320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõigist punktidest. Puhas disklaff. http://www.autosport.com/news/report.php/id/74146

    Kommentaar


      Ferrari on kõiges süüdi!

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
        Kõigist punktidest. Puhas disklaff. http://www.autosport.com/news/report.php/id/74146
        Õiglane otsus.

        PS: Kahju, et seda kohta Ferrarile ei antud.

        Kommentaar


          häbi-häbi! see ei ole enam lasteaed, kus teise peale kitudes on võimalik pahandusi teistele tekitada.
          arvata võib et teiste arvamus temast küll ei tõuse selliste trikkide peale.
          AILTON

          Kommentaar


            err.spordi uudis jällegi pooleldi tõde, aga see ju tavaline.

            eriti see lause: ... Lewis Hamiltonilt võeti ära Austraalia GP kolmanda koha karikas ning McLareni meeskonnalt konstruktorite arvestuse punktid...

            Kommentaar


              Mis krdi Hamilton-Hamilton jauramine siin käib? Kas teile pole veel selgeks saanud, et F1-s on võistkonnad, mitte üksikisikud ja keegi ei räägi seal vabalt oma sõnadega (eriti tipptiimides nagu McLaren või Ferrari). Mida iganes Hamilton pärast etappi rääkis, oli see McLareni bosside tungival soovitusel.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                eriti see lause: ... Lewis Hamiltonilt võeti ära Austraalia GP kolmanda koha karikas ning McLareni meeskonnalt konstruktorite arvestuse punktid...
                Mis siin siis härra meelest vale on?
                Auhinna kappi jääb kolmanda koha karikas alles kuigi tüüp on disklaffi saanud?
                Mis tiimi punktidesse puutub siis:
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Õiglane karistus muidugi aga eks pärast jälle ole Mäkude poolt kuulda ,et pahad FIA onud tegid neile jälle ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Mis krdi Hamilton-Hamilton jauramine siin käib? Kas teile pole veel selgeks saanud, et F1-s on võistkonnad, mitte üksikisikud ja keegi ei räägi seal vabalt oma sõnadega (eriti tipptiimides nagu McLaren või Ferrari). Mida iganes Hamilton pärast etappi rääkis, oli see McLareni bosside tungival soovitusel.
                    Viimastel aastastel on Mclaren mingi susserdaja pidevaltm spionaaz, valetamised. Minu arust kõige ebasümpaatsem tiim! Kahju et Kovalainen peab seal olema, paras oleka Alonsol sinna ümber kolida.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      Viimastel aastastel on Mclaren mingi susserdaja pidevaltm spionaaz, valetamised. Minu arust kõige ebasümpaatsem tiim! Kahju et Kovalainen peab seal olema, paras oleka Alonsol sinna ümber kolida.
                      Tuletaks meelde, spionaa˛iskandaali algatas ikkagi üks Ferrari asjapulk.

                      Kommentaar


                        hamiltonilt võeti kõik punktid nagu ka mclarenilt.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Tuletaks meelde, spionaa˛iskandaali algatas ikkagi üks Ferrari asjapulk.
                          Info oli kasulik siiski Mclarenile või õigemini, ühele Mclareni tegelasele. Aga minu suhtumist ei muuda enam miski, once a fu*ker, always a fu*ker!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Tahtsin lihtsalt öelda, et uudisest http://sport.err.ee/index.php?0590373 võis välja lugeda, et Hamilton kaotas vaid kolmanda koha karika ja polnud öeldud, et ta on üldsegi disklafitud. Meeskonnalt aga võeti punktid. On varemgi seda juhtunud, et vahel jäetakse sõitjale punktid alles. Seletan seda siin ühele imelikule tüübile.
                            Sportneti uudis on hoopis korrektsem:

                            Kommentaar


                              No mina sain küll sellest uudisest aru

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                No mina sain küll sellest uudisest aru
                                Okei, aga mina ei saanud, sest seal polnud seda öeldud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X