320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1)Minu jaoks oli ka üllatav, et Kubica jätkas, see oli ikka suht valus laks, sellise kokkupõrke tulemusena ikka edasi võistelda.Ma pole sellist ekstreemsust ja vastupidavust veel näinud F1 autodel.
    2)Tundub, et Vettelist võib saada Schumi mantlipärija ja tore oli üle pika aja jälle Saksamaa hümni kuulata Vettel ikka suht geniaalne vana ,vihmaga tundub eriti spets.
    3)Ma arvan, et see ämber võis tekkida sellest, et Red Bull ise ei teavitanud sellest või siis lastakse hümni ainult ühe mehe auks.Njh ei tea mida need pilukad mõtlesidKuid hümn võitu ,meeskonda ja tiimi ei riku ehk
    4)Mulle tundub, et Schumi ja Totd peavad uuesti Ferra tiimi ohjad enda kätte võtma, sest nii tujutud vennad kui Kimi ja Massa.Samuti suht kogenematud uued tiimijuhid, kes ootamatult juhtpositsioonidele pandud ja kõrgeid otsuseid vastu võtma pandud ei saa oma asjadega hakkama. Eks hooaja teine pool näitab kui palju sisu on ferraris
    sigpic

    Kommentaar


      Mis hümni jamast sa räägid? Lasti ju Saksamaa ja siis Inglismaa hümni.
      Massa ja Räikköneni tujutust väga pahaks ei saa panna, kui sellise rämpsuga sõitma pead, mis poolt sõitugi vastu ei pea.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mis hümni jamast sa räägid? Lasti ju Saksamaa ja siis Inglismaa hümni.
        Loe Budu linki. Inglise hümni asemel oleks pidanud olema Austria hümn.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mis hümni jamast sa räägid? Lasti ju Saksamaa ja siis Inglismaa hümni.
          Massa ja Räikköneni tujutust väga pahaks ei saa panna, kui sellise rämpsuga sõitma pead, mis poolt sõitugi vastu ei pea.
          Aga Red Bull on Austria meeskond
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mis hümni jamast sa räägid? Lasti ju Saksamaa ja siis Inglismaa hümni.
            Massa ja Räikköneni tujutust väga pahaks ei saa panna, kui sellise rämpsuga sõitma pead, mis poolt sõitugi vastu ei pea.
            Inglismaa hümni asemel oleks pidanud Austria hümn olema.
            Ferrari pani pange sellega, kui vahetati Rory Byrne välja. Sealt hakkas allakäik. Kõige nael oli nüüd see, kui FIA ütles Ferrarile, et kahekorruselised difuusorid on keelatud. Siis Ferrari tegi ühekorruselise difuusori aga nüüd selgus, et kahekorruseline on ikkagi lubatud. Niiet mina nimetaks seda FIA ämbriks samuti. Kusjuures, FIA ütles ka teistele tiimidele, et nii ei tohi difuusorit ehitada, nagu Toyota, Brawn GP või Williams. Tiitel läheb Red Bullile ja Vettelile.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              No tegelikult on Red Bulli niiöelda 'kodukohaks' küll Inglismaa, ses mõttes, et autode ehitus, arendus ja testimine toimub ikka seal. Aga noh, sama võib öelda ka Renault' kohta, aga kellelegi vaevalt et mõttesse tuleks neile Suurbritannia hümni lasta. Nii et jah.

              Kommentaar


                Ma ise miskipärast seostasin Red Bulli ja Toro Rossot alati Itaaliaga- aga vaat siisJärelikult peaks rohkem energiajooke jooma
                sigpic

                Kommentaar


                  Toro Rosso ongi Itaalia tiim.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Jh ma tean, sellepärast seostasin red bulli ka itaaliaga!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Loe Budu linki. Inglise hümni asemel oleks pidanud olema Austria hümn.
                      Budu peaks õppima linke panema :P
                      Jäi kahe silmavahele.

                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Aga Red Bull on Austria meeskond
                      Ma nagu pidasin seda ikka Inglismaa meeskonnaks... aga jah RB on Austria firma.

                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Inglismaa hümni asemel oleks pidanud Austria hümn olema.
                      Ferrari pani pange sellega, kui vahetati Rory Byrne välja. Sealt hakkas allakäik. Kõige nael oli nüüd see, kui FIA ütles Ferrarile, et kahekorruselised difuusorid on keelatud. Siis Ferrari tegi ühekorruselise difuusori aga nüüd selgus, et kahekorruseline on ikkagi lubatud. Niiet mina nimetaks seda FIA ämbriks samuti. Kusjuures, FIA ütles ka teistele tiimidele, et nii ei tohi difuusorit ehitada, nagu Toyota, Brawn GP või Williams. Tiitel läheb Red Bullile ja Vettelile.
                      Rory Byrne'i ei vahetatud välja, mees tahtis ise tasapisi pensile minna aga Ferrari on teda ikka suutnud meeskonnas hoida Aldo Costa nõustajana/abilisena. Aldo Costa on ise korralikke autosi ehitanud, millega Räikkönen tiitli võitis ja Massa eelmine hooaeg napilt teiseks jäi. Samuti 2006 aasta Ferrari oli Costa ehitatud, millega Schumacher 06' hooajal teiseks tuli. Tõsi sellist vastupidavust pole Costa Ferraridel olnud, nagu omalajal Byrne'i konstueeritud autodel oli.

                      Kommentaar


                        Jah, olen kursis, et Byrne läks ise pensile, kuid Ferrari ei suutnud talle minu meeles küll piisavalt head asendajat leida. Costa pole minu silmis ühtegi Byrne'ga võrdväärset autot teinud. Mõned autod on jah piisavalt head olnud, et nibin nabin võita või nibin nabin teiseks jääda. Siiski, poiss areneb. Järgmine hooaeg tahaks tiitlit.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Jah, olen kursis, et Byrne läks ise pensile, kuid Ferrari ei suutnud talle minu meeles küll piisavalt head asendajat leida. Costa pole minu silmis ühtegi Byrne'ga võrdväärset autot teinud. Mõned autod on jah piisavalt head olnud, et nibin nabin võita või nibin nabin teiseks jääda. Siiski, poiss areneb. Järgmine hooaeg tahaks tiitlit.
                          Byrne õpetas Costa ise välja. Muide järgmise hooaja teemal on Domenicali tunnistanud ,et kui pärast Hispaania etappi midagi paremaks ei muutu, siis ilmselt hakatakse järgmiseks hooajaks keskenduma.

                          Kommentaar


                            Eks Costa autodele on oma mõju avaldanud ka see, et Mootoripiirangud on viimastel hooaegadel rangemad.Ja enamus kasutavad ka tipptiimide käigukaste mootoreid jne....
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Väga valus on ikka vaadata, kuidas vabatreeningutel Ferrarid viimaste seas tiksuvad. Rosberg muidugi pani taas teised vabakad kinni nagu ta kõigil eelnevatel selle hooaja etappide vabatreeningutel on teinud.

                              Kommentaar


                                Kes teie meelest väärivad kohta F1's kõige vähem?
                                Omalt poolt pakuks, et Piquet, Kovalainen ja Fisi.

                                Piquet ja Kovalainen on sellised andetud vennad (võrreldes teiste pilootidega), selgelt jäävad oma maailmameistritest tiimikaaslastele alla. Fisi best before tundub samuti juba möödas olevat. Isiklikult leian, et need mehed võiks teistele/noortele ruumi teha. Kunagi oli selline mees nagu Monteiro. Ma usun, et seda venda alahinnati räigelt.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X