320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Katkestatud, eks näis mis kohtunikud otsustavad.

    Kommentaar


      Kuna pole eriti F1'e huviline olnud, siis sellist asja mina varem ei ole näinud.. võimas :P

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kas vesi kuidagi kokpitist välja ka voolab või istuvad mehed nagu külmas vannis?
        Kui neil seal juba muud, khm, vedelikud ära auravad, siis vaevalt veegagi probleemi on. Või ma ei tea ka, vbolla on tõesti kruvikeerajaga auk põhja löödud.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Sa lugeda oskad?
          Jah. Sa kirjutad paraku totaalset jura. Vaata eelmine etapp üle, kui sa arvad, et ainult Hamilton teistest mööda sõitis. Autod on üksteise küljes kinni, pidevalt on midagi toimumas. Olgu poliitika ja kulude kärpimisega kuidas on, hooaeg rajal siiani on super. Ka ilma vihma ja Ferrari debiilsusteta.

          Kui sa mingit peent irooniat siin just ei harrasta, siis tõenäoliselt on tegemist kibestumisega, et oma lemmikud Brawnidelt või Toyotadelt kotti saavad. Esimesel juhul well played, mina olen õnges. Teisel juhul tunnen sügavalt kaasa.

          Kommentaar


            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
            Jah. Sa kirjutad paraku totaalset jura. Vaata eelmine etapp üle, kui sa arvad, et ainult Hamilton teistest mööda sõitis. Autod on üksteise küljes kinni, pidevalt on midagi toimumas.
            Loe mu postitus üle. Ma ütlesin, et hooaja eel tehti muudatused selleks, et möödasõidud muutuksid lihtsamaks ja ma sinisilmselt uskusin seda juttu. Praegusel juhul olid ikkagi 4-5 autot Alonso taga tropis kinni, kuigi Fernando sõitis teistest märgatavalt aeglasemalt. 15 ringiga sõitsid liidrid 4. kohal olnud sõitja eest 30 sekundiga eest ära. Täpselt sama seis nagu eelmisel aastal, ainult meeskonnad on vahetunud. See oli justkui põhipoint mu jutul.

            Kommentaar


              Ferru tiimis käib ikka õnneks täppistöö.....
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Loe mu postitus üle. Ma ütlesin, et hooaja eel tehti muudatused selleks, et möödasõidud muutuksid lihtsamaks ja ma sinisilmselt uskusin seda juttu. Praegusel juhul olid ikkagi 4-5 autot Alonso taga tropis kinni, kuigi Fernando sõitis teistest märgatavalt aeglasemalt. See oli justkui põhipoint.
                Alonsol on KERS. Autodel tema taga (v.a Kimi, kelle auto ka just eriti kiire ei ole) ei olnud. KERS-iga autost on jah tiba keeruline mööda saada, aga samas soodustab see vägagi nauditavaid võtlusi nagu Webber vs Alonso või vs Hamilton. Varsti on kõigil KERS ja siis lähevad möödasõidud juba selle peale, kes suudab oma power boosti paremini jagada ja õigel hetkel kasutada. Möödasõite on olnud oluliselt rohkem, kui eelmisel aastal vastavatel etappidel, nii et ma ütleks, et tõepoolest möödasõidud ongi lihtsamad. Lihtsalt strateegiat on rohkem.

                Edit. Kuuldavasti juhul, kui sõit enam ei jätku, jagatakse reeglite kohaselt välja pooled punktid. Mismoodi see paaritute arvudega välja näeb, ei kujuta ette.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                  Varsti on kõigil KERS ja siis lähevad möödasõidud juba selle peale, kes suudab oma power boosti paremini jagada ja õigel hetkel kasutada.
                  Miks peaks kõik meeskonnad KERSI kasutusele võtma, kui autod ilma KERSITA töötavad hetkel paremini?

                  Kommentaar


                    Sest KERS on tulevik. Hetkel on asi uus ja töökindlusega on küsimusi + autode ehitus ei võimalda efektiivselt seda kasutada. Kõik vähegi ambitsioonikad meeskonnad teevad kõva tööd selle kallal, et KERS tööle saada, sest reaalselt ei ütleks keegi 80 hj lisaboostist ära. Ja ega KERS pole ainus põhjus, miks Ferrud, Mäkid ja ülejäänud selle kasutajad hetkel sitad on.

                    Kommentaar


                      Kubica käest küsiti praegu, et kas ja millal hakkad KERSi kasutama. Vastuseks oli, et praegu ei oska öelda ja kui, siis ainult mõne raja peal aga kindlasti mitte iga GP.
                      Algselt postitas aanvaller
                      raamatud on pededele!

                      Kommentaar


                        Sel ajal, kui Hamilton autos chillib, on Kimi lühikeste pükste ja cap'iga toas ning sööb jäätist.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Sel ajal, kui Hamilton autos chillib, on Kimi lühikeste pükste ja cap'iga toas ning sööb jäätist.
                          Kovalainenit mõtlesid äkki? Praegu on Heikkil jäts käes ja müts peas intekat andes.

                          EDIT: läbi, pooled punktid.
                          Algselt postitas aanvaller
                          raamatud on pededele!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stauffenberg Vaata postitust
                            Kovalainenit mõtlesid äkki? Praegu on Heikkil jäts käes ja müts peas intekat andes.

                            EDIT: läbi, pooled punktid.
                            Enne sõi Kimi ka jäätist.

                            Kommentaar


                              kõige parem see, et ferraari ikka nulli peal. lambukesed. kõik teised saavad nüüd traffi raudselt. kahju tegelikult
                              hamilton saab ka raudselt millegiga paska...

                              Kommentaar


                                Täiesti haige värk. 23 ringi jääb sõita mingi 50+ mõnest ringist ja niimoodi lõpetatakse sõit ära. Suuuuht imelik, aga nojah. Vähemalt on huvitav poodium...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X