320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tv14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arvamus on selline, et ...Viga pole midagi - Kalev Spordi mehed on OK...Järvela on minu arust väga suure potentsiaaliga kommentaator. Siin ei ole üldse mõtet vaielda - kõik maailma aeg on esti spordikommentatoritele ette heidetud emotsioonivaesust ja Järvela puhul seda probleemi ei ole. Kellel siin segab "röökimine" - võimalus on teil sporti vaadata ikkagi - keerake lihtsalt hääl maha ja saate kõiges rahus vaadata.
    Mis TV6-te puutub, ssiis kui just eesti soost mängumehi ei mängi, siis ma vaatan alternatiivi olemasolul alati soome või saksa kanalilt. Nii ka eile YLE2 pealt. Kui Kalevsdpordi üldine kvaliteet tõuseb ülekannete edastamisel, siis ühel päeval võib ka see trend muutuda.

    Kommentaar


      Kruus on siiski tegelikult omadega motokross ja lumekelgukrossi mees. Aga suvel rannas tegeleb ta ka võrguga .
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Üleüldiselt mulle meeldis kuidas janno kirjeldas erinevaid taktikalisi liikumis ja erinevaid nüansse mängust. Kas te olete kunagi kuulnud, et Kalevi poisid sellega tegeleks.On kuidas on aga proffesionaalsusest jääb Kalev Spordil väga palju puudu.

        Mis aga puutub soome kommentaatoritesse,siis eestlastega on see nagu öö ja päev.ja nii ta on olnud aastaid.

        Järvela röökimine on muidugi midagi täiesti omapärast.Ühe lause karjub ta nii kõvasti,et mul on tunne, et mu teleka kõlarid juppideks lendavad...järgmise rea toon selline nagu oleks matustel.
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          nii kruus/kivisild kui järvela/koort on mokkamööda.
          parim kooslus oleks vast järvela/kivisild, kivisild jagab jah seda taktika asja hästi ja seletab lahti, järvela tunneb mängijaid, klubi ja mängijate ajalugu ja selliseid asju.
          väga jah ei usu, et järvela oleks selle skrteli teemaga eksinud.
          kuid siiski, pange oma suu kinni, mõttetu on jätkata teemal " ott karjub ja kaspar on purjus "
          kalev sport on nii pikalt eetris olnud, et kõik on aru saanud juba nende stiilist, pole väga mõtet pidevalt sama iba ajada.
          aasta pärast tulen vaatan siia teemasse ja ikka sama mõttetud kommentaarid, et " väga halb huumor ", " karjub liiga kõvasti "

          Kommentaar


            Minu meelest on Järvela ja Koort pigem head, vahel mõni asi natuke häirib aga üldiselt ei kurda millegi üle. TV6 kommentaatoreid pole kuulnud/näinud kahjuks...
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Välja tuleb tal ainult võrkpall, sest ta vist on ka ise seda mänginud.
              Kiire guugeldamine: "Ka ise teeb ta sporti. On mänginud korvpalli juba üheksandast eluaastast peale. 1997. aastal Eesti Spordigümnaasiumi lõpetanud 192 cm pikkune Kruus lööb praegu kaasa meeste II liigas, on International University/Rocki võistkonnas. Ääremängija."

              Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mulle TV6 kommentaatorid meeldisid. Oma vigasid tunnistasid, mitte ei ajanud udu. Ja Janno seletas mänguolukordasid jms väga hästi. Mis peamine, polnud ajuvabat karjumist.

              Kui midagi negatiivset välja tuua siis seda, et Kivisild alustas aegajalt mingi teemaga, siis tuli platsil midagi pönevat ette ja seejärel unustas ta jätkata. Mönest teemast oli lausa kahju, täitsa huvitav oli. Samas osad jutud rääkis peale olukorda löpuni. Tiptop värk - tunduvalt parem kui KalevSport.

              Kommentaar


                Kas Uefa kopsikut ei näita enam? Paar mängu ju näidati, võiks poolfinaalid ka siis ära näidata.
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Kiire guugeldamine: "Ka ise teeb ta sporti. On mänginud korvpalli juba üheksandast eluaastast peale. 1997. aastal Eesti Spordigümnaasiumi lõpetanud 192 cm pikkune Kruus lööb praegu kaasa meeste II liigas, on International University/Rocki võistkonnas. Ääremängija."

                  Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mulle TV6 kommentaatorid meeldisid. Oma vigasid tunnistasid, mitte ei ajanud udu. Ja Janno seletas mänguolukordasid jms väga hästi. Mis peamine, polnud ajuvabat karjumist.

                  Kui midagi negatiivset välja tuua siis seda, et Kivisild alustas aegajalt mingi teemaga, siis tuli platsil midagi pönevat ette ja seejärel unustas ta jätkata. Mönest teemast oli lausa kahju, täitsa huvitav oli. Samas osad jutud rääkis peale olukorda löpuni. Tiptop värk - tunduvalt parem kui KalevSport.

                  Kellele emad, kellele tütred.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ära ma kedagi eetrist koristama ei "hakkaks", lihtsalt loodan, et vastavad tüübid ise parandavad ennast. Mida aga tahaks välja tuua, on see, et minuarust toimikski kõige paremini kommentaar kui üks on spordikommentaator ja teine mingi asjaosaline, kes natukenegi teab paremini ala nüansse kui tavaline vaataja või kommentaator.

                    Kommentaar


                      Inglise Liiga viimased mängud

                      Kuigi viimase arutelu valguses on postitus ehk kontekstist väljas, siis ikkagi:

                      03.05 (L) 14.45 Manchester United - West Ham
                      03.05 (L) 17.00 Fulham - Birmingham City

                      05.05 (E) 18.00 Newcastle - Chelsea

                      11.05 (P) 17.00 see mäng, kust ilmselt tuleb meister (kas siis Chelsea - Bolton või Wigan - Manchester United)

                      PS Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on parim eestlasest jalkakommentaator, kui just Manchester United ei mängi, ikkagi Margus Luik.

                      PSPS Ja miks UEFA Karikat KS enam ei näita - Viasat ostis kogu Baltikumi õigused omale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KalevSport Vaata postitust
                        PS Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on parim eestlasest jalkakommentaator, kui just Manchester United ei mängi, ikkagi Margus Luik.
                        Täpsustuseks: Luik toetab Cityt.

                        Kahjuks või õnneks on Kalevil aga oma ManU päss olemas.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Mina saingi just nii aru, et Luik on siis parim kui Manu ei mängi, aga kui Manu mäng on siis Järvela on parem.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Mis toimub pildiga`?

                            Kommentaar


                              Lollid Kalev Spordi tehnikamehed ei oska one-man cam'i ümber lülitada. Muudel kanalitel üle euroopa on kõik korras.

                              Kommentaar


                                helista neile närvidele käib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X