320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EKRE FTW. Kultuur ongi tõusikute jaoks. Eesti proletariaat tahab lihtsat ja arusaadavat.
    Jaak Madison: rahastama peaks vaid kompetentselt komisjonilt heakskiidu saanud rahvuslikku kultuuri

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      EKRE FTW. Kultuur ongi tõusikute jaoks. Eesti proletariaat tahab lihtsat ja arusaadavat.
      Jaak Madison: rahastama peaks vaid kompetentselt komisjonilt heakskiidu saanud rahvuslikku kultuuri
      Varsti hakatakse ebasobivaid raamatuid põletama?

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Ega ikka ei ole nii.
        EKRE-l on Rahvaliiduga siiski väga vähe pistmist. Võib-olla organisatoorses mõttes aitas kaasa, et kusagil oli mingi maakonna kontor säilinud aga ideoloogilises mõttes mitte. Mu enda tutvusringkonnas ja sugulaste seas on mitmeid EKRE valijaid aga neist keegi pole kohe kindlasti varem Rahvaliitu valinud. Kõik või enamus neist on IRLi kunagised valijad-toetajad, kes sobiva alternatiivi tekkides on respublikaanistunud IRL-i juurest liikunud konkreetsema ja selgema variandi juurde.
        Samuti ei nõustu, et EKRE liidrid ajavad juttu, millesse ise ei usu. Nad rääkisid sama ka 10-15 aastat tagasi kui EKREt olemas ei olnud. Tean ühiste tuttavate kaudu, et noorem Helme nägi oma vaadete põhjal mingil ajal näguripäevi, sest keegi tööle ei võtnud; no Põlluaas on samadel seisukohtadel olnud ammustest aegadest - olen ise taga suhelnud ja vahel vaielnudki vähemalt 10 aastat tagasi. Seda küll netiavarustes, isiklikult ei tunne tõesti.
        Tõsi on muidugi see, et EKRE tõus kerkis soodsasse aega, kui kõigepealt kerkis esile kooseluteema, seejärel pagulased. Meenub, kuidas Samost kord kurvalt oma raadiosaates ütles: õigus on vist neil kes ütlevad, tahtsime kooseluseadust, saime EKRE. Ukraina ka muidugi aga selle üle oskasid ka teised parteid profiiti lõigata. Mille üle mul isiklikult on hea meel.
        Helmed pole kogu aeg sama juttu ajanud (va vene ja EL teema) nad on lihtsalt pidevalt ühiskonnas aktuaalseks kujunenud teemade puhul alati vastandunud. Nõus, et tänu viimasel ajal palju kära tekitanud pagulaste ja kooselu teemale on nad palju populaarsust kogunud. Ehk ajastus on siinkohal olnud neile suureks abiks. Pidev valitsuse kirumine, a la korruptsioon ja muud skandaalid, on ka neile kasuks tulnud. Eks mingil hetkel valijad ka väsivad samadest nägudest ning hakatakse alternatiive otsima. IRL'i valijad rohkem EKRE poole pöördunud jne. Samas kui jätkusuutlik EKRE lähenemine on näitab meile aeg.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          https://www.postimees.ee/785788/rahv...ahvaerakonnaks
          Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja avaldas täna varahommikul oma Facebooki-seinal lühikese arvamusloo ajalehe Äripäev 5. oktoobri juhtkirja põhjal.



          Ja see, et paljud EKRE valijad pole Rahvaliitu varem valinud näitab pigem just seda mida ma üritasingi välja tuua. Leiti uus nüanss (kahjuks suht labane ja vähe oluline üldises mõttes ja madalatel tunnetel mängiv) ja see kõnetab tänapäeva valijaid rohkem, aga seltskond on sama. Ei mäleta küll, et Rahvaliit omal ajal oleks pasundanud pagulastest ja homodest.
          Helmed võtsid asja üle, leidsid õige nipi ja nii läheb.
          Tõsi on ka see, et noorem Helme ja Põlluaas on vanad "marurahvuslased", kes jaurasid aastaid koos Madissoni Tiidu, Böhmi ja Liimiga, mõnes mõttes kurb, et sellised tegelased suure ja arvestava partei etteotsa saanud.

