320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lähme siis uue hooaja masinate esitlustega edasi. Selline näeb siis välja uus McLaren MP4-25, mida täna esitleti.

    Galerii

    Järjekorras on ootamas Sauber (31 jaanuar), Renault (31 jaanuar), Toro Rosso (1 veebruar), Red Bull (10 veebruar), Lotus (12 veebruar)

    Kommentaar


      Nii Ferrari, kui ka Mclarenid on koledad.
      Mercedese värvilahendus meeldib.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Nii Ferrari, kui ka Mclarenid on koledad.
        Mercedese värvilahendus meeldib.
        Ferrari mulle meeldi. Värvilahendus tuletab Schumacheri aegset Ferrarit meelde. McLarenilt ootasin ise tegelt üldse uut värvilahendust, kuna Mercedesel on nüüd oma meeskond.

        Kommentaar


          Mis ajal see budulojus nüüd pidigi teatama, et mis meeskonda ta sel aastal toetab?

          Kommentaar


            Esimene veebruar on see tähtis päev.

            Kommentaar


              Uus Sauber C29:

              Galerii

              Kommentaar


                Venelane Petrov sai siis enne eestlast F1 sõitjaks. Renault on see õnnelik meeskond, kes vist lisaks sõitjale ka raha sai.

                Kommentaar


                  Renault` R30:

                  Kommentaar


                    Renault näeb päris badass välja.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Esimene veebruar on see tähtis päev.
                      Ootan juba ülima põnevusega homset.

                      Kommentaar


                        kas Lotuse värvilahendust pole kusagil märgata olnud ?
                        loodetavasti tullakse sünge musta autoga tagasi

                        Kommentaar


                          Kuna nüüd on juba igatepidi 1. veebruar, siis tõmmake kardinad ette ning kustutage tuled. Kuna budukas on Frankfurtis, siis andis ta mulle selle au teatada selle vormeliaasta kõige põletavam uudis.

                          Meeskond, keda budukas tänavusel hooajal toetab on...

                          trummipõrin....

                          ....Sauber!

                          Aga see ei ole veel kõik!

                          Nimelt jätkab ta veel ka Buttoni toetamist ja kui kuri 7-kordne maailmameister peaks taaskord pensile minema, siis naaseb ta oma juurte juurde, Mercedes GP toetajaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Kuna nüüd on juba igatepidi 1. veebruar, siis tõmmake kardinad ette ning kustutage tuled. Kuna budukas on Frankfurtis, siis andis ta mulle selle au teatada selle vormeliaasta kõige põletavam uudis.

                            Meeskond, keda budukas tänavusel hooajal toetab on...

                            trummipõrin....

                            ....Sauber!

                            Aga see ei ole veel kõik!

                            Nimelt jätkab ta veel ka Buttoni toetamist ja kui kuri 7-kordne maailmameister peaks taaskord pensile minema, siis naaseb ta oma juurte juurde, Mercedes GP toetajaks.
                            Vaene budukas, mida kõike peab ta üle elama schummi pärast.

                            Kommentaar


                              Ei tõesti, pael kaela olukord budukal.

                              Lotuse värvikujunduse kohta ei oska midagi öelda, aga eks 12. veebruaril näeb, kui mitte varem. Ma siiski julgen arvata, et ta must tuleb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Lotuse värvikujunduse kohta ei oska midagi öelda, aga eks 12. veebruaril näeb, kui mitte varem. Ma siiski julgen arvata, et ta must tuleb.
                                Ma panustaks sellele, et tuleb roheline. Noh, ma vähemalt loodan, et klassikalised nö rahvuslikud värvid mingilgi kujul tuleks Vormelt ühte tagasi (Suurbritannia – roheline, Prantsusmaa – helesinine, Itaalia – punane, Saksamaa – hõbehall ja ka valge, USA – valge sinise triibuga, Jaapan – valge, punase rõngaga). Jaguar paar aastat tagasi oli Suurbritannia esindajana roheline ja miks ei võiks nüüd Malaisia-Inglise segatiim Lotus samades jälgedes astuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X