320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina ei saa ka aru kuidas oravad võitma peaksid, mul tutvusringkonnast valib neid ainult 1 inimene ja mu tutvusringkond ei ole väike. Väga paljud eesti noored annavad oma hääle keskerakonnale just Simsoni, Ratase ja Loone pärast. Savisaar on lamp...

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Ma pole vist ühtegi inimest siin teemas (vähemalt viimasel ajal) näinud kes on öelnud, et ta valib reformi.
      siin on ju see küsitlus, mida juhib reform

      Kommentaar


        hääletus alates aastast 2012-st
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          Mina ei saa ka aru kuidas oravad võitma peaksid, mul tutvusringkonnast valib neid ainult 1 inimene ja mu tutvusringkond ei ole väike. Väga paljud eesti noored annavad oma hääle keskerakonnale just Simsoni, Ratase ja Loone pärast. Savisaar on lamp...
          No eks tutvusringkonnad on erinevad. Mul enamus tuttavaid valib just reffi. Mõni üksik ka sotse arvatavasti. Ise tegin just e-hääletuse ära mobiil-ID abil. Valisin IRLi kandidaadi. Simson, Ratas jne võivad ju toredad olla aga ma ei suudaks valida inimest, kelle erakonnal on kehtiv koostööleping Putini erakonnaga. Kõik muu võib ju ilus ja tore olla aga juba see asjaolu üksi peaks kõik normaalsed inimesed selle erakonna juurest eemale peletama.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            võib olla lähtub kesk vanast tõest, et hoia sõpru lähedal, kuid vaenlasi veel lähemal?

            tra, poliitika on nii lihtne rsk!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
              siin on ju see küsitlus, mida juhib reform
              See on mingi aegunud küsitlus ju..

              Kommentaar


                Minu tuttavate seas on ka inimesi, kes valivad reformi. Seda sel lihtsal põhjusel, et saavad elus hästi hakkama ja ei taha väga muudatusi. Enda käsi ei tõuse nende poolt valima, aga sotse ma ka valida ei taha, kuna nende maksupoliitika tähendaks mulle mingi 70 euri väiksemat sissetulekut. Seega valin Ivnitskaja!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ma pole vist ühtegi inimest siin teemas (vähemalt viimasel ajal) näinud kes on öelnud, et ta valib reformi.
                  Mina valin reformierakonna poolt ja mitmed tuttavad samuti. Ei näe põhjust, miks seda varjama peaks.

                  Kommentaar


                    Mina valin ka reformi.. Ja ausalt öeldes ei näe ma ühtegi ratsionaalset põhjust, miks ma peaksin mõnda muud parteid valima. Kui ma olen hetkel väga rahul enda saadava hariduse ja sissetulekuga ja elu on muidu hea, siis miks peaksin ma mingit muutust soovima? Miks peaksin ma valima mõnda prügikala nagu EKRE või Vabaerakond, kes oluliselt suurema tõenäosusega võivad maksunduse või riigieelarve vapsee perse keerata. Sotsidega väheneks mu sissetulek, seega ei vali ka neid. Keskerakond võib vähemalt seni kui Savisaar pole ära kärvanud ja parteis on olulisel kohal Yana Toomi sugused tondid, jalga puhata.

                    Mu piirkonna reformarid poleks muidugi mu esimesed valikud selles parteis, aga eks tuleb valida parim ja valida parteid tervikuna.

                    Kommentaar


                      Üldiselt on meil ühiskonnateadustega ju kenasti, st paljud õpivad ja eriti veel 10 a tagasi oli see väga popp. Küll aga peab midagi ikka väga mäda olema ses seisus, kui üks peamisi argumente ühsikonnatrendide vms analüüsil on "mu tuttavad, aga ma ei tea kedagi, kes valiks...". Kehtib ka ajakirjanike kohta, mingi auk on sees vaatamata lauristini jms sotsioloogide pingutustele. Või on siis ikkagi see ülikool on elukool värk.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Taavi Quagmeyer lifehacks vol.1 .. Häbi ja needust teile, kes mõtlevad ainult iseenda perse peale. Rahvas on tähtis REle ainult ettevõtjad, lihtrahvast on savi. Tasuta kõrgharidus tuli meile ka IRL poolt. RE eesmärk on aintult USA ja ELi türkottikarvade kuivatamine oma kutsukeelega ning ähvardada Venemaa sõjaga. Kuid kui siin tuleb sõda siis on see ainult RE süü, kes ei suutnud seda isamaa pinnalt eemal hoida. Keskerakond küll andis meile TLN tasuta trollisõidu ning maksab Etsi uisutrennid Jeti jäähallis kinni kuid julgeoleku poolest oleks see erakond vist ainuke, kes suudaks sõjategevuse Eesti pinnalt eemal hoida. Mis vahet sellel on kus võimu all me oleme. Peaasi et jääksime terveksja elaksime kaua. Reformi võimuall olles on väljaränne meie riigist kõige suurem peale teist maailmasõda ning enamus inimesi ei taha tagasi tulla just selle pärast et siin on riigiisadeks argpükslikud jobud, kellele meeldib mäcdonaldsi noksi nuusutada

                        Kommentaar


                          delfi kommentaar? Tubli.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Vandenõuteoreetikud, kes e-hääletamist tõsimeeli häälte võltsimiseks peavad... "I don't understand it, therefore it's wrong" loogika?

                            Kommentaar


                              Näe loe seda : http://kanep.info/

                              Ja mõtle selle peale : http://higherperspective.com/2015/02...ado-money.html

                              Kommentaar


                                Seda teistele mõtlemise juttu ei usu väga ausalt öeldes. Need, kes on praeguse eluga rahul valivad ka praeguseid võimuparteisid, sest nad soovivad, et nende heaolu säilib. Ja need, kes tahavad muutust tahavad seda, et nende endi elukvaliteet paraneks. Lõpuks mõtlevad mõlemad grupid endale esmajärjekorras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X