320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma feministina ei ole muidugi nõus. Seal on ikka kritiseeritud seda, et naised ei ole erakondades piisavalt väärikatel positsioonidel. Aga loomulikult tulebki naisvalijaid kritiseerida sellepärast, et nad on mökud ja valivad mehi. Selles viimases ju tegelikult probleem peitubki. Feminismi eesmärk ei ole mehi maha teha. Eesmärk on jõuda selleni, et naised on iseseisvad ja ei sõltu meeste valikutest.
    Ma olen samuti "feminist", aga leian, et valimisel peaks sel juhul just soo argumenti eirama. Valin ikka selle järgi, milline on minu arvates pädevaim kandidaat.
    //Olen aga nõus, et naiste osakaal Riigikogus on ühiskonnaga võrreldes tasakaalust väljas. Samas oli ref+sots valitsus üsna naisterohke.

    Kommentaar


      http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=70921473 ei tea kelle poolt see artikkel tellitud on? Kas ei kardeta, et sellise massilise EKRE ründamisega see erakond endale veel rohkem pooldajaid juurde ei saa? Ma pigem arvan, et saab.

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=70921473 ei tea kelle poolt see artikkel tellitud on? Kas ei kardeta, et sellise massilise EKRE ründamisega see erakond endale veel rohkem pooldajaid juurde ei saa? Ma pigem arvan, et saab.
        Ma olen ammu imestanud, miks EPL ei ole ennast ametlikult sotside häälekandjaks nimetanud ja lisanud päisesse "kõigi maade proletaarlased, ühinege".

        Kommentaar


          Naljakas, kuidas jälle "euroopalike väärtuste" kaart lauale käiakse. Kommentaatorite tonaalsus annab üsna ilmeka pildi, mida eestlased neist liberaalsetest euroopalikest väärtustest arvavad. Seda, mis on euroopalik ja mis mitte, otsustavad ikkagi eestlased ise, mitte ei impordita meile nagu ristiusku tule ja mõõgaga.

          Autor oleks võinud oma artiklile, mis on sulaselge sõnnik, vähemalt oma nimegi julgeda alla panna.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            täna siis valitsuses 14 ministrit - 8 ref ja 6 sd.
            uues valitsuses ilmselt mõned ministrikohad lähevad irl ja/või ve omadele
            prooviks veidi mõistatada kes lahkumas ja kes asemele tulemas?

            ref:
            1) pea
            2) välis
            3) rahandus
            4) väliskaubandus & ettevõtlus
            5) sise
            6) keskkond
            7) kultuur
            8) tervis ja töö

            sd
            1) kaitse
            2) justiits
            3) majandus & taristu
            4) põllumajandus
            5) haridus
            6) sotsiaal
            jätkaks ennustamisega
            kui uus valitsus peaks tulema soome moodi laiapõhjaline, a la ref + sd + irl + ve (=67 kohta)
            siis tõenäoliselt valitsuses kohad jagunevad 6+3+3+2
            ref võib loobuda kultuurist ja tervisest
            parts saab jätkuvalt "taristutolaks", aaviksoo ehk haridusministriks.
            ve'st tõenäolisemad ministrikandidaadid - aru & kultuur, saar - justiits
            võimalik et lepitakse kokku ka võimalikus ühises presidendikandidaadis.

            kui jääb ref + sd + irl
            siis tõenäoliselt kuidagi 7 + 4 + 3 (ja 3sele lisaks spiikri koht)
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Sulaselge sõnnik küll mitte. Natukene kallutatud tundub olevat küll, seda tuleb tunnistada.

              Aga viha nad õhutavad (ärge nüüd tulge rääkima, et "Tuld kooseluseaduse pihta" ei ole mingi grupi vastu suunatud sõnum).Või siis see tore luuletuseke "Sinitaeva palge ees, mustal mullal valge mees"... siin on igasugused kommentaarid liigsed ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Naljakas, kuidas jälle "euroopalike väärtuste" kaart lauale käiakse. Kommentaatorite tonaalsus annab üsna ilmeka pildi, mida eestlased neist liberaalsetest euroopalikest väärtustest arvavad. Seda, mis on euroopalik ja mis mitte, otsustavad ikkagi eestlased ise, mitte ei impordita meile nagu ristiusku tule ja mõõgaga.

