320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Neid vabatreeningu tulemusi ei tasu kuigivõrd tõsiselt võtta- eriti arvestades asjaolu, et tänavu on meeskondadel testikilomeetrite arv miinimumi viidud. Nii on vabatreeningud lihtsalt üks suur testimine.
    Kes teab, kes teab?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Neid vabatreeningu tulemusi ei tasu kuigivõrd tõsiselt võtta- eriti arvestades asjaolu, et tänavu on meeskondadel testikilomeetrite arv miinimumi viidud. Nii on vabatreeningud lihtsalt üks suur testimine.
      Seda muidugi aga midagi nad siiski näitavad. Mingit kasu peavad ju Ferrari uuendused neile andma!

      Kommentaar


        Aga miks TV3 täna kordusest asja näitab?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Tra küll.Ei midagi uut Ferrarilt...erilised lambad küll.

          Kommentaar


            Vähemalt oli Massa neljas koht palsam haavadele.

            Kommentaar


              Vormel-1 juhi Bernie Ecclestone’i sõnul soovib järgmisel aastal sarjaga liituda kaks USA võistkonda. Barcelonas Hispaania GP etapil viibiv Ecclestone teatas, et lisaks varem teada olevale USF1 võistkonnale on veel üks USA tiim avaldanud soovi vormel-1 sarjaga liituda, kirjutab f1-live. «Hetkel on kaks USA tiimi soovi avaldanud,» rääkis Ecclestone enne Hispaania GP kvalifikatsiooni. «Hea on sarjas uusi võistkondi näha.» Spekulatsioonide kohaselt võivad vormel-1 projektiga tegelema hakata Penske või Andretti Green võistkonnad.

              No peale nende on veel mainitud Super Agurit,Aston Martinit ja Lolat
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Vähemalt oli Massa neljas koht palsam haavadele.
                ferraari on üks parimaid tiime praegu. seda etappi eriti vaadates.
                olen aus, ka minu lemmik on üli sitt

                Kommentaar


                  Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                  ferraari on üks parimaid tiime praegu. seda etappi eriti vaadates.
                  olen aus, ka minu lemmik on üli sitt
                  Ma sellist sitta ei viitsi üldse kommenteerida. Faking amatööride meeskond.

                  Kommentaar


                    Kammoon, Ferrari möödalaskmised olid ainuke põnev asi tänase võistluse juures. Noh, Webberi taktika oli ka põnev, aga üldiselt oli ikka überigav sõit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Kammoon, Ferrari möödalaskmised olid ainuke põnev asi tänase võistluse juures. Noh, Webberi taktika oli ka põnev, aga üldiselt oli ikka überigav sõit.
                      5 sõidust 3 on üliigavad sõidud olnud. Ainult vihm on sõite natuke huvitavaks teinud.

                      Selles mõttes on F1 eelmise hooajaga võrreldes täieliku taandaregu teinud. Eelmine hooaeg käis ikka kõva andmine viimase etapini. Kuigi autod on suht võrdsed, siis möödasõite näeb veel harvemini, kui Ferrari katkestamist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Selles mõttes on F1 eelmise hooajaga võrreldes täieliku taandaregu teinud. Eelmine hooaeg käis ikka kõva andmine viimase etapini. Kuigi autod on suht võrdsed, siis möödasõite näeb veel harvemini, kui Ferrari katkestamist.
                        Ja kui ma sama jutu peale esimest või teist etappi siia kirjutasin, siis sain ma sõimata, et ma olen imbetsill ja tänavune hooaeg on superpõnev.

                        Karm reaalsus on see, et eelmise hooaja lõpuks oli 4 tipptiimi (Bemari, Ferrari, McLaren ja Renault), siis tänavu on poolteist meeskonda, kes võidule sõidavad- Brawn GP ja Red Bull. FIA võiks reeglitega n*ssimise nüüd mitmeks hooajaks ära lõpetada!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ja kui ma sama jutu peale esimest või teist etappi siia kirjutasin, siis sain ma sõimata, et ma olen imbetsill ja tänavune hooaeg on superpõnev.

                          Karm reaalsus on see, et eelmise hooaja lõpuks oli 4 tipptiimi (Bemari, Ferrari, McLaren ja Renault), siis tänavu on poolteist meeskonda, kes võidule sõidavad- Brawn GP ja Red Bull. FIA võiks reeglitega n*ssimise nüüd mitmeks hooajaks ära lõpetada!
                          Mina sõimajate seas ei olnud. Juba Austraalia tundus mulle igav ja ega ei julenud väga sellel teemal sõna võtta, kuna ka mind oleks imbetsilliks sõimatud ja süüdistatud ,et Ferrari fännina ei oska ma kaotada.

                          Kommentaar


                            No mina kui Brawn GP poolehoidja olen hooaja algusega väga rahul ja ei ütleks ,et nüüd hullult igavad sõidud oleks.Paljud virisevad ,et puudub põnevus aga miks siis keegi ei virisenud kui Fiatid koguaeg võitsid??
                            Aga selle etapiga saime tõestust,et parimad matemaatikud on Ferrari meeskonnas.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Ferrarisi on siin kirutud ju juba teema algusest saati.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ferrarisi on siin kirutud ju juba teema algusest saati.
                                kirutakse lõpuni välja :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X