320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ütleme nii et mina andsin oma panuse 2003. aastal, et meie rahvus säiliks ja seda ei pühitaks ajaloo prügikasti. Minu südametunnistus on puhas.
    Krt, ma küll sellist varianti hääletusel ei mäleta. Aga täitsa põnev oleks näha mida EU ja Nato vastased aastal 2015 Ukraina sündmuste taustal teeks, kui Eesti oleks kogu regiooni ainuke riik, mis ei kuulu ühtegi suuremasse organisatsiooni.
    Ise sellises Eestis küll ei julgeks olla, eriti kui riigi eesotsas on vennad kes raiuvad Saakashvilile sarnaselt, et Petserimaa on meie.
    Väikese rahvuse esindajatel on minu arvates eriti oluline olla diplomaatiliselt pädevad ja tajuda reaalseid võimalusi, mis riigil on. Mingid utoopiad tasuks heaga kõrvale jätta, rahvuse säilimise nimel on see märksa olulisem.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Krt, ma küll sellist varianti hääletusel ei mäleta. Aga täitsa põnev oleks näha mida EU ja Nato vastased aastal 2015 Ukraina sündmuste taustal teeks, kui Eesti oleks kogu regiooni ainuke riik, mis ei kuulu ühtegi suuremasse organisatsiooni.
      Ise sellises Eestis küll ei julgeks olla, eriti kui riigi eesotsas on vennad kes raiuvad Saakashvilile sarnaselt, et Petserimaa on meie.
      Väikese rahvuse esindajatel on minu arvates eriti oluline olla diplomaatiliselt pädevad ja tajuda reaalseid võimalusi, mis riigil on. Mingid utoopiad tasuks heaga kõrvale jätta, rahvuse säilimise nimel on see märksa olulisem.
      100% nõus.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Peeter Võsalt mõnus ja odav valmisreklaam. Häält ei anna, aga reklaam on odavalt tehtud ja aus!

        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          See TV3 saade kus nad metsas üritavad "ellu" jääda on ikka paras komejant, raisk.

          Kommentaar


            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Nonii, dr. Vassiljevi arust tuleks naisi steriliseerima hakata https://soundcloud.com/urmet-kook/vassiljev


            E: Ning Kreeklased on juba välja mõelnud kust raha saada. LINK

            Kommentaar


              Aga täitsa põnev oleks näha mida EU ja Nato vastased aastal 2015 Ukraina sündmuste taustal teeks, kui Eesti oleks kogu regiooni ainuke riik, mis ei kuulu ühtegi suuremasse organisatsiooni.
              EU ja NATO vastaseid ei peaks nüüd samasse patta panema. Ma ise suhtun EU-sse kui kurba paratamatusesse aga kõik mu tuttavad, kes on veendunud EU vastased, on alati olnud NATOsse kuulumise poolt.

              Kommentaar


                Kas see, et Ivo Linna toetab reklaamis IRLi, on taotluslikult sarnane Riigimeeste II hooajaga, kus Ivo Linna võeti suvalt Sülemi reklaaminäoks?

                Kommentaar


                  Militaar.net-i foorumkond pani käesoleva aasta alguses kokku pika küsimustiku teemal Eesti Riigikaitse ning saatis erakondadele laiali. Nüüd on erakondade vastused käes ning avaldatud.

                  Kommentaar


                    Ma just tahtsin kirjutada, et iseenesest loodan ma, et Vabaerakond nelja partei kõrvale Riigikogusse saab, ent ise ma sellistele naljameestele (kuningriiklased tulevad meelde) oma häält eales ei anna. Sest uus jõud jne on tore asi aga kui nad ühes valdkonnas nii lolli juttu ajavad, siis mis annab alust arvata, et nad ka teistes küsimustes sama lambad pole või ei ole viitsinud isegi omavahel vastavat temaatikat läbi arutada?
                    Lihtsalt paar näidet.


                    3) Mis on teie jaoks „esmane kaitsevõime”? (s.h. kaitsevõime rakendumise kiirus, maht ja vahendid)

                    Selleks saab olla siiski “roheliste mehikeste” ilmumisel see võimekus, et me suudame sellistes olukordades tagada stabiilsuse ning algfaasis panna arengutele piir. Selleks saab ja on tänases mõistes kaks organisatsiooni: Kaitseliit ja jahimehed. Täna on see tegelikult veel puudulik..


                    7) Kui on plaan kaitsekulusid tõsta, siis kui palju, mille jaoks ning millised on katteallikad?


                    Eesti Vabaerakond on välja öelnud, et Ukraina kriisi valguses oleks meil mõistlik olla valmis kaitsekulutuste tõstmiseks praeguselt 2% SKT-st 3% juhul, kui olukord maailmas veelgi pahaendelisemaks muutub. Iga riigi esmane ülesanne saab ikka olla iseseisvus ja selleks tuleb ka kõik teha.
                    Justkui saaks ootamatult "veel pahaendelisemaks muutunud maailmas" veel midagi protsendikese tõstmisega teha, nagu polekski mingi võimekuse väljaarendamisel tegu mitmeaaastase pikkuse tööga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust


                      7) Kui on plaan kaitsekulusid tõsta, siis kui palju, mille jaoks ning millised on katteallikad?


