320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mulle RE juures vastukarva käib on see ülbe ja kaarega pähekusev suhtumine teiste suhtes. Mingid lapspoliitikust hakatised, kes ennast nimekirjas kõrgele kohale on suutnud upitada ja Riigikogus mitte muhvigi ei tee. Paljud ajudega inimesed on edasi liikunud või aktiivsest poliitikast tagasi tõmbunud ning asju aetakse mingites tagatubades.
    Nii tühja pilguga kui see aasta, pole ma varem oma piirkonna nimekirja kunagi vaadanud. Mälu järgi tulistades olen varem valinud RE-Mõõdukad?-Rohelised-?-2015?
    Tra, ma isegi ei suuda meenutada, kelle poolt ma eelmine kord valisin.

    -e- mu elul pole häda sittagi, aga mulle ei meeldi kuidas riik rahvasse suhtub. Ning mulle lähevad ka korda õpetajast ema, pensionärist vanaema, alaealine väikevend.

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      delfi kommentaar? Tubli.
      Ooot mismõttes ?

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Seda teistele mõtlemise juttu ei usu väga ausalt öeldes. Need, kes on praeguse eluga rahul valivad ka praeguseid võimuparteisid, sest nad soovivad, et nende heaolu säilib.
        Neid võimuparteisi on siiski 1 olnud. teised on tehiskaaslased ja vahetatavad

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Mingid lapspoliitikust hakatised, kes ennast nimekirjas kõrgele kohale on suutnud upitada ja Riigikogus mitte muhvigi ei tee.
          Mulle meeldib, kuidas inimeste noorus on omaette argument. Kuidas asjad üldse muutuda saaksid, kui noori poliitikasse ei tuleks? Su jutt on üldse nii hinnanguline ja stereotüüpne, ilma igasuguse reaalse analüüsita noorte poliitikute suhtes. Kes need sellised on ja kust sa tead, et nad muhvigi ei tee?

          Paljud nimetavad Rõivast ka lapspoliitikuks, kuigi ta on 35-aastane... Muud argumenti nagu polegi kui noorus.
          Rõivas siin intervjuus jättis väga aruka ja kindlameelse mulje:
          Taavi Rõivas juhib end ise, aga seda kellelegi tõestama ei hakka. Maksud-siin-maksud-seal-debati asemel soovitab ta keskenduda Eesti ja Soome majandusruumi suuremale sidumisele. Alternatiivina Reformierakonna juhitud Eestile näeb Rõivas Keskerakonna pimeduseriiki, kus sõnavabadus on löögi all.


          //Pole reformierakonna valija.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Seda teistele mõtlemise juttu ei usu väga ausalt öeldes. Need, kes on praeguse eluga rahul valivad ka praeguseid võimuparteisid, sest nad soovivad, et nende heaolu säilib. Ja need, kes tahavad muutust tahavad seda, et nende endi elukvaliteet paraneks. Lõpuks mõtlevad mõlemad grupid endale esmajärjekorras.
            Variant 1. Sind ei koti et ühikonnal tervikuna on vead sees mis vajavad parandamist/ muutmist.

            Variant 2. Sa lihtsalt ei saa aru, et ühiskond tervikuna vajab mingisugust muutust/raputust/värskendust.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Variant 1. Sind ei koti et ühikonnal tervikuna on vead sees mis vajavad parandamist/ muutmist.

              Variant 2. Sa lihtsalt ei saa aru, et ühiskond tervikuna vajab mingisugust muutust/raputust/värskendust.
              Mulle meeldiks see, et Ref saaks nii palju kohti, et peavad kaasama koalitsiooni kaks partnerit. Mulle ei meeldiks, kui kolmandaks partneriks saaks olla väikepartei.

              Kommentaar


                Te ei räägi ju reaalselt sellest, et "ma ei taha, et mu palk väheneks 30-90 eurot, seega XX ja YY erakonda ei vali"?

