320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
    budukas paneb pidu

    12 ringi vaja veel vastu pidada.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      12 ringi vaja veel vastu pidada.
      Nüüd on küll pidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Parim meeskond tegi mis tahtis!!!!!Hamilton tegi klouni ja Räikkoneni päästis jälle Kers.

      Tiitli eest võitlevad siis vaid parima meeskonna mehed.Tubli Barri ja Button!!!

      Force India sõitja võidab see aasta veel ühe sõidu.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        *Thumbs up* Hamiltonile võitluslikuse eest. Üks boksipeatus ja hea kiirusega auto tõid Brawnidele võidu, muidu oli McLaren siiski täna kiirem ja ka eile, kui vaadata, mis koha sai raskema McLareniga eilses kvalifikatsioonis.

        Ära tasub märkida, et kiirem ring läks Sutili nimele ja Räikkönen kaotas kiirema ringi arvestuses vaid mõnekümne tuhandikuga. Stabiilset kiirust siiski Ferraril täna polnud... eriti oldi raskustes kõva rehviseguga sõites.

        Kommentaar


          Kellele võitluslikus, kellele idiootsus.

          Kommentaar


            Nüüd tuleb loota, et Barrichello Buttonist ise mööda ei lähe Kalev Kruus pani ka ülekande alguses hästi " ...ja sõidetud on 11 ringi ja..KÄRBES SURI ÄRA!" lol

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Kellele võitluslikus, kellele idiootsus.
              Hamilton ei võitle see hooaeg põhimõtteliselt mitte millegi eest seega miks mitte riskida? Vaevalt McLareni meeskondlik kolmas koht teda väga rahuldaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Hamilton ei võitle see hooaeg põhimõtteliselt mitte millegi eest seega miks mitte riskida? Vaevalt McLareni meeskondlik kolmas koht teda väga rahuldaks.
                Auto puru. 0 punkti asemel oleks ikka parem, kui oleks mõni punkt. Viimane ring jne.

                Ja seda ütlen mina, kel oli trios panustatud Räikköneni poodiumikoha peale.

                Kommentaar


                  Au asi. Tahtis ikkagi rahvuskaaslasele ära teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Vaevalt McLareni meeskondlik kolmas koht teda väga rahuldaks.
                    Teda võib olla mitte, aga tiimile on punktid tähtsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Auto puru. 0 punkti asemel oleks ikka parem, kui oleks mõni punkt. Viimane ring jne.

                      Ja seda ütlen mina, kel oli trios panustatud Räikköneni poodiumikoha peale.
                      No meeskondade arvestuses oleks need 6 punkti McLarenile väga vajalikud olnud aga eks mees ise teadis millega riskis.

                      Aga mis mulle vist kõige rohkem ei meeldi on see,et viimasel ajal seostatakse Brawni ja Mercedes liitu kus viimane omandaks meeskonnast 75 prossu.Krt parem olla väike team kui mersu käpaalune,las see rõõm jääda McLarenile.See muidu tähendaks seda ,et keegi kahest peab lahkuma kuna mersu lemmik on Rosberg
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Selge see, et Hamiltoni tegu oli väga loll. Ja ma väga kahtlen, et Mclarenil konstruktorite arvestuse kolmandast kohast poogen on. Brawnidelt laitmatu sõit ning seega läks täpselt nii nagu pidigi minema.

                        Kommentaar


                          Kui tiim lubas Hamiltonil võidu sõita, siis tundub, et ikka väga ei hoolita sellest kolmandast kohast.


                          Meeskonnapealik Martin Whitmarsh väljendas samuti pettumust, et poodiumikoht käest lasti ning ka seda, et ei palunud Hamiltonil oma kohta kindlustada.

                          „Võib kritiseerida meid või teda, aga me oleme võistlusmeeskond ja ta on suurepärane võistluspiloot. Ta pingutas lõpuni - ta lihtsalt on selline.”


                          Kommentaar


                            No jah, kui isegi oligi nii, siis enda aktsiaid ta vähemalt minu ja ka ilmselt paljude teiste silmis ei tõstnud.

                            Kommentaar


                              http://sport.err.ee/index.php?0598355 Nüüd on see lõplikult selge. Selle üle on mul ainult hea meel.

                              Kommentaar


                                Kas ma võin shampad ja viinad külma panna või veel keegi julgeb kahelda selles,et minu lemmikmeeskonna sõitja maailmameistriks tuleb???Pidu saab siis korralik olema ja loodan selleks ajaks eestis tagasi olla.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X