320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Homme toimuvatel valimistel valiksin Taavi Rõivase.
    Aga märtsis toimuvatel valimistel?

    Kommentaar


      See Priit Sibul on igati mõistlik mees http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=70677033

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        See Priit Sibul on igati mõistlik mees http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=70677033
        Järgmine küsimus oleks võinud olla, seda ikka teate, miks te Riigikogus istute?

        Miks te jätsite SMS-laenu eelnõu puhul hääletamata?
        Ei olegi mõistlikku põhjendust.
        Mis mõttes?
        No ei ole.
        Aga IRL ju toetab kiirlaenude karmimat reguleerimist?
        Ja, erakond toetab seda.
        Teie siis ei toeta?
        Mina ka toetan.
        Miks te siis hääletamata jätsite?
        Ei oska öelda.
        Mõned jätsid veel hääletamata, kas see oli kokku lepitud tegevus?
        Sibul: Teiste kohta ei oska kommenteerida.

        Tra, mis inimesed seal istuvad.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Järgmine küsimus oleks võinud olla, seda ikka teate, miks te Riigikogus istute?




          Tra, mis inimesed seal istuvad.
          Noh, vähemalt võitles ta kõige aktiivsemalt pedeseaduse vastu. Seega tark poiss.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noh, vähemalt võitles ta kõige aktiivsemalt pedeseaduse vastu. Seega tark poiss.
            Omad huvid?
            Stok ehk oskab valgustada?

            Plät. pole täna kõige kirkam kriit. Võtan tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Omad huvid?
              Stok ehk oskab valgustada?

              Kommentaar


                Huvitav, mis must kass Kenderi ja Reformierakonna vahelt läbi jooksis? Alles oli nendega suur sõber, eriti väidetavalt Rosimannusega, määrati Sirbi peatoimetajaks kuna RE olla talle tänu võlgu jne. Nüüd sajatab neid päevast päeva. Meenutab juba kuidas Tähismaad kunagi kesikuid ülistasid ja reformi materdasid, kuni mingil hetkel päevapealt toon muutus ja hakkasid savipätsi kampa sõimama.

                Kommentaar


                  Tàhismaad said reformi sòimamise eest korteri. Kui leping làbi, siis klàhvisid neutraalselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tàhismaad said reformi sòimamise eest korteri. Kui leping làbi, siis klàhvisid neutraalselt.
                    Korterist ei teadnudki. Tean, et said mitmesaja tuhandese honorari (kroonides) mingi raamatu eest. Vist sellesama eest kus oli luuletus Pihli türast.

                    Kommentaar


                      See oli ka, jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Mode pole veel ikka küsitlust ära nullinud või uut alustanud, et vähe selgem pilt saada soccerneti kasutajate eelistustest? Tehke ära!

                        Samal ajal on Pärnu Postimehe kodulehel olevale küsimustikule "Kes saab teie hääle" küll päris huvitavad valikud tehtud. Tundub et Pärnu rahvas on enamvähem mõistusele tulemas. Loodame et kogu riik järgneb.
                        Mina pärnakana ei üllatu üldse nendest tulemustest. Kõrgharidusega inimeste osakaal selles linnas on erakordselt väike. See linn on täis igasuguseid osse, debiilikuid ja suurt osa nõukaaja põlvkonda... Palju õnne.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Mingi kuradi Yana Toomi reklaam vahib soccernetist vastu.

                            Kommentaar


                              Aga minule andis reformar Doktor Eero Merilind Magistrali parklas kingiks kraadiklaasi ja ütles, et noored, olge terved.
                              Väga praktiline kink, kuna mulle on just tulemas koerakutsikas majapidamisse ning vajaduse korral saab sellega koera palavikku mõõta kui see talle pepusse surata. Ei hakka ju enda oma selleks kasutama
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Mina sain täna hommikul trammis mingid kommid ja brošüüri Maksim Rogalskilt. Kuna ma olin siiski Kopli trammis, siis mõistagi pidas herr Rogalski mind venelaseks ja andis venekeelse trükise. Ega ma sealt rohkemat aru ei saanud, kui Rogalski muretseb ka heterovärgi pärast ja terve trükis oli tema ja Varro pilte täis. Ja Varro siis soovitas, et Rogalski on riigikokku just õige mees, kuna ta peksab pedesid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X