320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Kas 33 või 34 vastuhäält on vaja saada, et kooseluseadust vastu ei võetaks?
    67 peab olema poolt, et kogu kompott vastu võtta. seega piisab, kui 35 on vastu, erapooletu või jääb kempsu kinni, et asi tegemata jääks.

    Kommentaar


      Mis häda teil selle homoseadusega on, et see nii hingelähedane on? Lihtsalt uudishimust küsin

      Kommentaar


        homofoobid siin enamus.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Mis häda teil selle homoseadusega on, et see nii hingelähedane on? Lihtsalt uudishimust küsin
          Sest see on epic fail, kui nüüd seda vastu ei suudeta võtta arvestades eelmise aasta kogu vahtu eelnõu ümber.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Sest see on epic fail, kui nüüd seda vastu ei suudeta võtta arvestades eelmise aasta kogu vahtu eelnõu ümber.
            Ma tahaksin näha, et vähemalt üritataks ja tuldaks selle rakendusseadusega parlamenti välja. Isegi kui see seal põrub. Et vähemalt tehtaks veelkord see debatt läbi ja jõuaks mõnedele inimestele mõned asjad kohale. Kõige hullem on kui topitakse paberid kusagile sahtlisse ja pistetakse pea liiva alla, et pole kunagi olnudki.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Seda ma räägingi, et IRL näitas ise selgelt välja mis ta oma uutest tulijates tegelikult arvab. Aga Samost on selle välja jäämise minu silmis selle viimase aastaga ikka korralikult välja teeninud ka.
              IRLi on üksjagu puhastatud ja nüüd suures osas alles vaid Res Publica poisid (va mõned pardid) - parts, reinsalu, vaher, mihkelson, pomerants, sibul, kokk, sester. vanadest IL omadest vist seeder ainuke.
              jäme viga omal ajal Laari poolt ühineda RP'ga.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Üks endine riigikogulane väidab mulle just, et ikka 51 häält on vaja. Sellega võidakse isegi rakendusvärk vastu võtta.

                Aga tema on ka "kui ma ei eksi"-staadiumis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Üks endine riigikogulane väidab mulle just, et ikka 51 häält on vaja. Sellega võidakse isegi rakendusvärk vastu võtta.

                  Aga tema on ka "kui ma ei eksi"-staadiumis.
                  paistab, et ongi nii.

                  Kui algselt vajanuks eelnõu vastuvõtmiseks vähemalt 51 saadiku toetust, siis komisjonis täna otsustatud muudatuse kohaselt see enam nii ei ole. Nüüd piisab kooseluseaduse vastuvõtmiseks sellest, kui eelnõu poolt hääletab rohkem saadikuid kui selle vastu.
                  Parlamendi õiguskomisjoni otsuse kohaselt tuleb 40 saadiku algatatud ja palju vaidlusi tekitanud kooseluseaduse eelnõu riigikogus teisele lugemisele ja ilmselt ka lõpphääletusele oktoobri alguses, seejuures ei ole seaduse vastuvõtmiseks enam vaja riigikogu koosseisu enamuse toetust ehk vähemalt 51 häält.


                  samas ei hääletanud isegi oravad üksmeelselt selle poolt, nii et seis on endiselt segane.

                  Kommentaar


                    Palju hetkel riikogu liikme palk on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Üks endine riigikogulane väidab mulle just, et ikka 51 häält on vaja. Sellega võidakse isegi rakendusvärk vastu võtta.

                      Aga tema on ka "kui ma ei eksi"-staadiumis.
                      Lugesin veits. Koosseisu häälteenamust on vaja jah. Ehk siis 51 häält. See pigem ikka saadakse kokku.

                      Kommentaar


                        Tähendab, et siis kui vastaseid rahustati, et rakendusseadus vajab 67 poolthäält, muudeti asi vaikselt ringi, et piisaks ka kohalolijete enamusest?

                        Kommentaar


                          tore kolmik uues parlamendis - milling, palling ja sulling
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Tähendab, et siis kui vastaseid rahustati, et rakendusseadus vajab 67 poolthäält, muudeti asi vaikselt ringi, et piisaks ka kohalolijete enamusest?
                            Ma väga ei tea, kus räägiti, et üldse on 67 poolthäält vaja. Endale on ka koguaeg tundunud, et nii palju küll ei tohiks vaja minna.

                            Aga kohalolijate enamusest ei piisa ju. Seda oli vaja eelnõu vastuvõtmiseks. Rakendussäteteks on vaja koosseisuenamust. Veidi karmim nõue, aga kokku saadakse see ilmselt ikka.


                            Aga üldiselt tervitaks Noolt, kes kommenteeris oma eilset valimistulemust nii. lol

                            Algselt postitas Erki Nool
                            Ma ei saanud pauku näkku ega kõhtu, vaid ikka allapoole vööd."

                            Kommentaar


                              51 häält ei tundu mulle väga reaalne, sest paljud tuntud vabameelsemad kandidaadid jäid parlamendist välja. Vabaerakonna omad peale Herkeli ja Adamsi - pole muidugi aimugi, mis nende seisukoht on. Keskist on ikka väga vähe hääli tulemas ja reformist ilmselt nii mõnigi minemas.
                              Tagurlik tundub see seltskond enamuses.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X