320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Küsimus samuti selles, et kuidas võidelda selle massilise sisserände vastu. Just nende samade kes sealt Süüriast tulevad Itaalia poole ja oma kummipaatidega Itaalia vetes uppuma hakkavad. Siis polegi mingit varianti ja Itaalia merevägi peab loomulikult nad päästma ja enda riiki mandrile tooma. Aga mis edasi? Tahavad nad nii väga tulla siia tööd tegema? On kõik sõjapõgenikud? Vaevalt.
    Soome kohta taaskord hea näide. Kuna siin meeletu hulk somaallasi siis enamasti on nad riigi rahade peal ja elavad suhteliselt head elu. Saavad 800 eurot kuus kätte ja mitmetoaline korter makstakse kinni, suures osas tähendaks see helsingis sisuliselt 1900 eurost kuupalka.

    Need mõned õnnetud kes on ka tööle sattunud ja "sõjapõgenikena" Soome tulnud valivad alati oma puhkuse sihtkohaks Somaalia. Vahet pole kas seal käib sõda või ei. Põgenikena sealt minema ning rikastena tagasi. Tööloomi neist väga ei ole.

    Süüria inimesi siin palju pole, aga niipalju kui kuulnud olen, siis nad on kohaliku elu oluga nii harjunud et eelistavad ka parem riigipalgal tiksumist.

    Kommentaar


      Iseasi on ka see mida riik pakub neile põgenikele. Ma ei usu et Itaalias neile ka eriti töökohti oleks, aga eks seda teab kõige täpsemalt vast Rumori.

      Kommentaar


        Igasugune toetus ja abirahad ära kaotada! Isegi Eestis saavad pagulased rohkem raha kui Eesti töötu. Mingi ca 80 euri saavad need kes Euroopasse " mehaanikuteks" tulid, kui ma ei eksi. Eesti töötu abiraha on 64 euri vist? Kui seda just tõstetud pole mõne euro võrra.

        Kommentaar


          Soomes saab hea õnne korral ka kohalik somm vaid riigi palgal elatud. Täiesit perses sotsiaaltoetused, ime pole et nende majandus praegu seal on kus ta on.

          Kommentaar


            Ses suhtes oleks muidugi päris naljakas kui pandaks mingid pagulaste kvoodid peale.
            Somaallane istub itaalias ja öeldakse-lähed eestisse, saad 80 euri kuus. Küsimus: "MIda selle eest saab?" vastus: "pileti soome"

            Kommentaar


              Olen kuulnud, et sinna on Eestlaseid samamoodi läinud sotsiaalkortertisse lulli lööma ja toetust saama. Ei tea kui lihtne see muidugi tänapäeval on.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Olen kuulnud, et sinna on Eestlaseid samamoodi läinud sotsiaalkortertisse lulli lööma ja toetust saama. Ei tea kui lihtne see muidugi tänapäeval on.
                Enam ei ole nii lihtne kui vanasti, kuid mitte võimatu. Et eestlased saaksid lulli lüüa peavad nad enne olema normaalselt tööd teinud ja makse maksnud. Huvi pärast sai uuritud milliseid toetusi saaksin mina, aga palganumber selline et KELA(see vahva organisatsioon kes negrusid ja töötuid toidab) saadaks mu lihtsalt pikalt. Soomes nt selline toetus Kela poolt, et kui sa käid tööl ja maksad ära oma üüri ja sulle jääb peale seda alla 600 euro elamiseks nt 300 eurot, siis nad maksavad sulle 300 eurot, et sul oleks 600 elamiseks.

                Loomulikult meedia lintšib eestlasi kõvasti praegu et eestlased söövad Kelast raha ära, aga millegi hirmus ei julgeta välja öelda palju tegelikult makstakse kolmanda maailma riikide inimeste ülalpidamiseks ja nende peredele lasterahasid (võrdluseks eestlaste peres reeglina 1-2 last, somaallastel ja teistel 4-8 last). Meedia nende kohta ei julge sõnagi öelda ja alati jääb eestlane hambusse ja see kes seda tõena pähe võtab on õnneks väga väike osa, mina veel selliste sommidega pole kokku puutunud kes ütleb et kao tagasi eestisse. Enamasti kirume alati koos aafriklasi ja kõik tore. Soomlased vihased võivad vist olla eestlaste peale ainult ehitusobjektidel aga seal pole ma käinud sellest ajast kui mul oma brigaad Vantaa rajoonis paar aastat tagasi ehitas lühikest aega.