                Ja üldplaanis tahaks ühe +1 panna sellele sõnavõtule:
                Mis mulle RE juures vastukarva käib on see ülbe ja kaarega pähekusev suhtumine teiste suhtes. Mingid lapspoliitikust hakatised, kes ennast nimekirjas kõrgele kohale on suutnud upitada ja Riigikogus mitte muhvigi ei tee. Paljud ajudega inimesed on edasi liikunud või aktiivsest poliitikast tagasi tõmbunud ning asju aetakse mingites tagatubades.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Mis mulle RE juures vastukarva käib on see ülbe ja kaarega pähekusev suhtumine teiste suhtes. Mingid lapspoliitikust hakatised, kes ennast nimekirjas kõrgele kohale on suutnud upitada ja Riigikogus mitte muhvigi ei tee. Paljud ajudega inimesed on edasi liikunud või aktiivsest poliitikast tagasi tõmbunud ning asju aetakse mingites tagatubades.
                  Nii tühja pilguga kui see aasta, pole ma varem oma piirkonna nimekirja kunagi vaadanud. Mälu järgi tulistades olen varem valinud RE-Mõõdukad?-Rohelised-?-2015?
                  Tra, ma isegi ei suuda meenutada, kelle poolt ma eelmine kord valisin.

                  -e- mu elul pole häda sittagi, aga mulle ei meeldi kuidas riik rahvasse suhtub. Ning mulle lähevad ka korda õpetajast ema, pensionärist vanaema, alaealine väikevend.
                  Selle postitusega sai asi hästi kokku võetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                    Mulle meeldib, kuidas inimeste noorus on omaette argument. Kuidas asjad üldse muutuda saaksid, kui noori poliitikasse ei tuleks? Su jutt on üldse nii hinnanguline ja stereotüüpne, ilma igasuguse reaalse analüüsita noorte poliitikute suhtes. Kes need sellised on ja kust sa tead, et nad muhvigi ei tee?

                    Paljud nimetavad Rõivast ka lapspoliitikuks, kuigi ta on 35-aastane... Muud argumenti nagu polegi kui noorus.
                    Rõivas siin intervjuus jättis väga aruka ja kindlameelse mulje:
                    Taavi Rõivas juhib end ise, aga seda kellelegi tõestama ei hakka. Maksud-siin-maksud-seal-debati asemel soovitab ta keskenduda Eesti ja Soome majandusruumi suuremale sidumisele. Alternatiivina Reformierakonna juhitud Eestile näeb Rõivas Keskerakonna pimeduseriiki, kus sõnavabadus on löögi all.


                    //Pole reformierakonna valija.
                    Tean Lauri Luike. Sa ikka tead, et selline inimene üldse Riigikogus on? Juba kaks koosseisu ning lootust ka kolmandale? Oled sa teda kunagi TV-s raadios kuulnud-näinud? Mida teab 20ndates inimene teiste elude juhtimisest? Milline on elukogemus, omad nägemused? IStuda mitme tuhandese euro eest ja vajutada nuppu, mis sulle ette on antud?
                    Alati on ka erandeid nagu Ratas ja Mikser, aga need on erandid, mis kinnitavad reeglit. Jutt-tänu minule on Haapsalus-Läänemaal see ja see tehtud on ka selline millepeale kohalikud pihku naeravad, aga noh, oma poiss ikkagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Variant 1. Sind ei koti et ühikonnal tervikuna on vead sees mis vajavad parandamist/ muutmist.

