320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Ei tea. Mulle Tankler meeldib seal. Väljendustes on ta kindlasti vähem reljeefne kui Samost aga ei saa öelda, et nüüd Muuliga ühte arvamust taotakse seal saates. Ma üldse hoiduks võrdlustest, sest alati ei peagi hindama eelkäijatega saatejuhte.
    Küll aga on mul tõsine mure eesti ajakirjanduse pärast. R2, EE jne jooksevad tühjaks... Mis saab sõltumatust ja kvaliteetsest ajakirjandusest? :
    Loomulikult ei saa öelda, et uus peab olema sama mis vana, kuid võrdlusteta päris ka ei saa. Ajakirjanike pärast ära muretse, tulevad uued ja hullemad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      No siis võiks ju riik igalt lahkuvalt eestlaselt tema peale kulutatud raha tagasi nõuda. "nahui sa 10a tasuta koolilõunat sõid, kui nüüd austraaliasse läheb. maksa kõik tagasi!"
      Tramisvärkonetkohetõmmatakseäärmusesseära. On mingi hulk ameteid mis on riigile eluliselt vajalikud ning millede väljaõppesse riik panustab eeldusega, et kooli lõpetanud jääb siia tööle mitte ei tõmba austraaliasse palmi alla apelsine korjama.

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Ei tea. Mulle Tankler meeldib seal. Väljendustes on ta kindlasti vähem reljeefne kui Samost aga ei saa öelda, et nüüd Muuliga ühte arvamust taotakse seal saates. Ma üldse hoiduks võrdlustest, sest alati ei peagi hindama eelkäijatega saatejuhte.
        Küll aga on mul tõsine mure eesti ajakirjanduse pärast. R2, EE jne jooksevad tühjaks... Mis saab sõltumatust ja kvaliteetsest ajakirjandusest? :
        Andrei kirjutas suhteliselt vähe. Ladõnskaja keskeltläbi. Seega pole maailma kõige suurem kaotus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ladõnskaja keskeltläbi. Seega pole maailma kõige suurem kaotus.
          Et jah, nüüd saab palju rohkem pilti. Võibolla, et siis hoopiski võit
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Et jah, nüüd saab palju rohkem pilti. Võibolla, et siis hoopiski võit
            Tanklerit pole raadios kuulanud, aga temaga on üsna keeruline ka päriselus suhelda. Ta mõtleb iga sõna eel päris pikalt ja selle ajaga, kui tema jõuab lause lõpupoole, olen ma enamjaolt selle lause juba lõpetanud. Muidu on igati mõistlik inimene, hea peatoimetaja, aga kui temaga rääkima peab, siis on see üsna kummaline kohati...

            P.S.

            Ladõnskajaga oli meil meeldib komme, et tema ütles mulle hommikuti: "Tere, fašist."
            Ja mina vastasin: "Tere, tibla."
            Kui tuli teade, et ta on liitunud IRL-ga, siis ma tervitasin teda hommikul ise: "Tere, fašist."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ladõnskajaga oli meil meeldib komme, et tema ütles mulle hommikuti: "Tere, fašist."
              Ja mina vastasin: "Tere, tibla."
              Kui tuli teade, et ta on liitunud IRL-ga, siis ma tervitasin teda hommikul ise: "Tere, fašist."

              See on hea
              Võin ma selle sotsiaalmeediasse postitada?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                See on hea
                Võin ma selle sotsiaalmeediasse postitada?
                Ah, pigem mitte. Seda võib valesti tõlgendada. Me saime Vikaga väga kenasti läbi ja see oli naljaga mõeldud ja shit. Aga interveebis kipuvad asjad pea peale keerduma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ah, pigem mitte. Seda võib valesti tõlgendada. Me saime Vikaga väga kenasti läbi ja see oli naljaga mõeldud ja shit. Aga interveebis kipuvad asjad pea peale keerduma.
                  See on juba interveebis.
                  Kusjuures just eile mõtlesin, et kuulujutud on kuulujutud täpselt seni kuni nad kirja saavad. Avaldamise hetkest saavad kuulujutud faktideks.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mul on ka kahju, et hea saade ära langeb aga kindlasti on poliitikas vaja pigem Muulit või Samostit kui lapspoliitikutest poliitpiidreid, kes eluaeg ainult ideoloogiatööd ongi teinud, kuskilt noortekogust alates.
                    Lihtsalt mõttekohaks: http://uudised.err.ee/v/arvamus/d02d...a-e32c4bb0e356

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      tõele au andes on see üsna ilase maigu ja stiiliga artikkel väga lihtsal teemal.

