320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta parimad sportlased

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Sellepärast meil rahvas pesidenti ei valigi. Muidu saaks ainult ennast süüdistada. Nüüd saab riigikogu või valijamehi.
    Üldiselt cannu ütles juba kõik ära.
    PS! Mine vaata FBst mitu inimest Veerpalu usub.
    Ei tea, pole veisspuuki....
    Aga kas sina inimesena ei tahaks presidenti valida? OK see läheb juba liiga OT-ks

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
      Aga kas sina inimesena ei tahaks presidenti valida? OK see läheb juba liiga OT-ks
      Ei taha, senine süsteem sobib mulle rohkem.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #63
        ma tahaks valida küll. Aga ma ei taha et igasugu lollid saaks valida.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Super Mario Vaata postitust
          Aga kas sina inimesena ei tahaks presidenti valida? OK see läheb juba liiga OT-ks
          Ei, sest siis saaks teised ka valida ja Presidendiks saaks Peeter Võsa.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            ma tahaks valida küll. Aga ma ei taha et igasugu lollid saaks valida.
            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ei, sest siis saaks teised ka valida ja Presidendiks saaks Peeter Võsa.
            Ma mõtlesin sama, aga ei osanud seda nii hästi sõnadesse panna.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #66
              naiste arvestuses võitis rahvahääletuse ju Kanepi. a Aljand muidugi tegi oma ära siis kui hääletus juba käis.

              oma argumendid tõin juba ära.

              zaz, piltidest - lihtsalt et võrdlus oleks emotsionaalsem ja kütaks pinget

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                naiste arvestuses võitis rahvahääletuse ju Kanepi. a Aljand muidugi tegi oma ära siis kui hääletus juba käis.

                oma argumendid tõin juba ära.

                zaz, piltidest - lihtsalt et võrdlus oleks emotsionaalsem ja kütaks pinget
                Noh ongi nii, et rahvas valis Kanepi. Aga mis meie hääl loeb....
                veelkord Osolini twitteri postitus, mis ilmestab valimisi hästi http://twitter.com/#!/osokas/status/155596993207607296

                Kommentaar


                  #68
                  Tänases Ringvaates oli väike looke Triin Aljandiga. Tundus väga postiivne, vahetu, lõbus ja tore inimene olevat. Kanepil võiks õppust võtta
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #69
                    Hästi tehtud, jobud.
                    Kuld < hõbe.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Hästi tehtud, jobud.
                      Kuld < hõbe.
                      Kõik oli korras ja eetiline, et Kirt võitis. Tänak ja Järveoja on siiski meeskond.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kõik oli korras ja eetiline, et Kirt võitis. Tänak ja Järveoja on siiski meeskond.
                        Kui juba ta sinna arvestusse pandi, siis ei saa siin mingit küsimust olla. Ja vaheta nüüd rollid ära, Järveoja rooli ja Ott kaarti lugema. Kas siis oleks tulemus sama? Loeb on muide Prantsusmaal 2x aasta meessportlase auhinna võitnud.

                        Kommentaar


                          #72
                          Ikka osatakse seda sporditähtede galalt erakordselt halvasti lavastada jne.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Hästi tehtud, jobud.
                            Kuld < hõbe.
                            Sinu loogikast lähtudes said ta 2017 selle tiitli siis ju ebaõiglaselt.

                            hõbe+pronks < pronks.

                            Jobud rahva hulgas tõesti
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Hästi tehtud, jobud.
                              Kuld < hõbe.
                              Teemantliiga võit ka. Hooaja kokkuvõttes oli Kirt selgelt parim odaviskaja maailmas.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Sinu loogikast lähtudes said ta 2017 selle tiitli siis ju ebaõiglaselt.

                                hõbe+pronks < pronks.

                                Jobud rahva hulgas tõesti
                                Nõus, et Novosjolov oleks pidanud 2017 võitma.
                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Teemantliiga võit ka. Hooaja kokkuvõttes oli Kirt selgelt parim odaviskaja maailmas.
                                Tänak võitis 6 MM rallit ja võttis 73 katsevõitu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X