320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sotsiaaldemokraat Rainer Vakra kirjutas Facebookis, kuidas ta pidi ühe kohaliku vene kooli õpilastega suhtlema inglise keeles, sest õpilased ei osanud piisavalt eesti ja tema piisavalt vene keelt.

    rainer vakra oskab inglise keelt
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Rainer Vakra käib 7:30 hommikul, Siili peatuses, Mustamäel, muttidele mett jagamas.

      Kommentaar


        Ja feimi muudkui tuleb.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Täna otsustasin ära, et kui keegi siin suudab mind veenda et väikeerakondadel on siiski võimalus riigikokku pääseda, siis annan hääle neile. Kui aga tõesti läheb asi p*tsi ja võim jääb praeguse nelja nalja erakonna kätte, siis annan oma hääle kesikutele, laske või maha ja punkt.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Täna otsustasin ära, et kui keegi siin suudab mind veenda et väikeerakondadel on siiski võimalus riigikokku pääseda, siis annan hääle neile. Kui aga tõesti läheb asi p*tsi ja võim jääb praeguse nelja nalja erakonna kätte, siis annan oma hääle kesikutele, laske või maha ja punkt.
            tõlgin arusaadavasse keelde: püüdke mind veenda et ma ei laseks endale vasakusse jalga sellepärast et muidu ma lasen enda paremasse jalga
            miks peaks keegi oma aega raiskama sellise mõttetuse peale, ma küll aru ei saa.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              tõlgin arusaadavasse keelde: püüdke mind veenda et ma ei laseks endale vasakusse jalga sellepärast et muidu ma lasen enda paremasse jalga
              miks peaks keegi oma aega raiskama sellise mõttetuse peale, ma küll aru ei saa.
              Mitmendasse jalga tulistaks inimene kes valib selle toote/partei?

              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Mitmendasse jalga tulistaks inimene kes valib selle toote?

                Ilma naljata ja solvamiseta. Saada enda piirkonna poliitikutele küsimus, et mida nad arvavad nendest venus projectidest, chemtrailidest, NWO-st ja igasugu muudest sarnastest asjadest, mis sulle huvi on pakkunud. Kuna sa oled siiski valija, siis nad võivad väga huvitavaid vastuseid anda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ilma naljata ja solvamiseta. Saada enda piirkonna poliitikutele küsimus, et mida nad arvavad nendest venus projectidest, chemtrailidest, NWO-st ja igasugu muudest sarnastest asjadest, mis sulle huvi on pakkunud. Kuna sa oled siiski valija, siis nad võivad väga huvitavaid vastuseid anda.
                  Nagu juba tavaks on saanud, siis jätsid sa kõikidele minu esitatud küsimustele vastamata ja selle asemel kirjutasid mingeid väljamõeldiseid, viisid teema täiesti teises suunas ja süüdistasid mind milleski mida ma teinud ei ole (uskumised chemtraili jne.). Ühesõnaga tavaline "mõnuagendi kolmekas". Kui tahad aruteluga liituda, siis vaata palun uuesti üle mida sai küsitud ja püüa teemas püsida.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kas arvad, et EKRE ei suuda see aasta suuremat häältesaaki saada kui muidu? EIP poolt hääletamine vist ei vii kahjuks kuskile. Olen isegi nende poolt hääletanud, aga kui ikka alla 1% saadakse, siis on mingil määral enda häälest kahju isegi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Täna otsustasin ära, et kui keegi siin suudab mind veenda et väikeerakondadel on siiski võimalus riigikokku pääseda, siis annan hääle neile. Kui aga tõesti läheb asi p*tsi ja võim jääb praeguse nelja nalja erakonna kätte, siis annan oma hääle kesikutele, laske või maha ja punkt.
                      Riigikogu valimise seaduse kohaselt on väikeerakondadel võimalus Riigikokku pääseda.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        http://valimised.err.ee/v/riigikogu_...4-6631f6e22ca5 Nüüd on kedagi Põhja-Tallinnas valida!

                        Kommentaar


                          Natukene kahju isegi sellest inimesest..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Anna julgelt. Kõige tähtsam et, sotsidele ei anna.
                            Kui sotside plakatit linnapeal nägin siis millegipärast läks süda väga väga pahaks ja tahtsin räigelt oksendada... Selgrootumaid on meie poliitmaastikul raske leida. Niiet garanteerin et minu hääl neile ei lähe. isamaa on selgrootuselt teine ja kui valimata jätta läheks hääl digitaalsel kujul mitte häkitava e-valimise bossudele - kallase maffiale. Parem siis annan hääle juba neile kes vähemalt ei peida oma tõelist palet ja ei oleks ka põhjust pettuda.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kas keegi oskaks seletada seda Ojulandi erakonna pointi?
                              Et ma saan aru, miks Ojuland otsustas peale Refist väljaviskamist erakonna luua. Saan ka aru, et isand Kägu sinna kuulub. Aga kogu see ülejäänud, avalikkusele täiesti tundmatu kamp- kes nad sihukesed on ja miks nad sinna peavad vajalikuks kuuluda? Või ongi asi selles, et usuvad mingit väikest võimalust Riigikogu supikatla juurde pääseda ja kaotada pole ju ka midagi?

                              Kommentaar


                                Loodab isikumandaadile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X