                Enamus kolmanda maailma inimestest kes siia on tulnud on samas keele talutavalt ära õppinud mida jälle enamus eestlaste kohta öelda ei saa. Kuid üldiselt on neil soomest täiesti savi ja tahavad siit saada niipalju kui võtta annab, naisi, raha, haridust(ainuüksi soome keele õppimise eest saab välismaalane 700 eurot kuus, haridusega pole neil midagi teha sest tööle pääsevad nad ainult kas lattu, koristajateks, või muuks selliseks lihttööliseks, nüüd ka bussijuhtideks viimasel ajal). Enamustel tulevikuplaane pole ning tahavad oma aega lihtsalt surnuks lüüa. Noortest on moodustunud Tikkurila kandis ka juba gängid kes röövivad teisi, omavad pesapallikurikaid ja nuge. Sõjapõgenikud kasutavad ära seda et sina neile midagi öelda ei või aga nemad sulle võivad, sest kui sina ütled neile midagi oled automaatselt rassist. Tean ühte meest kes käis kohtus selle eest et nimetas ühte neist koeraks. Kohtus sai ka tema karistada sest ütles kohtus et talle oli veel öeldud et ta lubati ära tappa mis oli vale. Ükskõik mis juhtub on nende sulest tulemas alati lause "ta ähvardas mind ära tappa".

                Same shit different country ma usun.

                E: Lulli lööma sots korteritesse saab minna Iirimaale kus makstakse ka EL-i inimestele 1500 eurot kuus kätte, kui oled riiki kolinud ja end kohe töötuna arvele võtnud. Mul naise õemees on iirlane ja ta rääkis kuidas leedukad ja poolakad tulevad sinna, et end töötuna lihtsalt arvele võtta ja siis kodumaale tagasi lähevad.

                Kommentaar


                  Tulles nende uute illegaalide juurde, siis USA kogub ebaseaduslikult piiri ületanud isikud kokku ning saadab lennukitega/bussidega jms transpordiga nad kõik tagasi sinna, kust isikud tulid. Käib see enamasti Mehhiko, Hondurase jms riikide kohta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Tulles nende uute illegaalide juurde, siis USA kogub ebaseaduslikult piiri ületanud isikud kokku ning saadab lennukitega/bussidega jms transpordiga nad kõik tagasi sinna, kust isikud tulid. Käib see enamasti Mehhiko, Hondurase jms riikide kohta.
                    Aga kui tegu on nö. Sõjapõgenikega?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Jah, mingi hetk mileeniumi vahetuse paiku muudeti seadust, ning need kes olid tol hetkel ülikoolis ei pidanud armeesse minema.
                      99 võeti vastu, et kõik kes 2000 kevadel (äkki oli märts) määratakse reservi, õigusega kutsuda 90-päevasele täiendõppele. Mind siiani kutsutud pole, nagu ka kedagi teist keda tean. Ehk siis enim selliseid on 33 + õpinguaastad vanuste seas.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar




                        Hea artikkel. See keda see teema ei huvita, ei pea seda lugema ja hädaldama hakkama, et mida ma seda vaenuõhutavat asja siia postitan

                        Kommentaar


                          Kui jah, on lootust, kui ei, siis vana Euroopa sellisel kujul kaob ja valge heteroseksuaal jääb võimule vaid Ida-Euroopas, aga sealgi seisab juba ootel Bütsantsi tsaar nimega Vladimir, et neid riike taas oma isalikku mõjusfääri haarata.


                          Tra, miks see seksuaalsus jälle mängu toodi? Et muslimid on jubedad homomeelsed või midagi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas shefield
                            Sa ikka vihkad ennast tõeliselt kui hommikul peeglisse vaatad jh?
                            Nop. Ma lihtsalt ei saa poindist aru. Euroopalikud väärtused on need, kus inimestel on enesemääramiseks õigused. Ehk teatud liberaalsed väärtused. Nüüd on justkui jaur, et terroristid tahavad seda hävitada, aga viskame ise ka ennast sinnasuunas demagoogitsema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas shefield
                              Nu valge ja vist hetero ...
                              Piisavalt valge ja hetero, et mitte mingite pedede invasiooni karta. Mis sinu probleemiks on? Vaarisast mustanahaline või väike kapimure?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Küsimus samuti selles, et kuidas võidelda selle massilise sisserände vastu. Just nende samade kes sealt Süüriast tulevad Itaalia poole ja oma kummipaatidega Itaalia vetes uppuma hakkavad. Siis polegi mingit varianti ja Itaalia merevägi peab loomulikult nad päästma ja enda riiki mandrile tooma. Aga mis edasi? Tahavad nad nii väga tulla siia tööd tegema? On kõik sõjapõgenikud? Vaevalt.

                                poliitiliselt kõige ebakorrektsem idee oleks värvata breivik itaalia rannakaitse pealikuks
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X