320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    dopingu võiks kriminaalseks teha küll. arvatavasti tuligi see asi välja tänu sellele et asi juhtus Austrias, kus on teema kriminaliseeritud ja poistel lõi jahedaks kui pidid üksi kongis kinni istuma. Eestis arvatavasti poleks midagi sellist juhtunud.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Ootaks ikka eksperdi arvamust. Rainer Vakra sõnavõttu pole näinud veel.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma proovin mõista, aga ei mõista. Miks ühiskond on nii närvi läinud inimestele peale, kellel polnud isegi tulemusi läbi selle pasa. Okei, oleks olnud kuld ja hõbe ja esikümne koht, aga nagu lambi kohad ja selline draama. no ma ei tea, härrased. võtke tuure maha vms. tuleb ka aeg milla norrakad jäävad vahele. see tuleb, see tuleb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma proovin mõista, aga ei mõista. Miks ühiskond on nii närvi läinud inimestele peale, kellel polnud isegi tulemusi läbi selle pasa. Okei, oleks olnud kuld ja hõbe ja esikümne koht, aga nagu lambi kohad ja selline draama. no ma ei tea, härrased. võtke tuure maha vms. tuleb ka aeg milla norrakad jäävad vahele. see tuleb, see tuleb.
          Kui sa siiamaani pole aru saanud, et kogu selle pasa keskmeks on Mati Alaver ja Andrus Veerpalu, siis millest sa üldse oled võimeline aru saama? Jutt käibki ju kulda ja karda toonud meestest. Tammjärv ja Veerpalu juunior on vaid etturid selles mängus.

          Kommentaar


            Sinu loogika järgi võiks jalkas ka tabeli tagumise otsa satsid dopingut paugutada rahuliku südamega? Pohui ju, tiitlile ei mängi, tehku mis tahavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              dopingu võiks kriminaalseks teha küll. arvatavasti tuligi see asi välja tänu sellele et asi juhtus Austrias, kus on teema kriminaliseeritud ja poistel lõi jahedaks kui pidid üksi kongis kinni istuma. Eestis arvatavasti poleks midagi sellist juhtunud.
              On sisuliselt ka Eestis karistatav. Kui suudaks vajalikul määral ära tõendada, et Alaver või Verpa on siin poisse kallutanud dopingu tarvitamisele, saaks neid karistada.

              § 195. Kallutamine dopingu kasutamisele
              (1) Ravimi väljakirjutamise eest kasutamiseks dopinguna spordis, samuti ravimi dopinguna kasutamisele kallutamise eest või ravimi dopinguna manustamiseks üleandmise eest –
              karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.
              (2) Sama teo eest, kui:
              1) see on toime pandud korduvalt;
              2) see on toime pandud noorema kui kaheksateistaastase isiku suhtes, –
              karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
              (3) Käesoleva paragrahvi lõikes 1 või 2 sätestatud teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
              karistatakse rahalise karistusega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma proovin mõista, aga ei mõista. Miks ühiskond on nii närvi läinud inimestele peale, kellel polnud isegi tulemusi läbi selle pasa. Okei, oleks olnud kuld ja hõbe ja esikümne koht, aga nagu lambi kohad ja selline draama. no ma ei tea, härrased. võtke tuure maha vms. tuleb ka aeg milla norrakad jäävad vahele. see tuleb, see tuleb.
                See on umbes sama, et lähen panka röövima, aga saan ainult 5 eurot, siis ootan ühiskonnalt ja võimudelt heakskiitu.

                Kommentaar


                  Jääb arusaamatuks, miks sarnast vabandust ei kasutatud

                  Kommentaar


                    Veerpalud veel jõuavad.

                    Kommentaar


                      Oih jumal teid totusi. Mõistan, et nüüd me üritame Karelile panna seda paanikat peale, et tema on esimene, kes vahele jäi. Selle pasaga tegeles kadunud Lauri Aus esimesena. Kirsipuu pääses, sest ta oli õiges kohas, õigel ajal. Kui me räägime siin narkots/dopingust/ja üleüldse sellest pasast, siis üks ööklubi vastutab sellest rohkem, kui ta arvata oskab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Oih jumal teid totusi. Mõistan, et nüüd me üritame Karelile panna seda paanikat peale, et tema on esimene, kes vahele jäi. Selle pasaga tegeles kadunud Lauri Aus esimesena. Kirsipuu pääses, sest ta oli õiges kohas, õigel ajal. Kui me räägime siin narkots/dopingust/ja üleüldse sellest pasast, siis üks ööklubi vastutab sellest rohkem, kui ta arvata oskab.
                        Ma ei taba hetkel, et üleüldine üleüldiseks, aga miks üldse peaks mingi ööklubi ja Eesti Suusatajad Austrias dopingut tarvitamas ja salapärase Saksa spordiarstiga suheldes seotud olema? See, et ööklubides narko liigub on omaette maailm ja doping omaette. Ma sain aru, mida sa öelda tahtsid, aga kas sulle ei tundu, et see natukene ei päde?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ma ei taba hetkel, et üleüldine üleüldiseks, aga miks üldse peaks mingi ööklubi ja Eesti Suusatajad Austrias dopingut tarvitamas ja salapärase Saksa spordiarstiga suheldes seotud olema? See, et ööklubides narko liigub on omaette maailm ja doping omaette. Ma sain aru, mida sa öelda tahtsid, aga kas sulle ei tundu, et see natukene ei päde?
                          Väga hästi pädeb. Härra Schmidt jõudis kuidagi kahtlaselt palju 2 aasta jooksul eestisse ja sealjuures just täpselt ühte ja samasse klubisse, kokkusattumus? Kahtlen

                          Kommentaar


                            Eks see doping olegi selline ebapopulaarsete monotoonsete spordialade teema - murdmaa, kergejõustik, rattasõit jne.

                            Suur jalgpall ja Põhja-Ameerika frantsiiside liigad ei lase elusees mingil WADA-l dikteerida ennast.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              Eks see doping olegi selline ebapopulaarsete monotoonsete spordialade teema - murdmaa, kergejõustik, rattasõit jne.
                              Asi pole ebapopulaarsuses või monotoonsuses, asi on kestvusalades, kus doping annab lihtsalt suure eelise ja just neil aladel pahatihti seda suuremal määral ka kasutatakse.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Asi pole ebapopulaarsuses või monotoonsuses, asi on kestvusalades, kus doping annab lihtsalt suure eelise ja just neil aladel pahatihti seda suuremal määral ka kasutatakse.
                                Ma ei mõtle pigem selle all dopingu kasutamist või mitte. Rohkem seda, et uudisekümnise eelpool mainitud alades ületavad pahatihti dopinguskandaalid kui sport ise.

                                Ei saa eitada, et nendel aladel on meeletult sitt reputatsioon selle koha pealt.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X