320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Hamilton jäi oma mersuga kihutades vahele(196km/h), kusagil prantsusmaal.
    harjutab .
    näedsa eestis ka üks Mäo kandis harjutas:S
    AILTON

    Kommentaar


      noh, Hamiltonil vähemalt olid load enne kinni pidamist .

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        noh, Hamiltonil vähemalt olid load enne kinni pidamist .
        eriluba kihutamiseks, ron dennis isiklikult andis?? muidugi nüüd meenus, mclarenil ju rahaliselt raskem nüüd ja peavad testimiseks teisi mooduseid kasutama.
        AILTON

        Kommentaar


          :noh ta lootis, et neeger sõidab end surnuks, aga krdi politsei segas vahele.

          sul on täna maailmaparandamistuju?

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            :noh ta lootis, et neeger sõidab end surnuks, aga krdi politsei segas vahele.

            sul on täna maailmaparandamistuju?
            lihtsurelikul nagu mina ei ole võimalik isegi maailmaparandamise peale mõelda
            AILTON

            Kommentaar


              sa pole ju lihtsurelik, sa oled manu fänn.

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                sa pole ju lihtsurelik, sa oled manu fänn.
                õige küll, ma olen Manchester Unitedi nimelise koguduse prohvet, ühes käes pall ja suus kaikumas viis Come On You Reds
                AILTON

                Kommentaar


                  Vormel-1 kvalifikatsioonisüsteemi muudetakse http://etvsport.ee/index.php?0565109

                  Kommentaar


                    Mootorireegli karistust leevendati http://etvsport.ee/index.php?0566328

                    Kommentaar


                      Heidfeldi edestanud Asmer näitas Valencias üheksandat aega

                      Kommentaar


                        Arr, Asmerist sai BMW 4sõitja, Klein sai 3daks sõitjaks....
                        Miks?
                        Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Arr, Asmerist sai BMW 4sõitja, Klein sai 3daks sõitjaks....
                          Miks?
                          http://en.f1-live.com/f1/en/headline...02131829.shtml
                          Kurat jah, pika ootamise peale ikkagi vaid 4 mees. Aga asi seegi.

                          Kommentaar


                            No ma ei tea, minu meelest ikkagi positiivne tulemus. Oleks võidud ka lihtsalt ust näidata. Tegelikult loogiline, et BMW ajas viimase hetkeni taga F1 kogemustega meest (eks sellest ka see jorutamine). "We wanted a third driver with Formula One racing experience," explained BMW Motorsport Director Mario Theissen, "as well as an up-and-coming young driver for us to train up to Formula One level." - lause teine pool näitab ju ära, et ka Asmeriga seoses on neil pikemad plaanid. Küllap saadetakse lihtsalt aastaks kuskile madalamasse sarja kätt soojana hoidma.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              minu arust ka positiivne. vähemalt on leping olemas ja kui sõidab kiiremini kui klein ning on seda väärt, siis tõenäoliselt ka teda eelistatakse, kui peaks juhtuma, et kedagi kahest põhipiloodist on vaja asendada.
                              ½121½

                              Kommentaar


                                muidugi positiivne, loodame parimat
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X