320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Jutt pole ainult ühest etapist, eksole. Peale seda, kui teised autod jõudsid Brawniga konkurentsi on Button vaid ühel korral poodiumile jõudnud.

    6. 5. 7. 7. katk. 2. 5. 8. 5.
    Aga on keegi üldse regulaarselt poodiumile jõudnud sel hooajal kõigi etappide lõikes? Ei ole. Kõige suurem stabiilsus oligi Buttonil esimesed 7 etappi.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Esiteks ei olnud tegu viimase etapiga. Ja teiseks, 2003. aastal sai Miki Schumacher viimasel etapil 8. koha, ka täiesti ebavääriline maailmameister või?
      viimane-shviimane. medalid jagati eile ära. ja pigem mõtlesin ma seda, et ta ei saanud möödasõiduga ilma kurtmata hakkama. meistrid minu väärtusskaalal peaksid olema sellisteks manöövriteks võimelised. button ei ole esimene selline tiitliomanik. piltlik kujund, ei muud.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        ja pigem mõtlesin ma seda, et ta ei saanud möödasõiduga ilma kurtmata hakkama. meistrid minu väärtusskaalal peaksid olema sellisteks manöövriteks võimelised.
        Jälle tuleb võrdluseks Schumacher tuua. 1998. aasta Kanada GP järel mölises Hilliga, et too olevat blokeerinud teda möödasõidul (täpselt sama mida Button eile kurtis) ja Belgia GP-l sõitis möödasõidul Coulthardile tagant otsa, pärast mida läks eriline bitchfest lahti... Sinu arvates peaks siis ka Schumacher olema meistriks kõlbmatu sõitja?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Jälle tuleb võrdluseks Schumacher tuua. 1998. aasta Kanada GP järel mölises Hilliga, et too olevat blokeerinud teda möödasõidul (täpselt sama mida Button eile kurtis) ja Belgia GP-l sõitis möödasõidul Coulthardile tagant otsa, pärast mida läks eriline bitchfest lahti... Sinu arvates peaks siis ka Schumacher olema meistriks kõlbmatu sõitja?
          Miki Schumacher?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Miki Schumacher?
            Ikka tema, jah.

            Kommentaar


              selle belgia võistluse autode telemeetriat uurides aeglustas coulthard sõidujoonel ja vihmas. ehk tegi sama, mida schumacher kunagi macaos veel f3 sarjas häkkisele, samas ilmselt teistsuguse agendaga. kuidas see kuidagigi võrreldav peaks olema, mina esimese hooga küll aru ei saa. ja ei, mulle ei meeldinud naljaka alalõuaga sakslane kunagi. aga ma ei väida, et ta on meistriks kõlbmatu.

              diffuuser võitis selle hooaja, mitte sõitja talent. minu jaoks pole selline täisväärtuslik f1 hooaeg.

              Kommentaar


                Selles mõttes olen ma SWiga nõus ,et ajaks kui teised meeskonnad Brawnidele järgi jõudsid oli juba hilja ja Button oli ikka väga kena edumaa endale ette võitnud. Kui vaatame hooaja teist poolt (alates Saksamaa GP'st), siis esikuuiku pilootidest oli Button viimane punktidega ja temast oli isegi Webber edukam, kes jäi siin viimasel kaheksal sõidul punktideta lausa 5-korral.

                Alates siis Saksamaa GP'st (hooaja teine pool) on kõige rohkem punkte kogunud:
                1. Hamilton 40p (2 võitu)
                2. Räikkönen 38p (1 võit)
                3. Vettel 35p (1 võit)
                4. Barrichello 32p (2 võitu)
                5. Webber 26p (2 võitu)
                6. Button 25p
                ----------------------
                7. Rosberg 19p
                8. Kovalainen 17p
                9. Kubica 15p
                10. Alonso 15p
                11. Glock 11p
                12. Trulli 10p
                13. Heidfield 9p
                14. Fisichella 8p
                15. Massa 6p
                16. Sutil 5p
                17. Buemi 2p

                Mina ei julge väita, et ta seda tiitlit ei väärinud.

                Kommentaar


                  pigem juhtus sarnane keiss viimati (aga võibolla peegelpildis, kuidas kellegi jaoks) 2005 selle rehviasjaga. varasemalt domineeriv ferrari paisati põrmu ning hooaja ainus võit saavutati sellel nelja autoga toimunud indy võistlusel. ja ferrari probleem sel hooajal? rehvileping toona täiesti konkurentsivõimetu bridgestone'iga. mis on samuti osa mootorispordist, tõsi. aga mingite veidrike väärtusskaalal ei paku sajaprotsendilist naudingut.

                  Kommentaar


                    Mida te ulute,Buttonil kõige rohkem punkte,järelikult selle hooaja parim sõitja!!!Minul väga heameel selle üle ,et Button maailmameistriks tuli.kes siis teie arust oleks pidanud võitma??Räikkonen??
                    Aga see jaapanlane kes toyotas sõitis oli päris ajalik ja miks ei võiks ta järgmine hooaeg põhisõitja olla.No ja muidugi Fisichellat ei näidatud see sõit peaaegu üldse ja ikka idiootus minna paremad seisus olevast indiast fiati künasse.
                    järgmine hooaeg siis tuleb veel põnevam ja punased vajuvad veel rohkem sohu
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      mina lisaks sellesse loetellu Nigel Manselli, kes oli kõige andetum vormel 1 maailmamaeister peale Damon Hilli. 1992 tuli tiitel tänu Williamsi aktiivvedrustusele, mida kellelgi teisel ei olnud. ja nii ta sõitis lihtsalt viuh Sennadest ja muust säärasest kaadrist mööda. reeglina võitis ringiga kõiki peale oma tiimikaaslase Patrese. nõme värk.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Mida te ulute,Buttonil kõige rohkem punkte,järelikult selle hooaja parim sõitja!!!Minul väga heameel selle üle ,et Button maailmameistriks tuli.kes siis teie arust oleks pidanud võitma??Räikkonen??