                      Tippjuht ja -poliitik ei pea olema oma vastutusala Eesti parim spetsialist. Samamoodi nagu ei pea tehase juht olema parim a la tööstusliinispets (ei tunne valdkona, ei tea täpseid ameteid). Ettevõtte tippjuht peab vastavatelt isikutelt (olgu nendeks tema alluvad või vastavad huvigrupid) saadud infot kasutama oma organisatsiooni omanike seatud eesmärkide täitmiseks. Sama on poliitikute ja ministritega.

                      Esimene erinevus on aga selles, et "organisatsioon" on riik ning "omanik" rahvas. Teine erinevus on selles, et omanike arv on liiga suur ning nii läheb asi lappama.

                      Samuti ei tasu arvata, et riigiaparaadis ei ole valdkonna tippspetsialiste. Nemad ei trügi ega neid ka panda kaamerate ette. Ja kui pannaksegi, siis tema ülesanne ei ole rahvale mesijuttu ajada, vaid oma valdkonnast rääkida. Ja oh seda häda siis kui mingi majandus- või energeetikaspets ei ole visuaalselt või oraalselt kõige parem vend.

                      Tõsi, neid tippspetse võiks back-offices rohkem olla. Kuid lihtne on lüüa rusikas lauale ja öelda "rohkem tippspetsialiste!!!". Kust kohast? Aru tuleb saada, et neid inimesi lihtsalt ei ole võtta. Nad on Eestis olemas, aga no ei tule avalikku sektorisse. Miks?

                      Sest:
                      1. Päris perses on 3x päevas iga oma sammu ja töölõiku "omanikule" põhjendada.
                      2. Päris perses on, et "omanik" ei saa su põhjendustest aru ja ütleb, et sa oled ülbe ja ennasttäis kui lõpuks üle viskab ja vähe tõsisema tooniga ütled, et "kuule aitab nüüd küll"
                      3. Päris perses on, et ütled ühe asja valesti ning oled selle peale avalik süljetops ja pead toidupoodi naise saatma.

                      (list võiks pikalt jätkuda)

                      Ja lõpetuseks on päris perses ka see, et kõige selle peale saad sa kõvasti vähem palka kui mujal, paremas kohas saaksid ning "omanik" ikka möliseb, et oled ülemakstud siga, kes ei tee tööd ja "üleüldsegi... sa ei loo mingit kuradi väärtust ja ainult istud siin minu rahakoti peal". Ja siis me imestame, et tippude tipp ei tule.

                      Taavi Kotka sarnaseid masohhiste on ühiskonnas siiski vähe.

                      Kommentaar


                        Ladõnskajaga oli meil meeldib komme, et tema ütles mulle hommikuti: "Tere, fašist."
                        Ja mina vastasin: "Tere, tibla."
                        Kui tuli teade, et ta on liitunud IRL-ga, siis ma tervitasin teda hommikul ise: "Tere, fašist."
                        Kuhu jäi viide Manona Parise raamatule Minu Moskva?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          LeeRomeno muidu sümpaatsele postitusele niipalju vastuseks, et ma ei leia, et saaks kõrvutada stardipositsioone, milles lääneriigid olid ilmasõja järel ja milles oli Eesti anno 1991. Ei saa ei taustsüsteemi arvesse võttes (sõjajärgne majanduskasv) ega puht faktiliselt. See, et paarikümne aastaga on tuldud siia, kus oleme, on minu arvates pigem loogiline ja endise liiduvabariikidega võrdlemine ei päde kuidagi, kui võtta arvesse, mil määral (ja misiganes põhjusil) on need endise suure sõbraliku pere vennasrahvad jäänud või jätnud end põhimõtteliselt stardipakkudele kügelema ja viina jooma. Selles mõttes ei saa ka senitehtule meie riigis suurt midagi ette heita, aga öelda, et meil on vähe aega olnud või et teistel läheb veel sitemini on lihtsalt kehva vabandus.

                          Praegu on probleem lihtsalt mastaapses proportsioonituses. Kõiges, olgu see majandus, demograafia või mis iganes. Viimasel dekaadil on riiki valitsetud liiga loosunglikult ja konsensuslikkusele ühiskonnas vähe tähelepanu pöörates. See on muu hulgas ka üles kasvatanu põlvkonnad, kel on kohati põhjendamatult kõrged ootused elustandardile, mida ilmselgelt ei saavuta nii vähese tööga, kui põlvkond on valmis panustama. Kuidagimoodi ei tule paraku olukorrale kasuks ka reformarite ja sotsirämpsu poolt jõuga kultiveeritav multkultijura. Liiga ruttu ja liiga palju inimesi kõrvaldatakse sedasi kui sobimatud ühiskonna edendamiseks.
                          No Eesti oli elanud aastakümneid tsentraliseeritud kommunismis, samas kui Lääne-Euroopa kapitalismis ning elas üle kõik kapitalistlikule ühiskonnale omased tunnused läbi märksa pikemal ajaperioodil. Võtame näiteks Skandinaavia, mida meile pidevalt ideaalsete riikide näitena tuuakse, kus kõik elavad õndsas sotsialismis. Ega see alati nii ei olnud, Soome oli peale sõda ikka väga halvas seisus ja pikka aega Lääne-Euroopa perifeeria kust inimesed läksid teistesse riikidesse tööle ja elama. Soome elas kogu selle muudatuse läbi 60 aastaga. Eestis võttis oma suure naabri eeskujuks enamvähem kohe peale taasiseseisvumist, aga kogu seda protsessi lühikese aja jooksul läbi teha ongi valus ja suur hulk Eesti inimesi on jäänud ka tänu sellele elu hammasrataste vahele.

