320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks igav võidusõidurada. Masendav.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Veel üks igav võidusõidurada. Masendav.
      Nõustun, rada on ilus ja kenas kohas aga me ei taha vaadata rada ega loodust vaid võidusõitu.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        palju üldse sel rajal mööda sõite tehti.
        Massa korra proovis, aga sai trahvi

        Kommentaar


          Pistke see vihm teate küll kuhu! Kimi võit oleks triobetis raha seitsmekordselt tagasi toonud. Nuuks.

          Aga muidu oli vägev.

          Kommentaar


            Spa-Francorchamps!

            viimane ring:
            glock 1:59.401
            heidfeld 2:01.305

            hamilton 2:36.187
            massa 2:45.209

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Pistke see vihm teate küll kuhu! Kimi võit oleks triobetis raha seitsmekordselt tagasi toonud. Nuuks.

              Aga muidu oli vägev.
              ma panin just enne vihma raha Kimi vastu. 76€ võitsin

              Kommentaar


                Ferr oleks pidanud Kimile ütlema ,et 8p on parem kui 0p. Nüüd MM tiitel läinud ka.....

                Kommentaar


                  Nigga saab karistada selle lõikamise eest?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Nigga saab karistada selle lõikamise eest?
                    It's not offical yet.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ta lasi Kimi ette tagasi, et kõik peaks jokk olema. Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle
                        Need ajad on möödas.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Ta lasi Kimi ette tagasi, et kõik peaks jokk olema. Aga ta tegi seda Ferrari vastu, et ma ei imestaks aastase võistluskeelugi üle
                          No ta lasi ikka jube napilt mööda ja kohe suskas uuesti. Eks näis, kas lasi piisavalt. Pigem ei lasknud.

                          Kommentaar


                            Spa etapp ikka parim kogu aeg olnud!!!!!!!!!super oli see et vihm ikka kohale jõudis.
                            krt ikkagi eelistatakse ferrarit ,tehku nemad mis tahes
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar




                              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                              Kommentaar


                                mnjaa, tõsine otsus. mulle vähemalt jäi mulje, et massa sõitis samapalju kurve "otseks" aga ju siis on fial rohkem infot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X