320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin positiivset on? Tegemist oli siiski andeka ja kiire sõitjaga.

    Kommentaar


      Positiivset siin pole jah midagi. F1, vähemalt üheks aastaks kaotas ühe parima sõitja.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas David Vaata postitust
        Positiivset siin pole jah midagi. F1, vähemalt üheks aastaks kaotas ühe parima sõitja.
        No mida siin nutta,mees ise ju ei tahtnud kuhugi meeskonda minna.pole neid jonnipunne vormelisse vaja,oli mehel pakkumisi küll aga temal vaja ju hullult pappi ja ma ei tea mida veel.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Räikköneni jonnipunniks küll nimetada ei saa. Tema on pigem p*hhuist, kes ütles selgelt välja ,et tema sõidab vaid tippmeeskonnas. Kui sa oled ikkagi enamus karjääri tippmeeskondades veetnud, siis kuskil Toro Rossos või Force Indias sõita ju ei taha. Täitsa mõistetav otsus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Räikköneni jonnipunniks küll nimetada ei saa. Tema on pigem p*hhuist, kes ütles selgelt välja ,et tema sõidab vaid tippmeeskonnas. Kui sa oled ikkagi enamus karjääri tippmeeskondades veetnud, siis kuskil Toro Rossos või Force Indias sõita ju ei taha. Täitsa mõistetav otsus.
            aga vot siis oleks mees saanud näidata ,et suudab ka kehvemas meeskonnas hakkama saada.aga õnneks see õudus on lõppenud ja võin kihla vedada,et rallis hakkab ta ka samamoodi vinguma
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Tal pole vaja midagi tõestada. Mis sa tema vingumise all mõtled? Ma küll ei mäleta ,et ta eriline vinguja on. Vingujaks võib pigem Alonsot või Barrichellot nimetada.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                aga vot siis oleks mees saanud näidata ,et suudab ka kehvemas meeskonnas hakkama saada.aga õnneks see õudus on lõppenud ja võin kihla vedada,et rallis hakkab ta ka samamoodi vinguma
                Oled sa Kimiga kunagi silmast silma kohtunud, et tead kuidas mees erinevates olukordades käitub? Ilmselt mitte, seega on ka alusetu sul teda jonnipunniks ja vingujaks kutsuda. Ja pealegi, see on ju täiesti mõistetav, et mees kuskil kehvas tiimis sõita ei taha. Ehk mis väljundi leiaks seal endale piloot, kes on juba maailmameister ning sõitnud Ferrari ja Mclareni eest?

                Kommentaar


                  Rahvusvaheline autospordiliit (FIA) on kaalumas vormel-1 sarja maailmameistrivõistluste punktisüsteemi muutmist. FIA on pidamas oma aastakongressi, kus punktisüsteemi reform on üks kesksemaid teemasid.

                  Kongressi delegaatide ja vastava eelnõu väljatöötajate arvates võiks 2010. aastal F1 etapi võitja saada senise 10 asemel 25 punkti ning punktikohale jõudvate pilootide arv võiks kasvada kaheksalt kümnele.

                  Kõik punktireformi puudutavad kaalutlused on ajendatud kolme uue tiimi lisandumisega F1 karusselli. Tulevast hooajast sõidavad sarjas uute tulijatena Lotuse, Campose ja USF1 tiimid.

                  Lõplik otsus punktireformi osas langetatakse reedel.

                  SPORT-EKSPRESS/ERR SPORT
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    aga vot siis oleks mees saanud näidata ,et suudab ka kehvemas meeskonnas hakkama saada.aga õnneks see õudus on lõppenud ja võin kihla vedada,et rallis hakkab ta ka samamoodi vinguma
                    Ma nüüd võin eksida, aga kas Kimi mitte algul paar hooaega kusagil Sauberis ei loksunud, enne kui Mäkuse võeti? Erinevalt kuldneegrist pidi tema siiski natukene vaeva nägema.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Ma nüüd võin eksida, aga kas Kimi mitte algul paar hooaega kusagil Sauberis ei loksunud, enne kui Mäkuse võeti? Erinevalt kuldneegrist pidi tema siiski natukene vaeva nägema.
                      selles suhtes sul õigus aga ega ta seal sauberis ka midagi erilist ei teinud
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        selles suhtes sul õigus aga ega ta seal sauberis ka midagi erilist ei teinud
                        Jah tõepoolest, sõitis kõigest debüütvõistlusel punktidele, tegi seda hooaja jooksul veel kolmel korral ja oli veel neli korda esikaheksas. Seitsmest katkestamisest viis tulid tehnika süül. Seda hooajal, kui kolm esimest meeskonda olid teistel pikalt eest ära. Tõesti, mitte midagi erilist.

                        ma ei ole samuti kaugeltki mingi Räikköneni fänn, aga kui vaevab kange vajadus oma isiklikel arvamustel põhinevaid hüpoteese alati võiduka lõpuni tõestada, siis on abiks teha seda mingitegi faktide, mitte niisama lahmimise toel.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Järgmisest hooajast siis uus punktisüsteem.

                          1. koht 25p
                          2. 20p
                          3. 15p
                          4. 10p
                          5. 8p
                          6. 6p
                          7. 5p
                          8. 3p
                          9. 2p
                          10. 1p

                          Minu arvates täitsa positiivne muutus, kui arvesse võtta seda ,et järgmine hooaeg hakkab punkte jahtima lausa 26 meest. Negatiiven mulle, kui vana Schumi fännile on aga see, et kõik tema vanad punktirekordid saavad üle löödud.

                          Kommentaar


                            Mõttetu. Oleks siis vana 10, 6, 4 ... tagasi toodud ... Aga pean vanema inimesena järjekordselt nentima, et need ajad ei tule kunagi tagasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Negatiiven mulle, kui vana Schumi fännile on aga see, et kõik tema vanad punktirekordid saavad üle löödud.
                              Ei saa välistada, et mees tuleb tagasi ja teeb ise suure punktirekordi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Järgmisest hooajast siis uus punktisüsteem.

                                1. koht 25p
                                2. 20p
                                3. 15p
                                4. 10p
                                5. 8p
                                6. 6p
                                7. 5p
                                8. 3p
                                9. 2p
                                10. 1p

                                Minu arvates täitsa positiivne muutus, kui arvesse võtta seda ,et järgmine hooaeg hakkab punkte jahtima lausa 26 meest. Negatiiven mulle, kui vana Schumi fännile on aga see, et kõik tema vanad punktirekordid saavad üle löödud.
                                Meeldib, aga vahe esimese kolme vahel voiks suurem olla, et riskitaks rohkem.

                                Näiteks:

                                1. 25p
                                2. 18p
                                3. 13p
                                4. 10p
                                5. 8p
                                6. 6p
                                7. 5p
                                8. 3p
                                9. 2p
                                10. 1p

                                Kommentaar

                                Working...
                                X