320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

+Doping

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleme lihtsalt.

    Doping on pededele!

    Kommentaar


      Pole ju mõtet vaielda, kui inimene kaitseb pähesüstimist.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Pole ju mõtet vaielda, kui inimene kaitseb pähesüstimist.
        Nagu ma ühes oma eelnevas postituses ka mainisin, siis ma ei õigusta dopingu kasutamist tippspordis, aga kulturismis on see lihtsalt igapäevane asi (kulturismi profiliigades on steroidid lubatud ja seal on rohkem katseklaasi musklimehed. Amatöörkulturismis on keelatud, aga seal kasutatakse ikka), teistel spordialadel peaks steroidide ja muude keelatud ainete kasutamine olema rangelt ja väga raskesti karistatav, hullemini kui praegu, kulturism oń lihtsalt teistsugune sport.

        Kommentaar


          Raske sellist asja spordiks nimetada..

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            "Pean silmas, et kui loomulik arengupotensiaal on 100ga laes, siis otsustab iga sportlane ise, kas rahuldub olemasolevaga või üritab rohkemat," sõnas Kalmus. "On üsna lapsik arvata, loota, et kohupiima ja kartuliga su biitseps paisub 57cm-ks," lisas ta.
            Haige jutt. Kui ta saavutas oma võimetest 100% ja tahtis endast enamat välja pigistada, siis okei- doping on lahendus. Aga mille kuradi pärast on vaja end võistlustele vedada? Kasutagu oma keelatuid aineid kodus. Ostab reede õhtul kaks pudelit veini, määrib end Risso rapsiõliga sisse, helistab Inna Uidule ja näitab talle oma sajaviideprotsendilisi lihaseid.

            Kalmuse loogiks järgi peaks kõik maailma 100-meetri jooksjad peale Usain Bolti keelatud aineid tarbima, sest Usain tasemele nende arengupotensiaal ei ulatu.

            Kommentaar


              joptvõi matt.

              dopingu alla liigitatakse mustmiljon asja. osadel spordialadel on keelatud ainete hulgas (võistlusperioodil)ka alkohol.. kas siis pudel õlut juues olen ma pask vä?

              türademaa ja usa.

              treeningperioodil on suht loomulik igasuguste lisade tarbimine, võistlusperioodil peab asja nii ajastama, et konkreetselt võistluspäeval ei oleks organismis vastava määrusega kehtestatud keelatud aineid/näitajaid.

              mutu on ka ilge pede ja munn, sest ka narkootilised ained käivad dopingu alla... vomps ja teised, saage üle nüüd. te pole ise kunagi ühtegi spordiala nii tõsiselt teinud, et maailma tipp oleks käega katsutav. või ma eksin? seega, kui ei tea,pole mõtet tühja möliseda ja maha manada teisi,eks. Kalmus räägib 100% õiget juttu.


              See on minu arvamus.

              Kommentaar


                Mina küsisin Kalmuselt aineid ..aga ta mingi ihnuskoi vms :S
                pole ikka meilile vastanud.. oma saladusi vist ei reeda:/ Aa ma vist unustasin öelda ,et ma ei taha kulturistiks saada vms..

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  vomps ja teised, saage üle nüüd. te pole ise kunagi ühtegi spordiala nii tõsiselt teinud, et maailma tipp oleks käega katsutav.
                  Süsti pähe!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    dopingu alla liigitatakse mustmiljon asja. osadel spordialadel on keelatud ainete hulgas (võistlusperioodil)ka alkohol.. kas siis pudel õlut juues olen ma pask vä?

                    treeningperioodil on suht loomulik igasuguste lisade tarbimine, võistlusperioodil peab asja nii ajastama, et konkreetselt võistluspäeval ei oleks organismis vastava määrusega kehtestatud keelatud aineid/näitajaid.
                    Methandrostenolon ehk maakeeli metaan ei ole lihtlabane lõõgastaja nagu õlu. Tegu ikkagi ainega, mis lühikeseks ajaks aitab vett organismi koguda ning musklid punni ajada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Nagu ma ühes oma eelnevas postituses ka mainisin, siis ma ei õigusta dopingu kasutamist tippspordis, aga kulturismis on see lihtsalt igapäevane asi (kulturismi profiliigades on steroidid lubatud ja seal on rohkem katseklaasi musklimehed. Amatöörkulturismis on keelatud, aga seal kasutatakse ikka), teistel spordialadel peaks steroidide ja muude keelatud ainete kasutamine olema rangelt ja väga raskesti karistatav, hullemini kui praegu, kulturism oń lihtsalt teistsugune sport.
                      Felipe, kas sa tõesti arvad, et kõik kulturistid, kes midagi on saavutanud, pole puhtad? Ma arvan, et sa eksid sügavalt.

                      17, kui sa kulturismi spordiks ei pea, siissa oled lihtsalt loll
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Kulturism on pededele!

                        Kommentaar


                          Kuidas sa taku aru ei saa, dopingu kasutamist õigustada, kuidas kurat saab seda normaalseks jutuks nimetada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            Felipe, kas sa tõesti arvad, et kõik kulturistid, kes midagi on saavutanud, pole puhtad? Ma arvan, et sa eksid sügavalt.
                            Oleneb mis tasemelt me kõige pealt asju vaatame? Eesti meistrivõistlused, seal kindlasti on puhtad mehed reeglina võidutsenud.

                            Igasugused mõtetumad võistlused nt need kus Vend Vähk on saanud häid kohti, igasugused Põhjamaade karikad vms, seal on ka puhtad poisid, aga amatööride EM-id ja MM-id, kus steroidide kasutamine on keelatud, siis "puhta" mehe edusse ma eriti ei usu, kuigi on olnud ka erandeid. Vähemalt enam ei taha uskuda, doktorid laborites on juba väga kaugele arenenud

                            Kommentaar


                              Või ega sa praegu öelda ei taha, et Ray Cutleri ja Dexter Jacksoni tasemel mehed on puhtad

                              Kommentaar


                                herr vombat, sina nimetad kuressaaret normaalseks jalgpalliklubiks... iga vend ajab oma sokki. süsti pähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X