320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

    esialgu on Pentus teinud mõneti üllatava käigu ja üritab koos Slovakkia ja Ungariga kvootide vastu sõdida
    Ilmselt ei saanud aru, mis teema on.

    Kommentaar


      Ma ka ei saa aru mida te oma ärimeestest ja IT-geeniustest räägite??????????????????????
      Las tulevad. Nende vastu pole mul si**agi kui nad siin hea töökoha saavad ning elavad mõnusalt.

      Inimesed vaidlevad siin teemas nende neegrite ja liivaneegrite üle kes ei oska ega tea midagi peale füüsilise töö (seda ka ainult siis kui ellu on vaja jääda) ja tahavad siia "hea elu" peale tulla. Jah meie siin (ei räägi foorumist) vingume, et tööd ei ole ja blablabla, kuid inimestele kes teenivad kuus €100 on ükskõik milline Euroopa riik paradiis pmtselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        kuidas on võimalik aru saades, et need ongi täiesti erinevad asjad,
        seejuures ometi mitte mõista, et praegu ei anta valida korea itimeeste ja ukraina väljaõppind keevitajate vahel,
        vaid Euroopas on väga terav sõjapõgenike probleem, kes Vahemerel hulbivad ning Malta ja Itaalia rannikul maabuvad
        Võibolla pole Sa kogu teemaarendust siin jälginud.
        Illustreeriv näide, kuidas diskussioon üldiselt kulgeb:

        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Nagu juba kusagil ütlesin. Töötajate ja spetsialistide sissetoomine on vajalik arenguks. Ma saan aru, et seda soovib iga eestimaalane. Ei?
        Põgenike ja pagulaste probleemiga võiksime olla solidaarsemad, aga siin pole meil mõtet rääkida küll tuhandete paigutamisest riiki.
        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Selleks, et spetsialiste ja harituid inimesi leida pole vaja pagulaste ja immigrantide peale loota.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Inimesed vaidlevad siin teemas nende neegrite ja liivaneegrite üle kes ei oska ega tea midagi peale füüsilise töö (seda ka ainult siis kui ellu on vaja jääda) ja tahavad siia "hea elu" peale tulla.
          Ega muud pole midagi, lihtsalt see teema paneb nende pele mõtlema kes on läinud Eestist välja lihtsat tööd tegema. Me ei taha ju, et meisse sama moodi suhtutakse? Ega ju? Samas suhtutakse, nagu näeme - põhjusega.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ma just kuulsin eile uudist, et kõige rohkem illegaalseid piiriületajaid Soomes tulevad Eestist. Ehk inimesed, kes on seal mingi kuritöö teinud, aga sõidavad ikka kohale. Ma leian, et ka need inimesed peaks Soome lahte ületades põhja laskma, et siis nende laibad hulbiksid sinna randa, et põhjapoolsed intellektuaalid saaksid ilkuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Pead lihtsalt leppima, et osad on vähem sallivad ja nii see jääb. See ei tähenda, et nad lollid ja madalalaubalised kohe on. Inimesed ongi erinevad ja Eestlane on selline nagu ta on. Arvad, et seda annab kuidagi muuta? Kahtlen.

              PS. Ma ei pidanud silmas otseselt, et sina kedagi siin lolliks ja madalalaubaliseks tembeldanud oled.
              Minu agenda pole kedagi siin ümber veenda. Veelvähem halvustada. Et oled ses suhtes õigesti aru saanud.
              Proovisin vaid inimestele selgeks teha, et sisserändeks on erinevaid võimalusi, millest mõni meile ka vägagi vajalik on. Milleks siis külvata pimedat ja piiramatut võõraviha.

              Sõjapõgenike teemas magasime maha, minu hinnangul, suurepärase võimaluse ukrainlaste aitamisel. Meie oleks saanud "õige" meelsusega ja kultuuriliselt "sobivaid" inimesi ning õiguse euroopale lausuda: "meie töötame siin sõjapõgenikega täistuuridel ja näed võimekust enamaks pole, te võtke nüüd kambapeale need muud tüübid." Oleksime solidaarsed ja eeskujulikud nagu meile tegelt ju meeldib.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                et võtame endale niiöelda parimad palad ja jätame probleemi teistele? Kus see solidaarsus siin on? Itaalia mädanegu muride käes?

