320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi homse telemängu viitsiks netti üles panna? Sama soov ka tänase korvpallilahingu kohta, see siis küll etv- st. Pliiiiz, anyone?

    Kommentaar


      Algselt postitas KalevSport Vaata postitust
      19.04 (L) 14:45 Arsenal - Reading (otse) /ärge uskuge trükitud kavu!!!/
      Trükitud kavu ei usu, aga kuidas on Kalevi enda telekavaga?

      14:55 Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Arsenal - Reading. Otseülekanne.Vaheajal spordiuudised
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Trükitud kavu ei usu, aga kuidas on Kalevi enda telekavaga?

        14:55 Jalgpall. Barclay inglise meistriliiga.Arsenal - Reading. Otseülekanne.Vaheajal spordiuudised
        Ärge seda ka uskuge. 14:45 läheb mäng otse, ja sellele eelneb loodetavasti üks mõningaminutiline asi, mille võiks pealkirjastada kui "Jalgpallistuudio asemel"
        Ja siis - pange kõik oma käekesed vaikseks palveks kokku ja palvetage Operi tervisliku seisundi eest, sest pühapäeval 27.aprillil kell 19.00 näitame OTSE Hollandi kariafinaali Roda - Feijenoord.

        Kommentaar


          Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
          Kas keegi homse telemängu viitsiks netti üles panna?
          Kordan siis veel palvet. Kas oleks keegi hea inimene, kes mängu internetiavarustes minuni tooks??

          Kommentaar


            Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
            Kordan siis veel palvet. Kas oleks keegi hea inimene, kes mängu internetiavarustes minuni tooks??
            jap, soovijaid on palju!

            Kommentaar


              Huvitav kas oleks mingi valem seda KalevSport mingi valemiga nt. Viasatist näha või kuidagi et ka soomes elades mänge näha saaks, sest tuleb välja, et siinne rahvas ei taha just viimasel ajal ühtki mängu heasüdamlikult striimida meieni.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                Huvitav kas oleks mingi valem seda KalevSport mingi valemiga nt. Viasatist näha või kuidagi et ka soomes elades mänge näha saaks, sest tuleb välja, et siinne rahvas ei taha just viimasel ajal ühtki mängu heasüdamlikult striimida meieni.
                sinuga absoluutselt samal lainel.
                Sain sealt sellise vastuse:
                Viasati kaudu Kalev Sport ei levi. Võimalik on MPEG4 signaali vastvõtva digiboxiga Lõuna-Soomes - nii nagu praegu Eesti signaale vastu võetakse. Vaatasin ise Soome digisignaali Tallinnas. Tabasalus merekaldal.

                Kommentaar


                  KALEV SPORT vs TV6

                  kuidas siis võrdleksite omavahel ülekandeid....tänane Liverpool - chelsea TV6-st oli minuarust 10 kordi parem kui kalev spordi ülekanded.
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                    kuidas siis võrdleksite omavahel ülekandeid....tänane Liverpool - chelsea TV6-st oli minuarust 10 kordi parem kui kalev spordi ülekanded.
                    Tv pilt on sama sitt mõlemal, yle2ga ei anna võrreldagi.
                    The Reward is Cheese.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                      kuidas siis võrdleksite omavahel ülekandeid....tänane Liverpool - chelsea TV6-st oli minuarust 10 kordi parem kui kalev spordi ülekanded.
                      Minu arust olid kommentaatorid parajad pasad.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Midagi liiga head ei olnud kommentaarid, jah.
                        Mängu lõppedes oli suht arusaamatu, et kas Kivisild ajas segi, et kelle kodumäng järgmine kord on või mis ta seal jahus (stiilis, et Liverpoolil on lihtsam ja Chelsea peab kindlasti 1 värava lööma jne)
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Veel ajas mind naerma see jutt kui kommentaatorid imestasid, et miks Skrtel põhis ja Hyypiä varus. Tra, Skrtel on enamasti põhis olnud.

                          Suht hale oli vaadata. 5 minutit kannatasin ja siis vaatasin Soome pealt edasi.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ok, päris suurepärased TV6 st need kommentaarid muidugi polnud, aga kui juba võrdlemiseks läks. Ma ei saa aru mis teema selle kalev spordi kommentaatorite kiitmisega on. Ausalt ka kuigi Kruus ja Kivisild panid vahepeal mööda, siis jutt kui selline ja mängu kommenteerimine oli bro. See, et nad ei röökinud nagu järvela, pole näitaja. Tegelikult see Kalev spordi kommentaar läheb kohati ikka läbuks ja lasteilaks kätte ära. Eriti näiteks TVMK-Flora mängu puhul. Tahtmine mingeid nalju kuskilt kangesti välja imeda ja omavaheline mula mis mängu ei puutu... Päris kuiv ei peaks kommentaar olema, aga tahaks asjakohast kommi, mitte mingit iba, et oleme lõbusad ja teeme nalja siis on lahe.

                            Kommentaar


                              Eile TV6 ülekantud mängu kommentaatorite peale pole minu meelest küll mõtet nuriseda. Aga kalev sprodis röögib Järvela küll kohati liiga palju.
                              >>

                              Kommentaar


                                Minu arvates on Koort ja Järvel igatahes 100 korda paremad kommentaatorid kui Kivisild ja Kruus. Seda enam, et esimesed kaks on alles algajad kommentaatorid. Kruus aga on mu arust sporti kommenteerinud juba aastaid. Samas on ta hea näide sellest kuidas üks vennike proovib kommenteerida peaaegu igat spordiala (jalgpall, F1, võrkpall ja jumal teab veel mis). Välja tuleb tal ainult võrkpall, sest ta vist on ka ise seda mänginud.

                                Kui midagi teha, siis ühte asja ja korralikult, aga mittte mitut asja ja kõike sitasti
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X