                          Skandinaavia saab elada õndsas sotsialismis, kuna neil on vahendid, rikkus. See rikkus on kogunenud pikaajaliselt riiki üles ehitades. Selliste riikide naabruses elamine vaba tööturu kontekstis ongi vaesematele riikidele kurnav, aga kogu see protsess tuleb lihtsalt üle elada, sest majandusel on kombeks ennast siiski avatud piiride süsteemis riikide tasandil ühtlustuda.
                          Siin tulevadki mängu immgiratsioon ja emigratsioon. Ühel hetkel (tundub et see hetk on juba õige pea käes) ei ole enam Eestis inimesi, kes teeks madalamapalgalisi töid (enamjaolt teenindussektor). Selle lahenduseks on ainult kas palkade kasv või odavama tööjõu sissevool.

                          Ning kelle muuga sa enda arengut ikka võrdled, kui mitte saatusekaaslastega?

                          Olen muidugi nõus sellega, et kahjuks ei ole reformierakond enam ammu oma nime väärt. Hetkel on tegu erakonnaga, mille nr.1 plaan on mitte riigi jaoks midagi head teha, vaid kindlustada enda valituks saamine. Aastatega on erakonda tekkinud terve plejaad karjääripoliikuid, kelle leiva toobki lauale võimul püsimine, sest midagi muud nad ei oska, alatest sellest idiootlikust "5 rikkama riigi sekka" saavast populismist on nende poliitika olnud imal ja lääge. Koalisatsioon sotsidega muidugi on ikka oma viimaste väärtuste WC potist alla laskmine. Samas ma võin ka öelda, et kui sul on halvad valikud, siis tuleb valida halbadest valikudest see parim.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Ehk on vaja just poliitikuid, kes pühenduksid poliitikale 110-protsendiliselt – mis eeldaks ka mitme valdkonnaga kursis püsimist – ja oleksid oma ala professionaalid: tunneksid läbi ja lõhki poliitika kujundamise protsessi, oleksid head poliitilised kommunikaatorid, oskaksid kaasata ning oleksid hästi tuttavad demokraatiaga selle eri vormides.
                            Nii lolli juttu pole ammu lugenud. Probleem selles ongi, et limukatest nn profipoliitikud tunnevad liiga hästi just "läbi ja lõhki poliitika kujundamise protsessi" ning on "head poliitilised kommunikaatorid", olemata aga üheski muus valdkonnas asjatundjad ning veelgi enam, omamata tihti isegi mingit muud töökogemust kui parteitöö.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kuhu jäi viide Manona Parise raamatule Minu Moskva?
                              see ei tulnud sealt. Vaid sai alguse ùhest minu kogemusest sest ajast, mil ma ise venes òppisin.

                              Kommentaar


                                Viimases Kolmeraudses oli üks päris huvitab debatt teemal Eesti ja narkootikumid. Stuudios oli esindatud härra Kaur Kender ja keegi eluvõõras ja rahvavaenulik poliitik IRList.
                                See sama vaidlus oli minu arvates täiuslik näide sellest kuidas käib arutlemine siin soccernetis elu üle Eestis. Mina siis esindan seda Kaur Kenderi koolkonda ja arusaamist ja teiselpool on tulevased ja praegused noorpoliitikud, kes on nii eluvõõrad ja rahvavaenulikud et süda läheb pahaks. Vaadake vahelduseks peeglisse reformarite ja irli fännid ja tallalakkujad. Sellised mehed selle riigi põhja veavad. Kas saab veel eluvõõram olla? Kuidas saab nii pime olla? Sellise maailmavaate taga saab olla ainult üüratu ja põhjatu rumalus. Häbi on selliste pärast. Väga häbi!

                                link: http://www.tv3play.ee/sisu/kolmeraudne (alates 17:55)

                                e:
                                Kaur Kenderi blogi antud teemal : http://nihilist.fm/fentanuul-ja-sajad-miljonid-eurod/

                                (teema võib ka kopeerida ümber kuskile ainete teemasse, aga kuna siin juba poliitikutest ja valmistest jutt käib, siis see teema peaks ka siia täiesti rahulikult sobima. sitemal juhul saab mõni mõrtsukast kretiin ennast harida)
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X