320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kui sa valid mingi B-kat toreda, tubli ja isiklikult sümpaatse inimese, kes on kesikute nimekirjas kusagil keskel või lõpus (nii nimekirja kui ka häälte saagi poolest) ja samal ajal ei seedi kesikute programmi ja üldislt sigatsemist, siis kas sa oled teinud targa valiku või oled peast lihtne?


    PS. Ma päriselt ei saa aru mõnnari seisukohast. Aastalõpu troll?
    Pole olemas ühtegi erakonda, kellega poleks midagigi ühist. Kesk on muidugi erijuht, kus on hierarhia väga suletud.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ma ei leia, et valimata jätmine mul mingid õigused ära võtab. Kui mul ikka sobivat erakonda/kandidaati ei ole, siis ma ei hääleta. Ja mingil juhul ei anna ma häält heale kandidaadile, et aidata munni erakonda võimule.
      Sinule kui kodanikule on antud võimalus läbi hääletamise öelda oma arvamus valitsejatest ja üldisest olukorrast. Kui sa seda võimalust ei kasuta, siis miks peaks sa saama edasi jaurata teemadel millesse sa ise panustada ei tahtnud?

      Kommentaar


        #48
        Olen viimastel valimistel valinud Reformi ainult vanemapalga pärast. Robot Ansip oma kaaskonnaga millegi muuga ei ole mu toetust ära teeninud. Keda nüüd võtta, kui vanemapalga suuruse pärast enam muret tundma ei pea? Ju vist Sotsid siis. Selgrootuid marurahvuslasi IRLi seltskonnast ma ka ei salli.

        Kommentaar


          #49
          Minu arust Ansipi reformi ja Rõivase reformi vahel on ikka väga suur vahe. Praegune valitsus on minu hinnangul ikkagi positiivselt silma paistnud oma noorusliku ja avatuma valitsemisega. Mis need argumendid "reform on reform" praeguses kontekstis on? Ansipi reformi ei oleks mina ka valinud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mis need argumendid "reform on reform" praeguses kontekstis on?
            See, et sarnast "toome uued ja ilusad näod postripoisteks" lüket on juba korduvalt ja korduvalt tehtud ning ühel hetkel peaks läbi hammustama, et lõppkokkuvõttes pole vahet, kas mööda lennurada jalutab Ansip, Kallas, Ojuland, Atonen, Kallas, Rõivas, Pentus, Paet või Pehvkur, otsused tehakse ikka tagatubades samade nägude poolt ja midagi sisulist enivei erakonnas ei muutu?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              See, et sarnast "toome uued ja ilusad näod postripoisteks" lüket on juba korduvalt ja korduvalt tehtud ning ühel hetkel peaks läbi hammustama, et lõppkokkuvõttes pole vahet, kas mööda lennurada jalutab Ansip, Kallas, Ojuland, Atonen, Kallas, Rõivas, Pentus, Paet või Pehvkur, otsused tehakse ikka tagatubades samade nägude poolt ja midagi sisulist enivei erakonnas ei muutu?
              Kas need näod tagatubades muutunud pole? Milliseid negatiivseid otsuseid Rõivase valitsemiseajal vastu on võetud? Mida oleks tulnud teha teisiti? Millised on etteheited?

              Mul tuleb hetkel meelde ainult avalikus kohas alkoholi tarbimise lubamine kui negatiivne otsus, aga see olevat ka eelmise valitsuse kätetöö.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                See, et sarnast "toome uued ja ilusad näod postripoisteks" lüket on juba korduvalt ja korduvalt tehtud ning ühel hetkel peaks läbi hammustama, et lõppkokkuvõttes pole vahet, kas mööda lennurada jalutab Ansip, Kallas, Ojuland, Atonen, Kallas, Rõivas, Pentus, Paet või Pehvkur, otsused tehakse ikka tagatubades samade nägude poolt ja midagi sisulist enivei erakonnas ei muutu?
                Ansip ja Kallas olid väga iseteadlikud. Rōival on rohkem tagatuba mängus.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ansip ja Kallas olid väga iseteadlikud. Rōival on rohkem tagatuba mängus.
                  + 1

                  Parem las otsustada 12 meest/naist, kui 1 diktaator.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Minu arust Ansipi reformi ja Rõivase reformi vahel on ikka väga suur vahe.
                    hinnangud stiilis
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ansip ja Kallas olid väga iseteadlikud. Rōival on rohkem tagatuba mängus.
                    on oma olemuselt ikka praegust vähekogenud "lapspeaministrit" halvustavad