          Minu point on see, et oli aeg kui Rahvaliit ja Sotsid tahtisid ühineda ja suurem osa seltskonnast on endiselt nendes parteides olemas, aga praegu nagu väga nende liitumine silmapiiril ei paista. Osavad poliitikud räägivad seda, mida valijad tahavad kuulata, paljud on võimule pääsemise nimel loobuma ka igasugustest põhimõtetest.
          Sinu antud esimeses lingis on esimees keegi Margo Miljand. Kes see sihuke on? Ehk vihje nende kahe erakonna seostele.
          Aga see, et tänase EKRE ja kunagise Rahvaliidu valijad on üsna erinev kaader, on fakt. EKRE on klassikaline rahvuslik-konservatiivne erakond. Rahvaliit koos oma eelkäijatega oli pigem agraarpartei, koos endiste kolhoosiesimeestega, millel maailmavaade puudus. Tuli praegu meelde jne, kuidas Rahvaliit võttis Lihula ausamba maha - no kas keegi kujutab ette, et EKRE oleks seda teinud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Sinu antud esimeses lingis on esimees keegi Margo Miljand. Kes see sihuke on?
            Aga see, et tänase EKRE ja kunagise Rahvaliidu valijad on üsna erinev kaader, on fakt. EKRE on klassikaline rahvuslik-konservatiivne erakond. Rahvaliit koos oma eelkäijatega oli pigem agraarpartei, koos endiste kolhoosiesimeestega, millel maailmavaade puudus. Tuli praegu meelde jne, kuidas Rahvaliit võttis Lihula ausamba maha - no kas keegi kujutab ette, et EKRE oleks seda teinud?
            https://poliitika.postimees.ee/30477...ttu-erakonnast - Margost, kui huvi tunned.

            Jah loomulikult on valijad mingil määral erinevad, ma ei väidagi seda, samas väita seda, et üsna erinev kaader, sellele vaidleks vastu. Lihtsalt agraarpartei valijaid huvitavad 2017 muud teemad.
            Aga mu peamine väide on see, et keda valitakse on suures osas samad nimed, lihtsalt partei eesotsas on teised inimesed ja räägitakse teistel teemadel, ehk siis EKRE näol ei ole suures osas tegu läbi ja lõhki paandunud "marurahvuslastega" vaid lihtsalt digimuundunud poliitikutega. Räägime seda, mida valija tahab kuulda.

            Kommentaar




              Natukene nalja ei tee kunagigi paha, või siis igalnaljal on kübeke tõtt

              Kommentaar


                Noojah, ERRil nüüd kellad. Kui EKRE peaks võimule tulema, siis ilmselgelt ERRi riiklikul rahastusel minek ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Noojah, ERRil nüüd kellad. Kui EKRE peaks võimule tulema, siis ilmselgelt ERRi riiklikul rahastusel minek ka.
                  No pigem ei näe kunagi enam Ärapanija või Tujurikkuja sarnast meelelahutust.

                  Kommentaar


                    Aga mu peamine väide on see, et keda valitakse on suures osas samad nimed, lihtsalt partei eesotsas on teised inimesed ja räägitakse teistel teemadel, ehk siis EKRE näol ei ole suures osas tegu läbi ja lõhki paandunud "marurahvuslastega" vaid lihtsalt digimuundunud poliitikutega.
                    Hmm, ja mina mäletasin, et Rahvaliidu ajal olid juhid ja häälemagnetid Reiljanid, Tuiksoo ja jumal teab kes veel, nüüd Helmed, Põlluaas, Madison... Aga vbla ma mäletan valesti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Hmm, ja mina mäletasin, et Rahvaliidu ajal olid juhid ja häälemagnetid Reiljanid, Tuiksoo ja jumal teab kes veel, nüüd Helmed, Põlluaas, Madison... Aga vbla ma mäletan valesti.
                      No seda ma ju kirjutasin, partei eesotsas on teised inimesed, aga 3 inimest on 3 inimest, ehk siis 3 valimisringkonda, kui sa toetad EKRE ideed ja juhuslikult Helmet, Põlluaasa ja Madisoni sinu nimekirjas ei ole, siis valid EKRE nimekirjast kellegi, ja 80% nendest on vanad Rahvaliidu tegelased.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        No pigem ei näe kunagi enam Ärapanija või Tujurikkuja sarnast meelelahutust.
                        Kolitakse mugavalt stuudio diivanilt õue, tuled keeratakse maha, süütatakse tõrvikud ja hakatakse poomise mängu mängima. Mõistagi tuksuva südamega.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tuligi ära. Varro ei mõista nalja, kohe üldse mitte.

                          Kommentaar


                            Varro nõrk. Ma ikka ootaks piketti telemaja ees 31 detsembril.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Varro nõrk. Ma ikka ootaks piketti telemaja ees 31 detsembril.
                              üleriigiline voolukatkestus saate ajaks!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                https://www.facebook.com/eestitelevi...5769580857324/

                                Natukene nalja ei tee kunagigi paha, või siis igalnaljal on kübeke tõtt
                                Eks sellist reaktsiooni oli ka oodata.
                                Muide ka mina olen kunagi nimeliselt saates "Ärapanija" mainitud olnud aga mingit sügavat solvumist sellega ei kaasnenud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X