                        Kui kõik oleks vaid nii must ja valge, onju? Põhimõtteliselt pean ise selle hooaja parimaks hoopiski Vettelit, kelle sõiduvahend tihtipeale alt vedas.

                        Räikkönenist rääkides, siis ka tema on hooaja teisel poolel väga kenasti sõitnud. Mees vist tundis, et kui Massa eemal on peab tema kõvastu pingutama ja punkte tooma. Kindlasti suhtun temasse hetkel palju positiivsemalt, kui hooaja algul.

                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Aga see jaapanlane kes toyotas sõitis oli päris ajalik ja miks ei võiks ta järgmine hooaeg põhisõitja olla.No ja muidugi Fisichellat ei näidatud see sõit peaaegu üldse ja ikka idiootus minna paremad seisus olevast indiast fiati künasse.
                        järgmine hooaeg siis tuleb veel põnevam ja punased vajuvad veel rohkem sohu
                        Fisichella on ise öelnud ,et tema unistus oli Ferrariga sõita ja pigem on ikka asi temas kinni ,kuna Räikkönen on stabiilselt punkte toonud. Järgmine hooaeg kindlasti Ferrari ja McLaren tõusevad. Räikkönen märkis juba poole hooajapealt ,et sellel hooajal enam eriti auto juures midagi ei uuendata ja keskendutakse järgmiseks hooajaks (umbes nagu Honda eelmine hooaeg).

                        Jaapanlase sõit oli ka mulle positiivne üllatus. Äkki siis järgmine hooaeg Toyota sõitjatepaar Räikkönen - Kobayashi?

                        Kommentaar


                          Tegelikult oli Mansellil (või Williams-Hondal) ka varem sähvatusi. '86 oli vist vahe Prostiga punn või paar? Williamsil oli 80nendate lõpp 90nendate alguses hea masin. Mansell ja Williams sobisid kokku ja loogilisena võeti ka sõitjatiitel. Kas selle tiitli oleks võind Williamsiga võtta mõni teine tollane F1-staar? Võib-olla.

                          SW. Praegune punktisüsteem soosib tasakaalukate sõitjate legendiks saamist. Võidab see kellel on rohkem punkte, mitte kes rohkem võidab. Ei ole Prosti ja Senna vahelisi/aegseid intriige. Kahjuks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Räikkönenist rääkides, siis ka tema on hooaja teisel poolel väga kenasti sõitnud. Mees vist tundis, et kui Massa eemal on peab tema kõvastu pingutama ja punkte tooma. Kindlasti suhtun temasse hetkel palju positiivsemalt, kui hooaja algul.
                            Ütleks isegi üllatavalt hästi, kuna silma küll eriti ei hakanud, et mingi muutus oleks võrreldes esimese poolega toimunud.

                            Samas see teise poole ülevaade on väga huvitav. Poleks Brawnil seda difuusori edu esimesel poolel olnud, siis oleks tegu olnud viimase aja ühe tihedama andmisega üldse. Oleks-poleks. Aga eks ootame pikkisilmi järgmist hooaega.

                            Kommentaar


                              Kimi meeldib mulle ka aga ma ei ole väga optimistlik tema suhtes. Vaadates ikka liiga tihti juhtunud allajäämisi Massale, langeb ta ilmselt mingisugusesse ürg-soomlaslikku ükskõiksusesse ja see pole väga abiks teel edule ehk mis peamine - ei anna meeskonnale piisavalt tagasisidet auto kohta. Loogiliselt võttes see siis ka kinga saamise põhjuseks on. Räikkonen sõitis ülinauditavalt Mäki aastatel aga Ferrari polnud tema forte, vaatamata tiitlile.

                              Kuna tal on järgmise aasta palk ilmselt juba kontole laekunud ja tiimis, kes samasuure panuse kontole on võimelised tegema, on kohtade arv loetud või siis kiire piloot ees (ainus erand ehk ongi Toyota, kes näib tahtvat ka raskel ajal raha põletada) - paneks oma tagasihoidliku raha sellele, et ta lõpetab.

                              Kommentaar


                                Kas Hamilton kuskil ei öelnud, et järgmine aasta sõidab tema kõrval veel üks maailmameister?
                                Aga muud juttu ka:
                                Raikkonen touted for Webber's Red Bull seat
                                Some fuss in the past 24 hours over a suggestion that Mark Webber's Formula One drive with Red Bull Racing may now be in doubt next year.

                                There's talk that Kimi Raikkonen could get Webber's seat because of McLaren's apparent reluctance to pay him what his management want for him to return there following his dumping by Ferrari at the end of this season to make way for Fernando Alonso.

                                Webber has a firm contract for next year, and we would expect it still far more likely that Raikkonen will be at McLaren than Red Bull.

                                Even if Raikkonen were to arrive at Red Bull, Webber could easily be slid across to sister team Toro Rosso.

                                And with Red Bull's engine for next year still unknown (while Toro Rosso will again have Ferrari power) that would not be the end of the world.

                                Indeed, it would be kind of full circle for Webber -- Toro Rosso being the modern incarnation of Minardi, where the Aussie began his F1 career in 2002.

                                Not ideal perhaps, but remember that Sebastian Vettel won a GP in a Toro Rosso little more than a year ago.

                                While we don't give a lot of credence to the Raikkonen-to-Red Bull story, here's how it has been reported at crash.net.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X