320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kas nüüd võivad Peeter ja Marko kokku elada, tänaval avalikult alkot tarbida ja üldse imelikult käituda?
    Ei või, veel. 2016. aastaks kui hästi läheb?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Võib ikka küll. Ammu juba tohtis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Ei või, veel. 2016. aastaks kui hästi läheb?
        Ma pean omale tugeva esiotsaga auto siis ostma
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Ma pean omale tugeva esiotsaga auto siis ostma
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Üldiselt on nii, et tehke mis tahate, aga Jumala silmis pole homod kunagi koos(abi)elus.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Üldiselt on nii, et tehke mis tahate, aga Jumala silmis pole homod kunagi koos(abi)elus.
              Aga jõuluvana?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Hapud kurgid ja magusad viinamarjad.

                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Üldiselt on nii, et tehke mis tahate, aga Jumala silmis pole homod kunagi koos(abi)elus.
                Millise Jumala? Sinu Jumala?

                Minu Jumal ütleb, et kui inimene sünnib psüühhhilise häirega, siis vaatamata sellele on ta ära teeninud võimaluse olla õnnelik ja ajada ma asju täpselt nii, nagu ta ise tahab, SENIKS, kui ta ei häiri sellega teiste inimeste elukvaliteeti.

                Ja miks see seadus nii eriline nüüd oli ,et avalik arutelu pidi nüüd igasse inimhinge nii raske pitseri panema? Mina arvan, et valimiste puhul tehti propaganda-orgiat...muud ei midagi. Pisiasi. Saage üle.

                Tembeldame homod pededeks ja lesbid on niisama nunnud naised, kes musitavad armsalt.

                Ilusat nädalavahetust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  lesbid on niisama nunnud naised, kes musitavad armsalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    Millise Jumala? Sinu Jumala?

                    Minu Jumal ütleb, et kui inimene sünnib psüühhhilise häirega, siis vaatamata sellele on ta ära teeninud võimaluse olla õnnelik ja ajada ma asju täpselt nii, nagu ta ise tahab, SENIKS, kui ta ei häiri sellega teiste inimeste elukvaliteeti.

                    Ja miks see seadus nii eriline nüüd oli ,et avalik arutelu pidi nüüd igasse inimhinge nii raske pitseri panema? Mina arvan, et valimiste puhul tehti propaganda-orgiat...muud ei midagi. Pisiasi. Saage üle.

                    Tembeldame homod pededeks ja lesbid on niisama nunnud naised, kes musitavad armsalt.

                    Ilusat nädalavahetust.
                    Peaks endale särgi tegema kirjaga "homod on peded, aga lesbid on nunnud".
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Peaks endale särgi tegema kirjaga "homod on peded, aga lesbid on nunnud".
                      Jah, aga enne oleks tore endale selgeks teha paar mõistet: homofoob ja pederastia, Hello kitty ja lihasdüstroofia.

                      Ma igaks juhuks rohkem ei kirjuta. Vb ei saa USA viisat hiljem, kui järgmine president minuga sama tolerantne on.

                      Kommentaar


                        Ma jumalat ei usu, aga fakte teadmata jätan võimaluse, et kuskil on olemas meist kõrgema intelligentsiga olend, kes jooksutab asju. Ja viimane asi, mis teda kotiks on, auk, kuhu posu meist teineteist trukkida armastab*



                        *tegelt purjus peaga postitamise teema jutt. Vabandan, etsekkusin.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Kas nüüd võivad Peeter ja Marko kokku elada, tänaval avalikult alkot tarbida ja üldse imelikult käituda?
                          Tšjaoooo, tibulinnu! Kas sa mu väikest, kuid see-eest lõtva ja smegmast küllastunud nokut tahad enda kehas vastu võtta?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                            Tšjaoooo, tibulinnu! Kas sa mu väikest, kuid see-eest lõtva ja smegmast küllastunud nokut tahad enda kehas vastu võtta?
                            Kle pede! Nüüd sattusid küll vale mehe otsa. Mina ei seedi neid lillasi,agaa sina võid küll oma viineri Marko ja Peetri meelevalda anda! Aga samas roni kappi ka tagasi!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mõned kellakolmesed postitused on ägedad. Tsau kitty!
                              sekundeerin see teema hakkab päris lõbusaks minema

                              Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                              lesbid on niisama nunnud naised, kes musitavad armsalt.
                              mul ikka mulje jäänud, et nad on pigem jässakad värvitud mulletiga kaubamaja turvamehed - not so nunnu
                              need "nunnud lesbid" musitavad ja söövad kanasalatit internetivideotes ja tegelt nad on sirged
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Mul tekkis küsimus millal jõuab nüüdseks ilmselgelt kõrgema valgustuseni jõudnud ühiskond eutanaasia teema juurde ?
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X