                    Hardo Aasmäe tänahommikune: "oleme saanud kõige kasinama haridusega valitsuse" Terevisiooni lehetutvustuses on ERRi portaalist maha võetud

                    "Meil on kõige harimatum valitsus. Meil on peaminister, kes on kõige madalama haridusega läbi aegade," rääkis Hardo Aasmäe, kommenteerides ETV saates
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kas need näod tagatubades muutunud pole? Milliseid negatiivseid otsuseid Rõivase valitsemiseajal vastu on võetud? Mida oleks tulnud teha teisiti? Millised on etteheited?
                      Ligi ministrikohast lahti tegemine ja Pentuse ministrikohale panemine.
                      Eriti ei mahu mulle hinge viimane. Mina kui igipõline IRLi valija kaalusin peale Ligi jama, et äkki tõesti on sel korral mõtekas Voodierakonnale hääl anda. Õnneks pandi Pentus väisministriks ja see tõi mu maa peale tagasi. Aitäh selle eest.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        + 1

                        Parem las otsustada 12 meest/naist, kui 1 diktaator.
                        Ansip rääkinud paar nädalat tagasi ühe anekdoodi.

                        K: Mis on Taavi Rõivase täisnimi?
                        V: Taavi Rõivas-Rosimannus.

                        Ehk probleem on selles, et Ansipi puhul vastutasotsuste tegija ise enda kohaga ehk valijate vihaga. Rosimannuse mõjuvõimu kasvades ei vastuta tema millegagi. Vastutab värvilistesokkidega postripoiss.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Ligi ministrikohast lahti tegemine ja Pentuse ministrikohale panemine.
                          Eriti ei mahu mulle hinge viimane. Mina kui igipõline IRLi valija kaalusin peale Ligi jama, et äkki tõesti on sel korral mõtekas Voodierakonnale hääl anda. Õnneks pandi Pentus väisministriks ja see tõi mu maa peale tagasi. Aitäh selle eest.
                          Erakond ei elaks seda üle, kui sa paned ministriks 3 korda järjest mingi reaalse eksperdi. See, et meil on ministriteks Sulling, Lauri ja Raidma, on ka midagi väärt. Erakonna töömesilased peavad ka aegajalt nö "preemiat" saama. Sellised olukorrad on paratamatud. Reaalselt ei kaota Eesti sellest ilmselt midagi, et Pentus Kaljuranna või Paeti asemel välisminister on.

                          Marina Kaljurand presidendiks!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kas need näod tagatubades muutunud pole?
                            Mõtlesin pigem seda
                            2002a oli peaminister Kallas, tema nõunikuks Michal ja tema büroojuhatajaks Rosimannus
                            Nüüd 12 aastat hiljem hakkasid algselt uut valitsust moodustama Kallas, Kallas, Michal, Rosimannus, Rosimannus-Pentus(, Paet ja Ligi).

                            Ja olen umbes 90% kindel, et 5a pärast hakkaksid valitsust moodustama umbes samad nimed (okei, ma küll ei saa täpselt aru, et mis keiss Kallastega on ja kas nad on end pildilt natuke välja mänginud)

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Erakonna töömesilased peavad ka aegajalt nö "preemiat" saama. Sellised olukorrad on paratamatud. Reaalselt ei kaota Eesti sellest ilmselt midagi, et Pentus Kaljuranna või Paeti asemel välisminister on.
                              Millega see töömesilane siis nii väga hakkama on saanud? Peale Autorollo skandaalis osalemise ja Rosimannuse abikaasaks olemisega. Nõrk valik, väga nõrk! Ma siiiralt lootsin, et tema asemel saab Kaljurand või siis Jõerüüt, kes samal ajal Rootsist tagasi kutsuti. Loomulikult ei läinud nii.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Millega see töömesilane siis nii väga hakkama on saanud? Peale Autorollo skandaalis osalemise ja Rosimannuse abikaasaks olemisega. Nõrk valik, väga nõrk! Ma siiiralt lootsin, et tema asemel saab Kaljurand või siis Jõerüüt, kes samal ajal Rootsist tagasi kutsuti. Loomulikult ei läinud nii.
                                Kaljurand ja Jõerüüt lähevad presidenditoolile, mistõttu oleks nende ministriks minek taktikaliselt vale.

                                Ja reaalis Kaljuranda isegi ei kaalutud, vaid taheti jälle tekitada olukorda, kus tema nimi kõlab ja oleksjustkui selline "küll ta oleks hea olnud"-emotsiooni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X