                Autor oleks võinud oma artiklile, mis on sulaselge sõnnik, vähemalt oma nimegi julgeda alla panna.
                Herr Paris pole kunagi hea strateeg olnud. Samas ajakirjanik vist ei peagi olema, vaid näitama enda seisukohta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Herr Paris pole kunagi hea strateeg olnud. Samas ajakirjanik vist ei peagi olema, vaid näitama enda seisukohta.
                  Juhtkiri on ikka toimetuse ehk terve lehe arvamus.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Juhtkiri on ikka toimetuse ehk terve lehe arvamus.
                    Aa, ma vaatasin, et Paris ise enda nime all kirjutas. Siis oli toimetuse arvamus, tema sule läbi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Sulaselge sõnnik küll mitte. Natukene kallutatud tundub olevat küll, seda tuleb tunnistada.

                      Aga viha nad õhutavad (ärge nüüd tulge rääkima, et "Tuld kooseluseaduse pihta" ei ole mingi grupi vastu suunatud sõnum).Või siis see tore luuletuseke "Sinitaeva palge ees, mustal mullal valge mees"... siin on igasugused kommentaarid liigsed ju.
                      ansambli Loits tsitaat muidu, see sinitaeva oma
                      Spetsiaalselt sündmuse "LOITS 10" jaoks loodud taustavideo.Tänud Kerstin "Kessu" Raidma, Hans Ulman ja Revolver Filmhttp://www.loits.org
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Herr Paris pole kunagi hea strateeg olnud. Samas ajakirjanik vist ei peagi olema, vaid näitama enda seisukohta.
                        Ma vist ei eksi kui arvan, et herr Paris on roosa-sotside groupie, kes nüüd pärast peksa saamist valimistel sisiseb jõuetult nurgas ja pritsib tatti.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Ma vist ei eksi kui arvan, et herr Paris on roosa-sotside groupie, kes nüüd pärast peksa saamist valimistel sisiseb jõuetult nurgas ja pritsib tatti.
                          Asi pole erakonnas. Kui sa toetad näiteks inimõigusi, võrdsust ja vähemuste toetamist, siis ei pea sa paugupealt sotse valima ega nende erakonna liige olema. Samamoodi pole kooseluseaduse toetajad homod või sotside liikmed, vaid lihtsalt toetavad teatud ühiskonda. Parise kohta pead ei julge anda, aga eks ta üsna liberaalne ole, kes näeb EKRE poolt reklaamitavat vastandumist mõne inimgrupi vastu probleemina. Mina näen seda ka probleemina, sotse samas ei vali ja nende valimisedutus tigedaks ei aja. Aga strateegiliselt poleks ma seda teemat puudutanud lähtudes "ära sitta puutu, hakkab haisema"-seisukohast. Elik praegusel hetkel pole vaja rusikatega vehkima hakata, kuna see ei too kasu.
                          Sama oli kooseluseadusega, mille puhul venitas EPL väga pendli ühte suunda ja hakkas seadust väga jõuliselt promoma. Seeläbi oldi sunnitud laskma eetrisse Varro ja kogu kähmlus läkski üle käte. Kui ajakirjandus oleks hoidnud madalamat profiili, siis oleks saanud ka Vooglaidu vähendada ja lihtsalt suurema mürgli ära hoida. Vist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Asi pole erakonnas. Kui sa toetad näiteks inimõigusi, võrdsust ja vähemuste toetamist, siis ei pea sa paugupealt sotse valima ega nende erakonna liige olema. Samamoodi pole kooseluseaduse toetajad homod või sotside liikmed, vaid lihtsalt toetavad teatud ühiskonda.
                            Absoluutselt. Aga samas las nad istuvad Toompeal, need pruunid vennad. Rahvas valis ja meil on demokraatia. Seal mäe peal on igasugust rahvast aega veetnud. Nõukaajal näiteks Kesk-Aasiast pärit sõjaväelased ja hiljem Kogan oma sõpradega. Näljastreiki on peetud ja interrindele ülemnõukogu rõdult lehvitatud. Kõik see võib korduda ja ilmselt kordubki. Aga välja neist tegema ja teretama küll ei pea. Elame üle. Linki ka.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Võrdsus on üks tore sõnakõlks, ainult et kaunis subjektiivne. Alati on keegi, kes on teistest võrdsem...alati!
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Absoluutselt. Aga samas las nad istuvad Toompeal, need pruunid vennad. Rahvas valis ja meil on demokraatia. Seal mäe peal on igasugust rahvast aega veetnud. Nõukaajal näiteks Kesk-Aasiast pärit sõjaväelased ja hiljem Kogan oma sõpradega. Näljastreiki on peetud ja interrindele ülemnõukogu rõdult lehvitatud. Kõik see võib korduda ja ilmselt kordubki. Aga välja neist tegema ja teretama küll ei pea. Elame üle.
                                Unustasid kuningriiklased.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X