320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ta on seal kommenteerinud või millest jutt käib?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kas ta on seal kommenteerinud või millest jutt käib?
      Ole lahke
      "ERRi sügavalt juurdunud ideoloogiline kallutatus ja professionaalne küündimatus on juba ammu avalik saladus. Tõsi, kõnealune klipp on küll labane ja madal, aga samas sellisena ka kõnekas," sõnab Varro Vooglaid

      Kommentaar


        Päevakajalistel teemadel tulebki nalja teha. Ideoloogilistes küsimustes muidugi on seni see ok, kuniks rahvustelevisioonis koguaeg ühte poole kaldu ei ole.

        Kommentaar


          kui inimene on ülepaisuvalt tõsimeelne, siis see muutubki naeruväärseks ja selle üle tehaksegi nalja. pärast selle peale solvuda, ei tee olukorda mitte paremaks, vaid nali kestab kauem, sest on vaataja jaoks vürtsikam. intriig müüb. oleks öeld, kui kommentaari küsiti, et naljamehed ju peavad ka millestki elama, või kasvõi et pole vaadanud. lahmida nii tõotab aint uut peale tulevat narrimist. et no jõudu varrole.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            kui inimene on ülepaisuvalt tõsimeelne, siis see muutubki naeruväärseks ja selle üle tehaksegi nalja. pärast selle peale solvuda, ei tee olukorda mitte paremaks, vaid nali kestab kauem, sest on vaataja jaoks vürtsikam. intriig müüb. oleks öeld, kui kommentaari küsiti, et naljamehed ju peavad ka millestki elama, või kasvõi et pole vaadanud. lahmida nii tõotab aint uut peale tulevat narrimist. et no jõudu varrole.
            Just, ja kui nad oma sõnumeid vähe rahulikumalt kommunikeeriks, siis mõjuksid ka tõsiselt võetavana.
            Hetkel see pidev karjumine, ähvardamine ja kohati lausa hüsteeriline maailma must/valge kirjeldamine mõjubki naeruväärselt.
            Toote/teenusedisainerina, kes ka varem erakondadega koos töötanud väidan, et ka nende sõnumit on võimalik pakendada selliseks, et see oleks vastuvõetavam suuremale hulgale valijatele aga õnneks/kahjuks nad seda ise veel ei taipa.
            Konservatiivsus ei pea olema alati klähviv koer vaid võib olla ka vanaisalik õpetus.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Päevakajalistel teemadel tulebki nalja teha. Ideoloogilistes küsimustes muidugi on seni see ok, kuniks rahvustelevisioonis koguaeg ühte poole kaldu ei ole.
              Puht huvipärast, kas err on ühelepoole kaldu ainult, kindel? Mis osas?

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Just, ja kui nad oma sõnumeid vähe rahulikumalt kommunikeeriks, siis mõjuksid ka tõsiselt võetavana.
                Hetkel see pidev karjumine, ähvardamine ja kohati lausa hüsteeriline maailma must/valge kirjeldamine mõjubki naeruväärselt.
                Toote/teenusedisainerina, kes ka varem erakondadega koos töötanud väidan, et ka nende sõnumit on võimalik pakendada selliseks, et see oleks vastuvõetavam suuremale hulgale valijatele aga õnneks/kahjuks nad seda ise veel ei taipa.
                Konservatiivsus ei pea olema alati klähviv koer vaid võib olla ka vanaisalik õpetus.
                Selles suhtes olen täiesti nõus. Usun, et eks nad ise saavad ka sellest ühel hetkel aru kui toetajaid lihtsalt juurde enam ei tule. Selline vastanduv hirmutamistaktika mõjub hulgale x, ja vaadates EKRE toetust, siis ega see enam ei kasva , samas kui nn rahulikke konservatiive oleks veel turul palju.
                Ma ise valiks ka hea meelega mõnda konservatiiset parteid nagu Isamaad väga pikalt, aga IRL on tänaseks oma näo kaotanud, vabaerakond ei tea ise ka kes nad on, aga EKRE pseudoprobleemid ei kõneta mind absoluutselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Just, ja kui nad oma sõnumeid vähe rahulikumalt kommunikeeriks, siis mõjuksid ka tõsiselt võetavana.
                  Hetkel see pidev karjumine, ähvardamine ja kohati lausa hüsteeriline maailma must/valge kirjeldamine mõjubki naeruväärselt.
                  Toote/teenusedisainerina, kes ka varem erakondadega koos töötanud väidan, et ka nende sõnumit on võimalik pakendada selliseks, et see oleks vastuvõetavam suuremale hulgale valijatele aga õnneks/kahjuks nad seda ise veel ei taipa.
                  Konservatiivsus ei pea olema alati klähviv koer vaid võib olla ka vanaisalik õpetus.
                  Hmm. Kuidas saavutada edu? A) Teha seda, mida teised ei tee; B) Teha seda, mida teised teevad.

