320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Johnson on ulme, mina tema puhtuses nii kindel ei oleks.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #77
      Mina olen. Mees on ikkagi ebanormaalse jooksustiiliga ja joosta 200m ja 400m WR - WOW.
      slimm.ee

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Mina olen. Mees on ikkagi ebanormaalse jooksustiiliga ja joosta 200m ja 400m WR - WOW.
        Et siis Phelps kindlasti paneb dopingut aga Johnson kindlasti mitte. Näo järgi otsustad? Või oled rassist?

        Kommentaar


          #79
          Kõik söövad, ka Johnson sõi, aga mitte midagi hullu.
          slimm.ee

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Kõik söövad, ka Johnson sõi, aga mitte midagi hullu.
            Sina oled muidugi see lähedal seisev isik, et kõike tead.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              Ma olin Johnsoni treener. Kurat, kuidas sa siis ei tea?
              slimm.ee

              Kommentaar


                #82
                JanK'i teooriate põhialuseks on tees "kõik inimesed söövad", millega ei saa ju väga mööda panna.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                  Kas Paavo Nurmi tarvitas kah sinu meelest dopingut? Haile Gebrselassie? Michael Johnson?

                  .
                  ..Paavo Nurmi- kindlasti mitte -see oli teine aeg ja teine keskkond - sama loogika järgi võinukas ka Lurich, Hackenshmidt, Aberg jt.tolleaja tegiad dopingut panna...või siis sootuks Robin Hood, Kalevipoeg, Herakles jt.

                  aga Florence Grifith Joyner - vahele ei jäänud mehe häälega "kaunitar" kelle 200m rekord siiani vist kehtib ja kes oma kullad LA mängudelt ära tõi ning mõned head ajad tagasi mingi südame vms.(tüsistuse)häire tõttu ää kooles,
                  Carl Lewis jpt. - nendeosas võib küll kindel olla et - "ne poimali - ne vor!"

                  Lisaks veel Jarmila Kratochvilova (400 ja 800m), ddr-lased,
                  venelastest ma ei räägigi.... sest siis oli jällegi teistsugue aeg...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas jansa Vaata postitust

                    aga Florence Grifith Joyner - vahele ei jäänud mehe häälega "kaunitar" kelle 200m rekord siiani vist kehtib ja kes oma kullad LA mängudelt ära tõi ning mõned head ajad tagasi mingi südame vms.(tüsistuse)häire tõttu ää kooles,
                    Tal on ka 100m WR ning pigem suri ta dopingu üledoosi rahvakeeli rääkides.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Tal on ka 100m WR ning pigem suri ta dopingu üledoosi rahvakeeli rääkides.
                      Suri dopingu üledoosi? Et 10 aastat pärast spordiga lõpparve tegemist pistis ta endale kümnekordse koguse stanozooli sisse, et jõuaks poes coca-cola leti juurde teistest kiiremini jõuda?
                      Infarkt oli ju lihtsalt. Muidugi tema ajad polnud normaalsed ka, et puhas ta ilmselt ei olnud.
                      Seejuures meenub mulle Souli olümpiaraamatust selline kena keiss, et Petra Felke viskas kuskil odaviske maailmarekiks 80.00, kõik vihjasid dopsile. Samal ajal oli Felke suurim konkurent mingi britt, kes viskas kõigest 76 meetrit, aga tema puhul dopsile ei vihjatud. Läks kümme aastat mööda ja Trine Hattestad, kes siis valitses, võitis suurtiitleid 68 meetriste tulemustega

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Suri dopingu üledoosi? Et 10 aastat pärast spordiga lõpparve tegemist pistis ta endale kümnekordse koguse stanozooli sisse, et jõuaks poes coca-cola leti juurde teistest kiiremini jõuda?
                        Infarkt oli ju lihtsalt. Muidugi tema ajad polnud normaalsed ka, et puhas ta ilmselt ei olnud.
                        Seejuures meenub mulle Souli olümpiaraamatust selline kena keiss, et Petra Felke viskas kuskil odaviske maailmarekiks 80.00, kõik vihjasid dopsile. Samal ajal oli Felke suurim konkurent mingi britt, kes viskas kõigest 76 meetrit, aga tema puhul dopsile ei vihjatud. Läks kümme aastat mööda ja Trine Hattestad, kes siis valitses, võitis suurtiitleid 68 meetriste tulemustega
                        vahepeal on mitu korda oda kaalu muudetud ja sellest ka erinevad tulemused.kas isegi häda värniku treener Puuste kunagi 100m täis sai
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          vahepeal on mitu korda oda kaalu muudetud ja sellest ka erinevad tulemused.kas isegi häda värniku treener Puuste kunagi 100m täis sai
                          Eiei. HAttestad ja Felke viskasid sama odaga. Minu teada vahetati oda esmakordselt kuskil 80-ndate keskel, seejärel virutas Felke uuega 80, sis enam meesnaisi polnd ja tulemused kukkusid rämedalt. Viimane odamuutus tehtigi naistele seepärast, et rekordid olid liiga ulmelised.

                          Kommentaar


                            #88
                            ...Puuste 100 m visanud ei ole -oli Uwe Hohn DDRist kes 104 m viskas peale mida ka oda raskuskeset muudeti et ta liiga kaugele ei lendaks ja Petra Felke konkurent oli vist britt/neeger Fathima Whitbred vms. igati hirmus koll kellega öösel-pimedas küll tänaval kokkusaada ei julgeks....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust

                              Phelpsi on nii palju testitud, et kui ta ka dopingut tarvitaks, siis oleks ta juba ammu vahele jäänud.
                              seda et rattureid testitakse ka ju pidevalt aga ikka jäävad vahele mingi aeg.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                vahepeal on mitu korda oda kaalu muudetud ja sellest ka erinevad tulemused.kas isegi häda värniku treener Puuste kunagi 100m täis sai
                                Mees, miks sa võtad sõna kui sa ei tea fakte?!?!
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X