolest muretsen, sest muidu... Kõik tehnilised värgid ja lepingud ei sõltu minust, olgu öeldud; mina olen lihtsalt jalgpallisõber (mõnes mõttes spioon) nagu teie kõik. Ja muuseas Reading-Arsenal pilt tuli meile sisse normaalselt, nii et ei osanudki vabandada.
                      Prem Leaguet peaks siis 2 mängu voorust olema. Järgmisel korral (24.&25. nov) Newcastle-Liverpool ja West Ham-Tottenham. Ja veel enne neid Iisrael-Venemaa ja Andorra-Venemaa.
                      Mis nüüd kunagi mainitud Operit puudutab, siis see on vist küll utoopiline, kuna Hollandi liiga tuleks siis täielikult sisse osta, Roda mänge eraldi ei müü küll keegi. Sama asi ka Watfordi ja esiliigaga. Ju siis need väljaütlejad polnud nende 'pisiasjadega' kursis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Sellised esialgsed mõtted. Fausto korvpalliülekanne oli selles mõttes väga suureks pettumuseks. Seal oli tunda täielikku tavalist Eesti kommenteerimist - räägime rahulikult ja ilma tunneteta väljakul toimuvast, mida igaüks niigi ise näeb. Paha.
                        Muus osas olen Smutoviga nõus - Ott oli alguse kohta väga hea (vaatamata sellele, et ma muidu teda just väga ei fänna ), see teine tegelane (Koort?)jäi veidi lahjaks. Aga rääkides Fausto mängu korvpalliülekandest, siis sealne kommentaar oli kui mitte parem, siis vähemalt sama hea - ok, nad kumbki ei kilganud ega elanud meeletult kaasa, aga samas polnud ka erilist mängu ju. Samas see huumor ja iroonia, millega Genka seda tegi (kusjuures loll ta kindlasti korvpallialaselt pole) ja tõsidus, millega Pehka seda asja algul siluda üritas ja pärast lihtsalt itsitas, oli täpselt see, mida mina isiklikult ootaks. Janoh, tennisekommentaarid olid muidugi üle prahi

                        Igatahes minu õnnitlused KalevSpordile, äärmiselt meeldiv asi on käima pandud ja vaatamata alguse apsudele, tundub ikka väga apetiitne kanal olema.
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Selles mõttes, et ühtegi muud kanalit mis Premier League'i näitab ei saa eestis legaalselt vaadata.
                          a kui ma endale legaalse canal plusi kaadi välja sebin, kas siis ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            a kui ma endale legaalse canal plusi kaadi välja sebin, kas siis ka?
                            Canal plus kaardi kasutamine Eestis on illegaalne tegevus.

                            Kommentaar


                              Hehee, selline pätt et jube.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Ma vaatasin ka Arsenal-Readingut ja sellele eelnenud vestlust ja mul muud pole öelda, et naljakas üllatus oli, et hetk tagasi, kui Ott oli pillanud huulilt Manu hiina noormängija nime, keda ma raudselt peast öelda ei oska, ei suutnud keegi neljast meelde tuletada Nakata nime.
                                See oli tegelikult positiivne, sest hetkeks ma arvasin, et ma ei tea jalgpallist midagi ja siis pidasin naeru, kui Ott pakkus, et "mingi Takahara" ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X