320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ferrari fännina süda juubeldab. Kuigi ma kuulusin enne Alonso-haterite gruppi, siis tiimi vahetusega on see asi lahtunud.
    Schumi tegi ka korraliku alguse ja keegi ei saa öelda, et ta pole konkurentsis ( läbi aegade lemmikpiloodile- thumbs up!).

    Sõit oli tõesti igav. Esiots tiksus samas rütmis, Vetteli probleemid tõid veidi muutust, aga edasi saab vaid huvitavamaks minna!
    Ahjaa, Lotus sureb viimasena!
    AILTON

    Kommentaar


      Nii igavat sõitu pole ammu näinud.Krt kas vaid mulle tundub aga iga hooajaga lähevad vormelite välimused aina hullemaks.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Nii igavat sõitu pole ammu näinud.Krt kas vaid mulle tundub aga iga hooajaga lähevad vormelite välimused aina hullemaks.
        Kuidas võtta. Mercedese auto mulle väga meeldib ja tegelt meeldis ka eelmise hooaja Brawni masin.

        Kui eelmisele hooaja tagasi mõelda, siis oli ikka kuradima igav hooaeg ja paistab ,et ka see hooaeg pole midagi paremat tulemas.

        Kommentaar


          Tra kas olla Ferrari või Schumacheri poolt? Täielik dilemma.





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kuidas võtta. Mercedese auto mulle väga meeldib ja tegelt meeldis ka eelmise hooaja Brawni masin.

            Kui eelmisele hooaja tagasi mõelda, siis oli ikka kuradima igav hooaeg ja paistab ,et ka see hooaeg pole midagi paremat tulemas.
            no ma pidasin silmas seda,et masinad aina kitsamad ja haigeid nn.haisabasi kasutatakse jälle.tagatiib on varsti ka 2 meetrit kõrge.
            aga minu silmis kõige ilusama disainiga autod olid 90ndate lõpus Jordan Mugen-Hondad
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas flameas Vaata postitust
              Tra kas olla Ferrari või Schumacheri poolt? Täielik dilemma.
              Saa inimeseks parem.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                no ma pidasin silmas seda,et masinad aina kitsamad ja haigeid nn.haisabasi kasutatakse jälle.tagatiib on varsti ka 2 meetrit kõrge.
                aga minu silmis kõige ilusama disainiga autod olid 90ndate lõpus Jordan Mugen-Hondad
                Ilu eest punkte ei anta, kahjuks.
                Mullegi meeldisid 90ndate lõpus ja 00-aastate alguse vormelid. Must McLaren oli ka väga kena.

                Kommentaar


                  Vaatasin täna, et punane Ferrari on ikka kõige ilusam. Summi naasmine pani mind kahtlema, kelle poolt nüüd olla? Peab ikka Ferrari poolt jätkuvalt olema. Loodaks neile siis kokkuvõttes kaksikvõitu ja summile kolmandat kohta.

                  Summi tagasitulek näitas, et pole tal häda midagi, maailmameister imetles enamuse ajast just legendi taguotsa.

                  Kommentaar


                    Nii kaua, kui ma ennast mäletan, olen ma ikka Schumile pöialt hoida ja jätkan ka nüüd isegi, kui ta comeback ebaõnnestub. Täna oli ta üldiselt hea, kui võrrelda meeskonnakaaslasega. Järgmisel GP õnnestu ehk ka juba Rosberg seljataha jätta.

                    Ferraris loodan vaid ,et Massa Alonso üle sõidab. Ei kannata seda "kulmupoissi".

                    Kommentaar


                      FOTA juht nõustus, et sõit oli igav

                      Kommentaar


                        eile tehti f1's 19 möödasõitu, Kubica tegi kõige enam, 6.
                        Eelmine aasta tegi bahrainis 15, üleelmine aasta 13möödasõitu.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          eile tehti f1's 19 möödasõitu, Kubica tegi kõige enam, 6.
                          Eelmine aasta tegi bahrainis 15, üleelmine aasta 13möödasõitu.
                          Virginitest, Hispania Racingutest, Lotusest ja 2-3 sekundit ringipeale aeglasemast Vetteli katkisest Red Bullist mööda sõitmine küll nüüd mingi eriline kunst ei ole. Kubica mäletatavasti kukkus stardis koos Sutiliga viimaste sekka.

                          Kommentaar


                            Taktikamäng tundub ka nüüd olevat väljasuretatud.

                            Kommentaar


                              TV3 näitab nüüd sõitu 2 tundi hiljem, ehk siis, kui sõit juba läbi on tegelikult..





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas flameas Vaata postitust
                                TV3 näitab nüüd sõitu 2 tundi hiljem, ehk siis, kui sõit juba läbi on tegelikult..
                                Mis seal vahet, magad kauem ja vaatad justkui otse. Parem isegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X