320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Renault pole just see meeskond kus Räikkönen tahaks sõita. Franck Montagny on arvatavasti mees, kes teise sõitjakoha Renault's endale saab

    Kommentaar


      Eks näis jah, teoreetiliselt poleks võimatu ka veel see, et Kimi Red Bulliga liituks ja Webber Toro Rossosse läheks, kuid selle tõenäosus on siiski ilmselt väga väike.

      Edit: Sellised absurdsed teooriad siis veel- http://sport.postimees.ee/?id=189182

      Kommentaar


        bai-bai kimi!
        ja kippis!

        Kommentaar


          Jama värk..
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            bai-bai kimi!
            ja kippis!
            Täna juba uued uudised.

            Ja Buttoni minek McLarenisse on ka nüüd ametlik.

            Kommentaar


              No Kimi kinnitab ise vaheaastat (loe: lõpetamist) F1.com-ile. Ja teisalt, miks peaks mõni tiim teda täna üldse tahtma? Kui ka sarja suurim raha ja punaseim auto ei pakkunud motivatsiooni, siis on lood ikka pahasti. Mul isiklikult pole küll nüüd järgmisel hooajal kellelegi pöialt hoida aga no hooaja alguseni on veel natuke aega ka ja olen pakkumistele avatud.

              Kommentaar


                No mul on siiamaani kahju, et need jänkid oma võistkonnale ikkagi Team America nimeks ei pannud, siis juba puht selle pärast tasunuks toetada.

                Aga uue hooaja autodest hakkavad ka esimesed pildid netti imbuma:

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Üpris kipa. See kokpiti klaas on mingite uute reeglite tagajärg?

                  Kommentaar


                    Arvan, et vincent pani irooniana selle pildi siis.
                    Ise olen suht kindel, et mingit kokpiti klaasi küll ei tule järgmine aasta.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Mis mõttes irooniana. Massa käskis, neegrid keevitasid.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ma isiklikult ei usu ,et Räikkönen naaseb F1-te, kui ta järgmine hooaeg ei sõida.

                        Kommentaar


                          Krt ma ei tea kuidas suhtuda sellesse ,et Button McLarenisse siirdus.Kahtlen kas see oli nüüd see kõige õigem samm aga eks uus hooaeg seda näitab.
                          aga Mask-iga olen nõus ,et kui juba Vormel 1 ära minnakse siis naljalt tagasi teed enam ei ole.On ka erandeid aga ikka väga vähe
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Kui oleksin Buttoni fänn, siis ma ei vaataks Mäkuga liitumisse hästi. Olen suht kindel, et esimest viiulit ta seal ei hakka mängima.

                            Räikkönen kindlasti ei saa tagasi karuselli, kui jätkab suure papi nõudmist ja tipptiimi saamist (Ferrari, McLaren). Rahaliselt on muidugi vaheaasta talle kasulik, sest siis maskab Ferrari talle kopsaka summa.

                            Kommentaar


                              Seostatakse Schummit Brawniga, aga pole veel kindel. Mõne nädala pärast peaks selguma täpne endise Brawni sõitjad.

                              Kommentaar


                                Täna siis avalikustati oodatult ,et Nico Rosbergist saab järgmine hooaeg Mercedes GP sõitja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X