320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Sa vaikselt meenutad pensonäri, kes valiks Savisaare
    Vabanda mees aga nii pole suutnud mind veel keegi solvata.Tundub Tofoa et sul on mingi vimm minu vastu?teeme nii et sa ei ole kohustatud minu postitusi lugema,ehk siis saad öösel rahuliklt ka magada.
    va´bandused OT pärast.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      kle mis sind jälle häirib.päris paljud tuttavad kes on ferrari fännid irisevad sel teemal et Brawn teeb sobi.
      ütle debiilik mida ma jälle lollisti tegin?Tundub et sinul on mingi tõsine probleem
      Kas sa MC battle'itel ka osaled? Peaks. Ma maksaks selle pileti eest.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Kas sa MC battle'itel ka osaled? Peaks. Ma maksaks selle pileti eest.
        krdi asi see veel on?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          krdi asi see veel on?
          Kõnevõistlus Savisaare poegadele.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust

            Samuti nõustuks budulojusega selles osas, mis puudutab FIA Ferrarilembust. Kui juba punased nii sitasti esinevad, küll nad siis midagi välja mõtlevad, et kiiretele konkurentidele vesi peale tõmmata.
            Ferrarid esitasid protesti ennem Austraaliat.
            Testidel olid Ferrarid konkurentsis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Sa vaikselt meenutad pensonäri, kes valiks Savisaare
              Budu ei ole ju veel pensionil. Solvasid teda.

              Kommentaar


                Hea on näha, kuidas rahvas oma postitused teemasse kirjutab.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Hea on näha, kuidas rahvas oma postitused teemasse kirjutab.
                  Mina igatahes kaitsesin inimest, keda pensionäriks nimetamisega solvati hingepõhjani. Olgu, mis on, aga me peame ikkagi inimesteks jääma.

                  Kommentaar


                    [quote=cocoon;1006367]TV3 on ka stardi ajal tsillitbängi näidanud, nii et ei midagi uut. Samas ei maksa viriseda, kuna siiani TASUTA nähtav f1.

                    Jh Tõesti on tore, et meile siiski F1-e näidatakse, hetkel ju isegi ei tea kauaks seda lõbu on, majandussurutise ajal!Kunagi hakati isegi ka superbike sarja näitama Ma ei tea olen kuulnud jutte, et Soomes nagu mingite põhikanalite pealt ei näegi-aint mingite kallite lisakanalite pealt või siis näitab ainult mingit videokokkuvõtet põhikanalil.
                    Kui Asmeril ka joppaks millalgi ja kunagi f1 põhipiloodi koha saaks-siis oleks eriti kõva-
                    See hooaeg ta vist mingi testisõitja lepingu vist sai, kuid seal oli ka neid testipäevu näpuotsaga.Ja hooaja siseselt ju testid keelatud- kui olen õigesti aru saanud.Tuleb tuuletunnelite jm kavalate ja kummaliste vidinatega testida.
                    Kas keegi teab kus Asmar algaval hooajal sõitma hakkab veel?
                    Kuskil GP2 normaalses võistkonnas oleks pro.Väidetavalt ju GP2 võitja peab saama koha F1-s-bernie sõnad... Seda ehk peakski Asmer püüdma. Ja kui uuel hooajal pidavat mitu uut tiimi tulema siis ehk meie kodumaa poeg saab ka kunagi võimaluse- või siis vähemalt võimalused suurenevad.Või peaks ta siis Mario Theissenile külje alla ujuma, et Heidfeldile kinga antaks. Heidfeld tglt ikka suht varjus olnud võrreldes Kubicaga. Heidfeldil ehk rohkem kogemust aint.Kahtlen kas ta peale seda hooaega jätkab seal enam- kui tal just leping kauem ei kesta.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Marko Asmerist ei ole GP2 tegijat. Ja testisõitjaks ega isegi üheks kahest põhipiloodist ta ei sobiks, sest ei too meeskonnale piisavalt palju raha koos sponsoritega kaasa. Tuleb leppida sellega, et Asmer ei sõida eales F1 võistlust kaasa.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Hamilton kaotas 3nda koha ja Trulli tõsteti tagasi kolmandaks.

                        Kommentaar


                          Hamiltoni poolt siis inetu käitumine, tuleb välja.

                          Kommentaar


                            Väga tore, et Trulli oma väljateenitud koha tagasi sai. Ja Hamiltonile ka õiglane karistus vassimise eest - kui asjalood tõesti nii olid nagu väidetakse. Väga rumalalt jättis iseennast hooaja lõpus tõenäoliselt väga olulisteks osutuda võivatest 5 punktist ilma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                              Väga tore, et Trulli oma väljateenitud koha tagasi sai. Ja Hamiltonile ka õiglane karistus vassimise eest - kui asjalood tõesti nii olid nagu väidetakse. Väga rumalalt jättis iseennast hooaja lõpus tõenäoliselt väga olulisteks osutuda võivatest 5 punktist ilma.
                              Paljust ta siis ilma jäi? Kas lausa kõigist 5 punktist või siiski vaid ühest punktist?

                              Kommentaar


                                Jäi ilma kõigest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X