                      Eesti Vabaerakond on välja öelnud, et Ukraina kriisi valguses oleks meil mõistlik olla valmis kaitsekulutuste tõstmiseks praeguselt 2% SKT-st 3% juhul, kui olukord maailmas veelgi pahaendelisemaks muutub. Iga riigi esmane ülesanne saab ikka olla iseseisvus ja selleks tuleb ka kõik teha.
                      Justkui saaks ootamatult "veel pahaendelisemaks muutunud maailmas" veel midagi protsendikese tõstmisega teha, nagu polekski mingi võimekuse väljaarendamisel tegu mitmeaaastase pikkuse tööga.
                      Talvik teeb ka filmid 1943, 1942, 1941, 1940.

                      Kommentaar


                        Veits küll offtopic, aga kas keegi oskab linkida mind kuhugi, kus on see või need Charlie Hebdo pildid inglise keelde tõlgituna või siis ära seletatuna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Ma just tahtsin kirjutada, et iseenesest loodan ma, et Vabaerakond nelja partei kõrvale Riigikogusse saab, ent ise ma sellistele naljameestele (kuningriiklased tulevad meelde) oma häält eales ei anna. Sest uus jõud jne on tore asi aga kui nad ühes valdkonnas nii lolli juttu ajavad, siis mis annab alust arvata, et nad ka teistes küsimustes sama lambad pole või ei ole viitsinud isegi omavahel vastavat temaatikat läbi arutada?
                          Lihtsalt paar näidet.


                          3) Mis on teie jaoks „esmane kaitsevõime”? (s.h. kaitsevõime rakendumise kiirus, maht ja vahendid)

                          Selleks saab olla siiski “roheliste mehikeste” ilmumisel see võimekus, et me suudame sellistes olukordades tagada stabiilsuse ning algfaasis panna arengutele piir. Selleks saab ja on tänases mõistes kaks organisatsiooni: Kaitseliit ja jahimehed. Täna on see tegelikult veel puudulik..


                          7) Kui on plaan kaitsekulusid tõsta, siis kui palju, mille jaoks ning millised on katteallikad?


                          Eesti Vabaerakond on välja öelnud, et Ukraina kriisi valguses oleks meil mõistlik olla valmis kaitsekulutuste tõstmiseks praeguselt 2% SKT-st 3% juhul, kui olukord maailmas veelgi pahaendelisemaks muutub. Iga riigi esmane ülesanne saab ikka olla iseseisvus ja selleks tuleb ka kõik teha.
                          Justkui saaks ootamatult "veel pahaendelisemaks muutunud maailmas" veel midagi protsendikese tõstmisega teha, nagu polekski mingi võimekuse väljaarendamisel tegu mitmeaaastase pikkuse tööga.
                          Ma lihtsalt huvipärast, kust ja kelle intervjuust see tekst pärit on? Pole ise tähele pannud.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            julgeolek oli
                            maavarade ja loodusega seostuv hetke parlamendi erakondade poolt.


                            ehk
                            reform- mittemidagiütlev mull "Mida mitmekesisem ja puhtam on meie looduskeskkond ja mida rohkem on Eesti inimestel võimalusi ja põhjust looduses aega veeta, seda parem on Eesti inimeste tervis, seda väiksem ühiskonna stressitase ja seeläbi tugevam me riik."

                            IRL- taastab põllumajandust "Looduskaitses tuleb loobuda silmakirjalikkusest. Kunagi kaitse alla võetud pärandkultuurmaastikud, mis on võsastunud ja liigirikkuse minetanud, tulebanda tagasi põllu- või metsamajanduslikku kasutusse. Maa, mis võiks kanda vilja või metsa, ei peaks kandma võsa. Viljakas haritav maa on loodusvara,mida tuleb kasutada mõistlikult"

                            SDE- mingi mull ja ulme "Teostame riiklikult Eesti maavarade täieliku kaardistamise ja võimaliku kaevandamise analüüsid, leiame tasakaalu riigi majanduslike ja keskkonnakaitseliste huvide vahel."

                            kesk- taastab põllumajandust "Käivitame koostöös eraomanike, kohalike omavalitsuste ja kolmanda sektoriga riikliku programmi põllumajanduslikust ja muust kasutusest väljajäetud maade loodus- ja inimsõbralikuks kasutusele võtuks"
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mg Vaata postitust
                              SDE- mingi mull ja ulme "Teostame riiklikult Eesti maavarade täieliku kaardistamise ja võimaliku kaevandamise analüüsid, leiame tasakaalu riigi majanduslike ja keskkonnakaitseliste huvide vahel."
                              Tegelikult sotside poolt üllatavalt selge ja sirgjooneline seisukoht, mis vastandub hetkel valitsevale paranoilisele suhtumisele maavarade uuringutesse. Selle hüsteeriaga tegi algust Pentus-Rosimannus ja Raidma lubas jätkata. Samas hetkel tundub SDE-le see sobivat ja pole näinud, et nad koalitsioonipartnerile selles osas etteheiteid teeks.

                              Siin ka link Ülikoolide kriitikale senise maavarapoliitika kohta http://majandus24.postimees.ee/30288...avarapoliitika

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Ma lihtsalt huvipärast, kust ja kelle intervjuust see tekst pärit on? Pole ise tähele pannud.
                                Vt ülaltoodud rallika linki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X