                      Variant 2. Sa lihtsalt ei saa aru, et ühiskond tervikuna vajab mingisugust muutust/raputust/värskendust.
                      Antud hetkel ei näe teistes erakondades säravaid isiksusi, kes vastavaid muudatusi suudaks ellu viia. Muidugi on alati võimalik ühiskonda veel paremaks ja meeldivamaks muuta, kuid seda ei saa iga soss-sepa kätte usaldada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Mis mulle RE juures vastukarva käib on see ülbe ja kaarega pähekusev suhtumine teiste suhtes. Mingid lapspoliitikust hakatised, kes ennast nimekirjas kõrgele kohale on suutnud upitada ja Riigikogus mitte muhvigi ei tee. Paljud ajudega inimesed on edasi liikunud või aktiivsest poliitikast tagasi tõmbunud ning asju aetakse mingites tagatubades.
                        Nii tühja pilguga kui see aasta, pole ma varem oma piirkonna nimekirja kunagi vaadanud. Mälu järgi tulistades olen varem valinud RE-Mõõdukad?-Rohelised-?-2015?
                        Tra, ma isegi ei suuda meenutada, kelle poolt ma eelmine kord valisin.

                        -e- mu elul pole häda sittagi, aga mulle ei meeldi kuidas riik rahvasse suhtub. Ning mulle lähevad ka korda õpetajast ema, pensionärist vanaema, alaealine väikevend.
                        Poleks kunagi arvanud et orbitaaljaamaga 100% nõustun. Väga hästi öeldud.
                        Kahju nendest eelpool postitajatest kes peavad refi poolt hääletamist uhkuse asjaks ja siin veel kekutamas käivad sellega te riiki põhja lasevad. Häbi peaks teil olema. Mitte minu ees, aga oma laste ja nende laste ees, kes peavad siin riigis kuidagi veel kaua kaua elama.
                        Ja see kes siin rääkis kääride puudlikusest Eestis... Kas sa oled üldse näinud mõnda päris rikast ja päris vaest? Ma olen. Ja meil on ikka väga konkreetsed käärid. Tutvu enne olukorraga kui lahmima hakkad.

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Gloryhunterid ju valivadki oravaid. Krt kuidas ma selle peale varem ei tulnud. See seletab kõik

                          Kommentaar


                            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                            Gloryhunterid ju valivadki oravaid. Krt kuidas ma selle peale varem ei tulnud. See seletab kõik
                            jup. Reform on nagu Manchester United, et nagu meeldib kõigile ja keegi täpselt ei tea miks. Sotsdemmid on Arsenal, kes on nagu alati tipu lähedal, aga lõpuks ikka ei jõua kuhugi. IRL on Liverpool, et kunagi oli nagu äge, aga hetkeks on jäänud alles mingi arusaamatu sitt. Kesk on City ehk kogu see asi on nii mäda, et tervemõistuslik inimene ei saa nende poolt olla, aga mingid inimesed ikka on. Ja siis ülejäänud on mingid QPRid ja muu selline kummaline joga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              jup. Reform on nagu Manchester United, et nagu meeldib kõigile ja keegi täpselt ei tea miks. Sotsdemmid on Arsenal, kes on nagu alati tipu lähedal, aga lõpuks ikka ei jõua kuhugi. IRL on Liverpool, et kunagi oli nagu äge, aga hetkeks on jäänud alles mingi arusaamatu sitt. Kesk on City ehk kogu see asi on nii mäda, et tervemõistuslik inimene ei saa nende poolt olla, aga mingid inimesed ikka on. Ja siis ülejäänud on mingid QPRid ja muu selline kummaline joga.
                              Best. Post. Ever.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                jup. Reform on nagu Manchester United, et nagu meeldib kõigile ja keegi täpselt ei tea miks. Sotsdemmid on Arsenal, kes on nagu alati tipu lähedal, aga lõpuks ikka ei jõua kuhugi. IRL on Liverpool, et kunagi oli nagu äge, aga hetkeks on jäänud alles mingi arusaamatu sitt. Kesk on City ehk kogu see asi on nii mäda, et tervemõistuslik inimene ei saa nende poolt olla, aga mingid inimesed ikka on. Ja siis ülejäänud on mingid QPRid ja muu selline kummaline joga.
                                Noh nii ongi. See seletab ilusti ära miks ma pole veel suutnud oma lemmikut välja valida, mitte ükski ei istu terviklikult, kas ma peaks siis valima kõige parema enda jaoks sittade seast?
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X