320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Möla maha, kui vormelist pole midagi kirjutada.

    Homme võtab Felipe oma hooaja esimese võidu 8)
    Miks sa kirjutad siis?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      WTF Team Talk!!
      AILTON

      Kommentaar


        FTW! ikka.Tragikoomiline.

        Kommentaar


          See ka veel kuidas Dominecali mehed poodiumile tagasi kupatas.


          EDIT: Domenicali siiski

          Kommentaar


            Kummaline on see F1. Oma meeskonnakaaslasest mööda sõita ei olegi nagu võimalik. Kui seda teha võideldes, siis öeldaks, et vaid teeseldi võitlust. Lõplik suhtumine oleks sama nagu tänasel puhul, kui lasti lihtsalt mööda.

            Ainus, mis aitaks on see, kui masinad kokku põrkaksid ja pilpad lendaksid.

            Kommentaar


              Ma ei saa aru sellest kommentaatorite (ja muu maailma) suurest pettumuses. Selliseid olukordi on varem juhtunud ja juhtub ka tulevikus. Võibolla tõesti tehti seda liiga avalikult ja varjamata. Samas mis vahet seal on, kas Räikkönenil läks "kogemata" 2008. aasta Hiina GP-il pidurdus pikaks ja Massa sai temast mööda (Massa oli toona tiitlivõitluses erinevalt Räikkönenist. ) või kästakse lihtsalt mööda lasta nagu tänasel etapil.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma ei saa aru sellest kommentaatorite (ja muu maailma) suurest pettumuses. Selliseid olukordi on varem juhtunud ja juhtub ka tulevikus. Võibolla tõesti tehti seda liiga avalikult ja varjamata. Samas mis vahet seal on, kas Räikkönenil läks "kogemata" 2008. aasta Hiina GP-il pidurdus pikaks ja Massa sai temast mööda (Massa oli toona tiitlivõitluses erinevalt Räikkönenist. ) või kästakse lihtsalt mööda lasta nagu tänasel etapil.
                Vahe on selles, et Ferrari tegi täna raadiosides ja peale sõitu intervjuudes sellist komöödiaetendust, et lihtsalt hale. Loomulikult tehakse tiimitaktikat, ega see kedagi ei üllata. Aga selline teater oli täiesti absurdne.

                Mul isiklikult on suva, kas võitis Massa või Alonso. Aga see Ferrari rahvateater (kõik nagu ühest suust: "ei mingeid tiimikorraldusi") solvab minu intelligentsi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ma ei saa aru sellest kommentaatorite (ja muu maailma) suurest pettumuses. Selliseid olukordi on varem juhtunud ja juhtub ka tulevikus. Võibolla tõesti tehti seda liiga avalikult ja varjamata. Samas mis vahet seal on, kas Räikkönenil läks "kogemata" 2008. aasta Hiina GP-il pidurdus pikaks ja Massa sai temast mööda (Massa oli toona tiitlivõitluses erinevalt Räikkönenist. ) või kästakse lihtsalt mööda lasta nagu tänasel etapil.
                  See oli hooaja lõppfaasis ja arvatavasti iga sõitja natukene aitaks tiimikat, kui tal on võimalus tiitel võita.

                  Aga need Ferrari korraldused, mis on tehtud varem 2002 Austrias ja nüüd, hooaeg oli alles keskfaasis ja hooaja lõpuni on veel väga palju sõite.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Ferrari vormel-1 meeskond sai 100 000 USA dollari suuruse trahvi, sest Felipe Massa lasi meeskonna korralduse tulemusel mööda Fernando Alonso. Sellised korraldused on aga keelatud.

                    Vormel-1 reeglite artikkel 39.1 ütleb, et meeskonna korraldused, mis mõjutavad võistluse tulemusi, on keelatud.

                    Võistlust juhtinud Massa sai umbes 20 ringi enne Saksamaa GP lõppu raadioside kaudu Ferrari meeskonnalt teate, et Alonso on temast kiirem. Kaks ringi hiljem lasi brasiillane tempo alla ja hispaanlase sai temast hõlpsasti mööda.

                    Kommentaar


                      Fia võiks panna reeglitesse kirja, et kes kasutavad meeskonna korraldusi, siis nende tiimi sõitjate tulemused kirja ei lähe sel etapil ,mil neid kasutati.
                      See oleks väga lihtne lahendus ja enam keegi neid väga ei kasutaks kah.

                      See praegune trahv...seda ei saa trahviks nimetadagi. Puhas kommiraha.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        See oli hooaja lõppfaasis ja arvatavasti iga sõitja natukene aitaks tiimikat, kui tal on võimalus tiitel võita.

                        Aga need Ferrari korraldused, mis on tehtud varem 2002 Austrias ja nüüd, hooaeg oli alles keskfaasis ja hooaja lõpuni on veel väga palju sõite.
                        Pole eriti suurt vahet, kuna Massa on nagunii juba tiitliheitlusest väljas ja Alonso sees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Mul isiklikult on suva, kas võitis Massa või Alonso. Aga see Ferrari rahvateater (kõik nagu ühest suust: "ei mingeid tiimikorraldusi") solvab minu intelligentsi.
                          Aga seda saabki vist tegelikult mõõdupuuna kasutada - Ferrari etendus ei tundu kõige muu toimuva taustal isegi väga piinlik. Kuna selliseid asju niikuinii tehakse kogu aeg, siis selle räige väljamängimine ei suuda liigselt üllatada. Mis omakorda viitab sellele, et F1-sarjas ei pruugi täna kõik olla päris nii nagu võiks.

                          Kommentaar


                            vaatan praegu VSB pealt sõidu kordust.. no täielik komöödiateater.
                            Ferrari annab mõista Massale ,et lase Alonso mööda..
                            Alonso möödas..siis iroonitsevad ka veel Massa kallal.. öeldes raadiosides "Sa olid see ring kiire,jätka samamoodi Alonso taga, sorri"

                            Masendav.. seda kõike öelda nii avalikult. Ma Massa asemel saadaks selle ferrari kus kurat.. on palju tiime kes tahaks Massat endale ja seda kasvõi hooaja keskel.


                            Austria GP 2002 Baricello laseb tiimi käsul shummi mööda.


                            8 aastat hiljem pole midagi muutunud.
                            Saksamaa GP 2010 ja Ferrari teeb seda jälle ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              Ma Massa asemel saadaks selle ferrari kus kurat.. on palju tiime kes tahaks Massat endale ja seda kasvõi hooaja keskel.
                              Milles see Massa väärtus nüüd täpselt seisnebki? Mu meelest saab ta ise ka väga hästi aru, et tema võimete piiriks ongi olla tipptiimis toeks tiitli nimel sõitvale esinumbrile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Milles see Massa väärtus nüüd täpselt seisnebki? Mu meelest saab ta ise ka väga hästi aru, et tema võimete piiriks ongi olla tipptiimis toeks tiitli nimel sõitvale esinumbrile.
                                2008?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X