                Kommentaar


                  aga on kuskil ka öeldud et kui nüüd tuleb neid põgenikke vastu võtta, siis mis koormus sellega kaasneb riigile? mida peab riik tagama, pakkuma neile?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    et võtame endale niiöelda parimad palad ja jätame probleemi teistele? Kus see solidaarsus siin on? Itaalia mädanegu muride käes?
                    Ukraina sõjapõgenikud on paremad kui Süüria sõjapõgenikud? Ning Itaalia on kogu ülejäänud Euroopa?
                    Mida Sa täpsemalt tõestada üritad?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma just kuulsin eile uudist, et kõige rohkem illegaalseid piiriületajaid Soomes tulevad Eestist. Ehk inimesed, kes on seal mingi kuritöö teinud, aga sõidavad ikka kohale. Ma leian, et ka need inimesed peaks Soome lahte ületades põhja laskma, et siis nende laibad hulbiksid sinna randa, et põhjapoolsed intellektuaalid saaksid ilkuda.
                      Läheb küll täiesti teemast mööda, aga tuletab meelde, kuidas sõber suutis Soomes aastaid tagasi kõik vähegi identiteeti kinnitavad dokumendid ära kaotada ning egas muud jäänudki, meie ilusti oma kohtadele, kotid ja asjad sõbra istmele ja sõber ise pagassi. Nii me siis mõned tunnid hiljem juba Tallinnas maabusimegi (=
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Ukraina sõjapõgenikud on paremad kui Süüria sõjapõgenikud? Ning Itaalia on kogu ülejäänud Euroopa?
                        Mida Sa täpsemalt tõestada üritad?
                        1. Itaalia saab praegu suurima koormuse, mis nende põgenikega kaasneb.
                        2. Kaltsud ja mustad tekitavad Euroopa kultuuriruumis rohkem probleeme kui ukrainlased. See ei ole mingi kuradi solidaarus kui me võtame endale korea progejad ja ukraina kaevurid ja teistele jätame lambimurid. Sisuliselt võime ju kisada et meil on juba venelastega kvoodid täis ja võtke kõik eeskuju.

                        Loodetavasti said aru.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          1. Itaalia saab praegu suurima koormuse, mis nende põgenikega kaasneb.
                          2. Kaltsud ja mustad tekitavad Euroopa kultuuriruumis rohkem probleeme kui ukrainlased. See ei ole mingi kuradi solidaarus kui me võtame endale korea progejad ja ukraina kaevurid ja teistele jätame lambimurid. Sisuliselt võime ju kisada et meil on juba venelastega kvoodid täis ja võtke kõik eeskuju.

                          Loodetavasti said aru.
                          Ja jälle segad Sa kaks totaalselt erinevat teemat ühte argumenti.

                          Kui me räägime Euroopa solidaarsusest, siis see tähendabki seda, et Itaalial, Kreekal jms aitame sõjapõgnikega toime tulla ja võtame endale mingi X jao neist "merehädalistest." See tähendab kõik EU riigid, mitte ainult Itaalia, Kreeka ja Eesti, eksole.
                          Kui me oleme sellest enda lubatavast X jaost andnud ära ütleme 3/4 juba Ukraina põgenikele, siis me olemegi täitnud "sõjapõgenike kvoodi või programmi" teatavas ulatuses, millele lisaks saame veel võtta vaid mõne üksiku "lambimuri."
                          Tahaks tõesti näha, etteheidet, et me ei ole olnud solidaarsed. Keegi peab ju ka Ukraina sõjapõgenikega tegelema. Juttu, et ukraina sõjapõgenik on parem kui süüria sõjapõgenik võib küll ajada vaid mõni foorumi cannuman.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma just kuulsin eile uudist, et kõige rohkem illegaalseid piiriületajaid Soomes tulevad Eestist. Ehk inimesed, kes on seal mingi kuritöö teinud, aga sõidavad ikka kohale. Ma leian, et ka need inimesed peaks Soome lahte ületades põhja laskma, et siis nende laibad hulbiksid sinna randa, et põhjapoolsed intellektuaalid saaksid ilkuda.
                            Need inimesed, kes kuriteo on korda saatnud peaksid vangis olema kuskil kaevanduses ja maaki tootma. Ja suuremad pätid oleks pidanud juba ammu looja juurde saadetud.

                            Kusjuures mitte lahe põhja, vaid ikka maamulda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Juttu, et ukraina sõjapõgenik on parem kui süüria sõjapõgenik võib küll ajada vaid mõni foorumi cannuman.

                              Kaltsud ja mustad tekitavad Euroopa kultuuriruumis rohkem probleeme kui ukrainlased.
                              Ma usun et ma pole ainus kes nii arvab

                              Kommentaar


                                Kui ma ei eksi, siis tahaks Itaalia hea meelega venevastased sanktsioonid tühistada. Ka nende venemeelese ajakirjaniku ahistamise pärast kutsuti eesti saadik vist kohvile.

                                Vene teemal Itaalia solidaarsusest ei huvitu. Aga nüüd ollakse hädas mingite aafriklastega. Pangu piir kinni ja kui ikka tulevad, siis kutsugu politsei välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X