                  Kui nad nüüd ühel päeval enda retoorikat muudavad, siis... bla-bla-bla.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Hmm. Kuidas saavutada edu? A) Teha seda, mida teised ei tee; B) Teha seda, mida teised teevad.

                    Kui nad nüüd ühel päeval enda retoorikat muudavad, siis... bla-bla-bla.
                    Kas ma saan õigesti aru, et sa ei nõustu ja püüdsid seda näitlikustada?
                    Sa ei arva, et lõpuks ka nende toetajad väsivad, sest kaua sa ikka hirmul ja vihane kannatad olla?

                    Nii nagu iga uue toote turule toomine nõuab head strateegiat ja kavalat lähenemist, nii nõuab seda ka erakonna toetuse kasvatamine, juhuslikkusel on siin vähe ruumi ning alati pole arukas kohe teisi imiteerida.
                    Hetkel mil kõik karjuvad, ähvardavad ning vastanduvad ongi nutikas olla see rahulik jõud, mis loob tasakaalu. Ütleks, et sellise lähenemise järgi on isegi karjuv nõudlus (tean, tean, tola olen)
                    Boonusena poleks nad nii palju enam kõigil hambus aga siis on juba oht, et sisutühjus nende sõnumis paistab rohkem läbi kui Kaja Kallase särgid... mmmmmmm....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Puht huvipärast, kas err on ühelepoole kaldu ainult, kindel? Mis osas?
                      Mina cannumani postitusest seda küll välja ei loe, et ta väidaks nagu ERR oleks kaldu. Võib olla hoopis mina eksin ja ta väitis seda aga lihtsalt mainin.

                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Ma ise valiks ka hea meelega mõnda konservatiiset parteid nagu Isamaad väga pikalt, aga IRL on tänaseks oma näo kaotanud, vabaerakond ei tea ise ka kes nad on, aga EKRE pseudoprobleemid ei kõneta mind absoluutselt.
                      Täpselt see mida mina mõtlen, just selle IRL-i osas, mine või Refi valima aga ma ei taha! Ja valimata nagu ka jätta ei saa. Järgmine valik oleksid sotsid aga.. jah. Kui nad Refi lõa otsast pääsesid, on suurepäraselt näha millega tegelema hakati.

                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Sa ei arva, et lõpuks ka nende toetajad väsivad, sest kaua sa ikka hirmul ja vihane kannatad olla?

                      Hetkel mil kõik karjuvad, ähvardavad ning vastanduvad ongi nutikas olla see rahulik jõud, mis loob tasakaalu. Ütleks, et sellise lähenemise järgi on isegi karjuv nõudlus (tean, tean, tola olen)
                      Boonusena poleks nad nii palju enam kõigil hambus aga siis on juba oht, et sisutühjus nende sõnumis paistab rohkem läbi kui Kaja Kallase särgid... mmmmmmm....
                      Hirmutamine on nii Refi kui Keski puhul toiminud väga kaua. Pealegi olles kannataja rollis, koondavad nad enda toetajaid (Kesk on väga palju sama teinud - "meid kiusatakse").
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mina cannumani postitusest seda küll välja ei loe, et ta väidaks nagu ERR oleks kaldu. Võib olla hoopis mina eksin ja ta väitis seda aga lihtsalt mainin.


                        Täpselt see mida mina mõtlen, just selle IRL-i osas, mine või Refi valima aga ma ei taha! Ja valimata nagu ka jätta ei saa. Järgmine valik oleksid sotsid aga.. jah. Kui nad Refi lõa otsast pääsesid, on suurepäraselt näha millega tegelema hakati.


                        Hirmutamine on nii Refi kui Keski puhul toiminud väga kaua. Pealegi olles kannataja rollis, koondavad nad enda toetajaid (Kesk on väga palju sama teinud - "meid kiusatakse").
                        Nõus, sest miski ei liida masse paremini, kui ühine vaenlane aga valijad lõpuks väsivad sellest, võibolla mitte kohe aga lõpuks ikka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Puht huvipärast, kas err on ühelepoole kaldu ainult, kindel? Mis osas?
                          Ei arva seda. Ma muidugi väga palju ei vaata ka ETV-d ja ei oska väga head hinnangut anda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            https://www.facebook.com/eestitelevi...5769580857324/

                            Natukene nalja ei tee kunagigi paha, või siis igalnaljal on kübeke tõtt
                            tea, mida Võrno sellest arvab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                              tea, mida Võrno sellest arvab.
                              Võrno? See tegelane on ammu juba mu silmis mänginud oma protsendid maha, liiga nilbe ja liiga ilane tüüp, sorri.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Võrno? See tegelane on ammu juba mu silmis mänginud oma protsendid maha, liiga nilbe ja liiga ilane tüüp, sorri.
                                vastupidist ei väitnudki,
                                pidasin silmas tema ja Oja (varasemat) kamraadlust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X